Merhabalar, bir adet çamaşır ve bir adet kurutma makinesi bakıyorum. Beklentilerim çamaşır makinesinde 8-9 kg kapasite A++ veya A+++ enerji seviyesi mümkünse yeni nesil yıkama fonksiyonlarına sahip olması.

Benzer şekilde kurutmada da enerji tasarruflu olması, 8-9 kg kapasiteli olması.

İkisi için de sessizlik olsa iyi olur. Var mı önerileri olan?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 22

Arkadaşlar merhaba,

Sony PS4 Gold 7.1 Wireless kulaklığımı satıyorum. Kutusunda şarj kablosu, kulaklık giriş kablosu ve USB dongle'ı ile teslim edilecektir. Kulaklık pedlerinde ufak kozmetik problemler olup bunun dışında bir sorunu bulunmamaktadır. İlgilenenler bana yazabilir .

Fiyat 350 TL'dir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese merhaba,

Bir modem arayışım var şu özelliklerde arıyorum:

- Aşırı pahalı olmayacak (max 500-600 TL bandında)
-5g desteği olsa iyi olur ama çok uzun menzilli olmasına gerek yok genelde cihazlar yakınında olacak
- OpenVPN'i mutlaka desteklemeli
- Gigabit Ethernet port'u olmalı
-Tercihen mobil uygulaması da olabilir
-Belki USB portu da olsa olabilir (3.0 olsa daha iyi olur)

Tavsiyesi olan varsa sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Levent pekcan'ın da dediği gibi "hayatta güzel şeyler olmaz". O yüzden 2019 bize güzel şeyler getirmeyebilir. 😀 #akış #mizah #Akn #akk #internet

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • eSa @esa

  Gördüğüm en saçma paylaşım. Ne alaka hayatta güzel seyler olmaz sa yaşamayın kardeşim mazoşist değilsen güzel şeylerin olmadığı hayatta niye yaşıyorsun bi karpuz çekirdeği bile su borusunun içerisinde fidan veriyorsa güzel şeyler oluyor demek bir kuş yavrusunu ağzıyla besliyorsa güzel şeyler oluyor

  • İbrahim @fidotrr

   @esa O denli derin bakmayın.Onlara kimsenin lafı yok.Burada biraz ironi var.Devlet ve kurum işlerine dair bir gönderme.Bunu da açıklamak zorunda kalmak istemezdim ama neyse.

  • eSa @esa

   @fidotrr valla devleti eleştiriyor insanlar bende ama kimse dönüp ben ne kattım demiyor padişah minyon kardeş.

  • İbrahim @fidotrr

   @esa Kim ne yapıyor bilemem.Ben durumu açıkladım.

  • eSa @esa

   @fidotrr şimdi deseler ki akn tepki olarak bütün kullanıcılar taahhütü biten olmayan her kullanıcı bir ay kapattıracak boykot edeceğiz kimse yanaşmaz lafta da millet atıp tutuyor forumlarda sorsan hangisi dileçke yazdı hangisi resmi bir kuruma başvurdu yarısını bile geçmez meclisde randevu alıp vekillere kaç kişi şikayet etti ? Şu toplu birşey yapmaya çalışanları demiyorum ama birçok kişi klavye başından akn kalksın esen önce bi yerinden kalk birşeyler yap sonra devletten hamle bekle.

   Ben siyasi parti kaydım çıktı bir ay evden partiyi aradım vs bir türlü silmediler savcılığa gittim haZır dileçeyi doldurana kadar kayıdı sildiler bu işler böyle devletten birşey istiyorsan dileçeni yazıp resmiyete dökeceksin okey ortağından bile borç alırken resmiyete dökülür senet imzalanır.

   Baktın issler süistimal ediyor hazır oluşmış kamuoyu var ver resmi makamlara sonra izle o iss vitesi 5 den r ye nasıl çekiyor

 • stenben @stenben

  gördüğüm en manalı paylaşımlardan, özellikle Levent abiden dinleyince daha manalı oluyor bu sözler. Anlamak için biraz düşünmek gerek sadece. Her şeyi dümdüz almamak lazım.

 • Ata İsmet Özçelik @ataozcelik

  2 yıl önceden hortlattım ama üstadın öngörüsü her zaman olduğu gibi doğru çıktı !

Herkese merhaba Nordvpn veya ExpressVpn kullanan var mıdır? Bunların ISP'ler tarafından banlanma durumu nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Smart DNS kullanan var mı? Özellikle Smart TV ile kullanan var mı diye merak ettim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hiç Apple Watch'unu Apple'a götüren oldu mu? Garantisi dolmuş pili çok çabuk biten Apple Watch'um var ilgilenirler mi? Fiyatı ne olur pili değiştirirlerse?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba bir süredir memnun şekilde kullandığım Mi Router son günlerde biraz patlak vermeye başladı. Öncelikle uygulaması Router'a bağlanmasına rağmen hiçbir işlem yapılamıyor ne yazık ki. Silip kurma modemi restart etme vs fayda etmedi..

Ayrıca salonda durmasına rağmen çoğu zaman iPhone görmüyor iPhone'un Wifi'ini açıp kapatmam gerekiyor bağlansa da kopuyor ve içerideki zayıf sinyalli diğer modeme bağlanıyor. Bu bilgiler ışığında size sorum şudur:

Modem özelliği olmasına gerek olmayan salonda hızlı ve stabil bir bağlantı verebilecek çok da devasa olmayan Wireless Router önerisi olan var mıdır? Uygulaması filan olup yeni bağlananın haber verebilirse Mi gibi çok güzel olur. Önerilerinize açığım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

Arkadaşlar merhaba, ilginç bir başlık açıyorum tutar mı bilmiyorum ama ben yine de kendi deneyimimi paylaşayım 🙂 Haftalık gündemi veya Teknoloji ve Bilim Gündemi'ni izlediğiniz/dinlediğiniz en ilginç yer 🙂

Dün ben MR çektirirken kulaklıkla dinledim. Gürültüye rağmen arada Hamdi ve Can'ın sesini duymak iyi geldi 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sanıyorum 3 etti sürekli Logitech'in Nano receiver'ları bozuluyor bende ve klavye/mouse setim işe yaramaz hale geliyor. Bu sorunu başka yaşayan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8