Kitapsan dan alışveriş yapan oldu mu ? deneyimleriniz nasıl ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

FİFA 17 ile 18 arasında pek fark göremedim sizce 17 olan birisi 18 almalı mı ? Hani girişte 18 yazmasa farkedemem o derece.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bilgisayarı çoktandır açmıyordum bir açayım dedim nalet olsun kapatamadım 15:30 dan bu saate kadar güncelleme yapıyor ne pis bir şeymiş yav kafamı bozuyor linux dağıtımı kurup geçeceğim zaten oyun vs de oynamıyorum. Yok inen dosya boyutu da 1,5 GB 5 saatte 20 30 GB lik oyun indirdim konsolda

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#halo #ms #xboxone #xboxonex

Halo: The Master Chief Collection XBox One X için elden geçirilecek. 2018 yılı içerisinde hata ve x iyileştirmesi için bir güncelleme sunulacak.

Kendileri benim ilk xbox one oyunum olur. Benim gibi daha önce hiç ms konsol almamış birisi için şahane bir paket. Ps4 uc nd collection neyse buda o derece güzel.

https://twitter.com/Halo/status/920444326743654400

BeğenFavori PaylaşYorum yap

cryptonight-asm js.min.js ve coin hive.min.js nedir bilgisi olan var mı ? kaspersky trojanjs.miner.d ve trojanjs.miner.e olarak işaretlemiş acaba sistemden bilgi sızması olmuşmudur ? yoksa sadece sitelerden miner mı bulaştı (artık nasıl tabir ediliyorsa 😀 anlayın )

BeğenFavori PaylaşYorum yap

WPA2 şifreleme standardı kırıldı deniliyor ya bu sorunun çözümü de cihazları güncellemek deniliyor peki eski cihazları kullanan ne yapacak misal diyelim android adamda s4 var g2 var bunu kullananlar android güvenlik güncellemesi alacak mı ? Bu konu hakkında google vs açıklama yaptı mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Arda Zeytin @ardazeytin

  Google Kasım’da güvenlik güncelleştirmesi verecek ama tahmin edebileceğin gibi sadece en güncel cihazlar, son 1-2 senenin amiral gemileri vs. alacak. Üreticiye iş düşüyor çünkü.

  G2’ye resmi yoldan hayatta gelmez. S4’e çok düşük bir ihtimal Samsung gönderebilir.

  • KirbiT @kirbit

   G2 için kendi uygulamalarına bulut servisler için bir sürü güncelleme geldi bu ay, stok roma. Bir ihtimal G2’ye de gelir diye düşünüyorum.

  • eSa @esa

   ya o modeller örnek amaçlıydı ama ne kadar saçma o zaman milyonlarca insan mağdur olur ki. apple 5s e kadar olan modellere gelir kesin gibi ama android kısmı facia 😀 arkadaş ne vardı kırdılar ki ya kırıyorsun niye söylüyorsun 😀 birde misal ben frakansı 50 den 20 mhz e çektim kapsama alanı kısmen de olsa daraldı ama bir adamın sızması için bina içerisinde oturması gerek onda da bina içi kamera sistemi vs var herşeyden önce meraklı teyzeler var.

   bu iş son kullanıcıyı nasıl etkileyecek çok merak ediyorum. Bizim ülkede bu yöntemle birşeyler yapılır mı ? yapılırsa tutup mahalle mahalle gezilmez diye düşünüyorum yoksa watch dogs da ki gibi araba içine pusan hackerlar türeyecek 😀

 • 4Honor @4honor

  Hala g2 kullananlardan çok küçük bir kesimin hala stock rom kullandığını düşünüyorum açıkçası örnek: ben aosp extended android 7.1 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar telefonda varsayılan mesaj arama takvim not uygulamaları rom atmadan root ile silinir mi ? Mümkünse root olmadan da yapılır mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu tarz bitkileri gördükçe, ” ulan bitki bile azmedince kaldırımı asfaltı deliyor, insanlar en ufak olumsuzluk da pes ediyor. Şimdi onlar mı zayıf güçsüz biz mi ? ” diye düşünüyorum hep.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

#googlepixel
Pixel sahiplerine 2020 de sınırsız yüksek kalite fotoğraf depolaması sunulacakmış. Bu özellik düşük hafıza problemi yaşamamak adına çok güzel olacak. Geçtiğimiz günlerde 3 yıla çıkartılan güncelleme desteğini de düşünürsek Google sağlam adımlarla ilerliyor diyebilriz.

Not : özellik pixel ve pixel xl modellerinin 2.sürümünde mevcut

BeğenFavori PaylaşYorum yap