Arkadaşlar bu altta işaretli can simiti gibi olan neyin nesi ?

Ek olarak bileklik önerisi olzn varmı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar eski kimliklerden kullanıyorum bu gün internetten bankaya başvuru yapmam gerekti ama kimlik seri ve no kabul etmiyor müşteriizmetleri aradı onlarda kabul etmedi bu numaralar kafalarına göre mi değişiyor acaba bir sıkıntı mı var

BeğenFavori PaylaşYorum yap
eSa paylaştı.

Habercilik

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • eSa @esa

  Şu sınav vakitleri xxx sınavı açıklandı diyip de açıklanınca bu linkte diyen kendini akıllı sanan siteler yüzünden haberleri bile yabancı kuruluş sitelerinden takip ediyorum

 • okanaytimur @okanaytimur

  Ülkenin hali perişan ben perişan kimse yok bu düzene karşı çıkan.

 • Doğa Yılmaz @dogaylmz

  Muhtemelen sosyal medya paylaşımını yapan kişi gazetecilikle alakası olmayan, ona verileni hesapta paylaşan bir reklamcıdır. Ona da haberleri verirken belli başlı talimatlar veriyorlardır şu şekilde paylaş, üstüne şunu yaz gibi. Tabi hata yine hata ama gazetecilikle çok da alakası yok diye düşünüyorum. Gazetecilik bu ülkede zaten çöp durumda mı derseniz evet, hatta burçlar falan başlı başına saçmalık da bu durum muhtemelen reklam ajansında çalışan birinin dikkatsizliği.

İpadde bir sorun oldu kulaklığı çıkarttım youtube video yada Spotify da hoparlör de ses yoktu. Kapattım açtım yine olmadı safaride video açtım 3-4 kere sesi sonuna kadar kısıp açtım birden düzeldi. Acaba neden oldu ki ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar aranızda göz çizdiren(retina şekillendirmesi de deniliyor galiba) var mı ?
Tam karar veriyorum gözlük takan göz doktoru bana denk gelşnce içime bir kurt düşüyor vazgeçiyorum. 1000tl çerçeve 300-500 kaplama yılda bir iki yılda bir sürekli para veriyorum aslnda hoşuma gidiyor ama numaralı güneş gözlüğü muhabbeti çok bunaltıyor karar veremedim.

#KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hep diyordum farklı bir şeyler denemek gerek diye ama bu sefer kürkçü dükkanına döndüm. Mobil işletim sistemlerinde sybian, bada, android, windows mobile, windows, ios vs derken daha hatırlayamadığım bir çok sistemi deneyimledim çoğunda problem yaşamadım ama iş bilgisayara gelince çok zorlandım.

Yaklaşık üç haftadır linux dağıtımlarını vs deniyorum ama hani agaoğlu bu değil, bu hiç değil dediği reklam gibi hiçbirisine ısınamadım. Hatta bütün masa üstlerini denedim diyebilirim bunlar;
Ubuntu, mint cinnamon, mate, xface, gnome shell, gnome classic vs ama yok arkadaş masa üstünde bile dosyayı hareket ettirince sanki bir sıkıntı var gibi değişik geliyor. İnsanda değişik bir rahatsızlık duygusu yaratıyor.

O kadar çok dağıtım var ki özelleştirmeler de cabası hani merak eden arkadaşlara önerim denemeleri uçbirim de masaüstü ortamları yüklerken açılan paketler yazıların akışı vs insanın hoşuna gidiyor ama iş kullanıma gelince Windows yerini tutması çok zor hatta imkansız gibi ama windowsda fanı susmayan alet linux de sessiz sedasız çalışıyor. Chrome os keşke kullanıcılara sunulsa onu da deneyebilsem

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • jeune @jeune

  bada, touchwiz o zamanlar çok büyüleyici geliyordu gözüme bitti gitti, windows en nefret ettiğim sistemdi. Htc donup kapanıp bir daha açılmıyordu uğraş dur.

  linux için önerim, görünüş olarak elementary, deepin olabilir. Kullanırken en beğendiğim manjaro.
  chrome os’u bende hep yüklemeye çalıştım, direk chrome os olarak yok fakat farklı isimlerde chromium os var, benim laptop’um çok eski olduğundan kurulum sırasında öldü gitti.

  Hepinizin yolu umarım bir gün macos ile kesişir. ms office te var ps de var. Kullanırken hiç yabancılık çekmedim. Hele bir de kısayollar, mouse jestlerini öğrenince kullanımı çok güzel oluyor.

China Post Registered Air Mail İle ek kargo parası verip takipli ürün istedik çekik China Post Ordinary Small Packet Plus ile takipsiz göndermiş.

Ürün gelsede gelmese de iade açar 13$ paramı geri alırım çok uyanıklar ya keyfine veriyoruz kargo parası

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#GotIzlemiyorumUlan

Got mudur nedir laf dedik diye @4ever in zoruna gitmiş 😀 cevabımı vermeden lafı diyip engellemiş 😀 komedi ya.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 16

ne taht oyunuymuş bıktırdı yav.
yok bölümü sızdı, yok bilmemne göründü, yok ejderci hatun bilmemne yaptı diziyi izlemeden karakterleri ezberledim. ısrarlada izlememeye kararlıyım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 13

Oyun oynamayan birisine win. yerine alternatif bir os önerirmisiniz. Linux dağıtımlarını denedim de ne bileyim ısınamadım hepsi birbirinin aynı gibi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10