Seri4 Apple Watch ne zaman gelir ki ? 3 alsam mı yoksa 4 mü beklesem ? Yada yerine başka birşey mi alsam? İş gereği telefon kullanmam sıkıntı ama misal tam müşteri ile görüşürken çalan telefon beni deli ediyor, ama WhatsApp üzerinden sürekli fiyat takibi vs gerekiyor ne yapsam ? Wp bildirimi gelen mümkünse mesajları görebilecek saat güzel olurdu.
#akıllısaat

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geldi güzellikler

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 14

#TeknoYardım #ikinciel

-msi 990fxa-gd65
-ASUS GeForce GTX970 STRIX GDDR5 4GB 256 Bit NVIDIA DX12 Ekran Kartı
-CORSAIR HYDRO SERİSİ H110i GT SIVI SOĞUTMA SİSTEMİ
-AMD FX X8 8350 Soket AM3+ 4GHz 16MB Önbellek 125W 32nm İşlemci
-8gb ddr3ram
-crosaır 700w Power
-full tower kasa

Sizce tahmini fiyat nedir 2. El olarak ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

hisse senedi hesabı ücretli mi? Yoksa sadece alım ve satımda mı komisyon uygulanır. Örneğin sadece biriktirmek amaçlı biraz kağıt almak istiyorum ama öyle al sat değil al dursun şeklinde olacak yıllık ücret olmazsa sadece alımda ki komisyon da sıkıntı yok ama sürekli bir kesim olacaksa işime gelmez bilginiz ve önerdiğiniz banka var mı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#teknoyemek
Hatırlarım bir ara ts makarneks incelemişti filan, o zamandan beri bu hazır gıdaları tüketirim ama tek yaşama mecburiyetinden dolayı bu sıralar bir hayli noodle vs yiyorum. Her pakette ulan artık yemiyeceğim diyorum ama öyle düz salçalı makarna vs sevmiyorum yaparsam zaten bir saatim sossa gidiyor böyle de olunca makarnanın pratik olma durumu ortadan kalkıyor.
Şimdi aramızda bu işleri bilenler vardır onlara sorum olacak bu meretlerde çok zararlı maddeler var mı? Hani hiç yemesem daha iyi ama mecbur yiyorum seviyorum da alternatif filan nasıl olur ki

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#banka
Arkadaş bir numara aldım iki haftadır izin günlerim boşa gidiyor. Daha önceden başkabirisi kullanmış numarayı ama belli bir süre geçtiği içim kapanıp havuza düşmüş bende normal olarak bilmeden aldım hattı.
Hatta sıkıntı yok spam SMS vs gelmiyor ama tek problem Akbank da oldu. Toplamda 3 k.kartım var birde normal hesabımın olduğu banka var bu bankalardan birinde hiç numara kayıt olmadığı için m.h üzerinden kayıt ettim şifre numarası olarak diğer iki bankada ise gidip görevli ile görüştüm bir kaç çıktı ve onay SMS üzerinden gelen kod ile değişim sağlandı ama ak bank bana gidip adamı bul dedi.
İşin komik yanı adamı sistem üzerindeki diğer numarasından aradılar Haziran’dan sonra şubeye gelirsem sildiririm dedi, görevli bayana hattın yasal sahibi benim nasıl islemezsin dedim ama yok adamı bulacaksın dedi. Ben de akşam mh arayıp kartı kapatın diyince şikayet açıp sildiler şimdi de kendi numaramı kayıt için şubeye gelin diyorlar saçmalığa bakın.
Acaba yerine maximum kart mı alsam yoksa Enpara card limitimi mi arttırsam ne dersiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

#Öneri
R5 2400g apu alıp ilerde 1050ti yada 1060 takarım diyordum ama dual ram vs derken 2500 oluyor sizce onun yerine bu kasayı toplasam ne kadar iadare eder beni ileride am4 soket olduğu için işlemci yükseltme kolay olur ram ekleme şansım olur veya ekran kartı vs ekleme kolay olur gibi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 18