#OtoSeyir

Araba balata sıyırdı iyi mi çekici bekliyorum şansa bak ya

800tl+100tl(çekici) gitti hiç yoktan

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#xboxone

Arkadaşlar xb kolu için aldığım şarj kitini kaybettim şimdi normal pil takılı ama aklımda bir soru var

Ps 4 kolu kendi içerisinde ki bataryayı şarj ediyor e şarj kiti alınca xbox kontrolcü de ediyor şimdi ben şiparişle vs uğraşamam marketten şarjlı pil alsam bunu şarj eder mi ?

Dualshock 4 ler için aldığım stand var onları orada şarj ediyorum şarjlı pil ile xb kontrolcü orada olur mu ?

Mantıken şarj kitini dolduruyorsa pili neden doldurmasın diyorum ama bilemedim

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Bankacılık #ENPARA

Arkadaşlar tavsiyeniz üzerine hesap açtırdım şimdi hesabıma birisi para gönderecek sadece ıban vermek yeterli mi ? Iban verdim Banka sordu finans bank enpara hesabı dedim sıkıntı olmaz değil mi ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#xboxone

World of tank gold olmadan açılıyor bir etkinlik filan mı var acaba ? Gold hesabı giriş xboxum dan kaldırdım oturumu kapalı ama açılıyor.

@lewbjk sende gold yoksa veya başka bir hesabınla goldlu hesabı girişten kaldırıp bakarmısın bende anormallik varsa ticket atayım sonra çıkarırlar parayı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bakıyorum da millet tutturmuş 4K 60 fps vs diye arkadaş bende mi sıkıntı var çözemedim 1080p den sonrası aynı geliyor 120 küsür 4K tv var onda da aynı oyunu aynı görüyorum 82 ekran 1080 p tvde de ayın görüyorum. Ha milletde elf gözleri mi var onu da çözemedim koca perdede izlemiyoruz sonuçta max 120 150 ekran tvler genelde o bile değil hani 32 inch 4K monitör alıp 4K konsol alsam da aynı görüntü aynı geliyor baz model alıp 1080p kaliteli bi panelde oynasam da.

Galiba sıkıntı bende 😇

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 13

#KonuDışı

Evde ters hava akımı oluşuyor bunu nasıl önlerim ? Camlar açık ama perdeler sinekliklere yapışıyor sanki odada vantilatör perdeye üfürüyor gibi.

Şimdi ne boş işlerle uğraşıyorsun demeyin geceleri klima vantilatör vs kullanmak istemiyorum çarpar diye doğal akışla yetinmek istedim ama oda dışarıdan içer gireceğine içeriden dışarı şeklinde oluyor

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

#akış #Apple

Apple iki faktörlü doğrulamayı zorunlu hale getiriyormuş bir mail geldi aktif eden var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@lewbjk
Xbox için wotu denedin mi ? Gold olmadan oynanıyor mu ? Ps4 de açılıyordu plus olmadan bi bilgin var mı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış

Şu sıralar fps oyunlara sardım bf 2-3-4-1 hikaye modları cod serisi hikaye modları savaş belgeselleri vs baya yardırdım önereceğiniz mümkünse 1-2 dünya savaşı veya 3.dünya svaşı öngörülü film var mı ? İçeirsinde top tüfek olan birçok şeyi izledim belki kaçan vardır 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hesap işletim ücreti almayan bir banka öneriniz var mı ? Koşul olmadan otomatik ödeme vs istemeyecek bir banka gerek.

Kuveyt Türk ve en para varmış siz ne kullanıyorsunuz neyi önerirsiniz her ay o hesaba para göndereceğim oda karttan yada bankadan çekecek.

#akış #Bankacılık

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 26