Samsung'ta bir ara böyle güzel bir ürün vardı.Bu kibarlıkta bir alternatifi var mıdır dostlar bunun ?

https://www.amazon.co.uk/Samsung-Wireless-Bluetooth-Controller-Compatible/dp/B00FP825JQ

Samsung Galaxy Wireless Bluetooth NFC Wireless Gamepad Controller Compatible...

Buy Samsung Galaxy Wireless Bluetooth NFC Wireless Gamepad Controller Compatible with Galaxy S6 Edge Plus/S6 Edge/S6/S5/S4/S3, Note 4/3/2 and Tab S/4/3 - Black at Amazon UK. Free delivery and return...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vatan bilgisayardan aldığım bir ürünün faturasını kaybettim,şubeden verebiliyor mu ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Dün akşam şuna emin oldum.Oyun aleminin en kanser kitlesi sony fanları.
2020 yılında yeni bir cihazın sunumu yapılıyor.Zorlasan ps3'te çalışacak oyunları gösteriyorlar.
Diğer büyük oyunların biriyse remake.
Adam hala ama abi ilerde çıkacak diyor...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6
 • Orcun @orcun

  Her kitlenin kanser fanboyları var. Allah aşkına bir gir xboylara bak istersen ? hala daha '' BİZİM GONSOL BİLEŞTEYŞIN BEŞTEN ÜSTÜNDEN DAHA GÜÇLÜ TAAAM MI BİR KERE SONY MONY YALAN OLACAK '' hep bir biz güçlüyüz en güçlüsüyüz vurgusu vs hakim. İyi hoş güçlü iyi de oyunu var mı olacak mı ? xbox'ın o oyun gösterimi neydi ya ? elde tutulur ne gösterdiler ? 3. party oyunlardan başka hiçbir bok göremedik ki ? alete özel oyunu yok mu diyorsun ya fanboyu çıldırıyor evde kendini jiletliyor öyle kanser kitlesi var ne gerek varmış exclusive oyuna ya arkadaş o konsolu o zaman niye satın alayım ? hani bilgisayar mı da bu alayım kenarı koyayım, oyun oynamasam bile bir işe yarar o da yok ki ? hangi işe yarayacak ? netflix var spotify var eee o telefonumda da var ? koymuşum 50 inç 4k televizyonda spotify mı dinleyecez ? oyunu yoksa aynı şey pc'e çıkıyorsa harici xbox'a neden para vereyim diyorsun bunlar iyice pc başından klavyeyi kırıyor sinirden. Bir gir bak yani xboyların yorumlarını oku kendin gör. Sony kitlesi oyuna bakıyor. Dün gene çok güzel oyunlar gördük. Başlangıcı için harika oyunlar. Ha ama sorun şu insanlara tatmin etmiyor. Adam çıkıp orada god of war part 2 gösterseydi, işte elindeki bütün yapımları gelecekleri duyursaydı ama 2025 deseydi daha mı iyiydi ? Ps4 2013 de çıkmış god of war 2018'de gelmiş. Gene en azından fena değildi sunum ama böyle yani yapacak birşey yok. Bu hep böyle gitti yani ps3 ps4 en yakın örnekleri çıktığı en az 2 3 yıl oyunsuz geçiyor. Gelen oyunlar çerezlik vs. sonra birden açılıyor. Öyle bir anda konsol çıktığı gibi last of uslar god of warlar unchartedlar vs vs olmadı.

 • UnicornKnight @unicornknight

  PC MasterRace güruhu olarak "yiyin birbirinizi ete para vermeyin*" hissiyatıyla gözlemliyoruz bu tatlı münakaşaları. =D

 • Pablo Vader @definitive

  PS4'ün çıkışını ve dişe dokunur, konsol almaya teşvik edecek exclusive'leri düşününce süreç gayet benzer görünüyor. PS4'ü çıktığı hafta yurt dışından alıp 1 yıl sonra oyun olmadığı için satmıştım.

Psikolojisini azıcık umursayan her sıradan vatandaş sosyal medya hesabını kapatmalı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 19

Bugün türk telekom müşteri hizmetleri ile şöyle bir diyalog yaşadım.
Babam bana oğlum internetçiler arıyor sen bir konuş diye telefonu uzattı.
24 mb 90 küsür lira gibi bir fiyata kullanıyor ailem.Bu 128 liraya 32 mb çıkarmayı teklif etti operatör arkadaş.Kibarca reddettim ve daha sonra arkadaş hunharca ısrar etmeye başladı.Ben hayır dedikçe beni mantıksızlıkla suçladı 20-30 lira bir fark var beyefendi neden kabul etmiyorsunuz diyor.
En sonunda dayanamayıp babanızın şirketi mi hanım efendi dedim.Arkadaş çılgın attı,ileri de bakın 300 ödersiniz filan dedi velhasılı kelam telefonu kapattım.
Dostlar,ben bana küfrederek gelen veliyi bile bir şekilde yatıştırıp yollamaya çalışıyorum ama bu operatör arkadaşlardaki bu hırs ve kabalığı çözemedim.
Doğrudan bu işlerden anlamayan insanları manipüle etmeye çalışıyorlar,böyle bir ticari ahlak olabilir mi ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

Cevabı nedir dostlar 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dostlar bu fm 2020'nin bir basit mod seçeneği yok mu ? Çok bilinmeyenli denklemler gibi yeminle.Her yerden bildirim çıkıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sizce oyun aleminde fanboy/fangirl tayfadan en kanser kitle hangisidir ?
Ben oyumu Nintendo'dan yana kullanıyorum.
@ugury @orcun @gamsizm @ardazeytin

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 15
 • Orcun @orcun

  PC kitlesi kadar kanser kitle görmedim. Çünkü aldıkları 3 kuruşluk donanımdan yana takılırlar öve öve bitiremedikleri oyunları var ama ne hikmetse cs lol abidik kubidik mmorpg şu bu dandik donanımların açacağı online oyunları oynarlar e hacu neye aldın o 2080ti'ı deyince de kıvırırlar kıvırırlar. Forumlarda orada burada imzalar donanımlar yazılır onun üstünden statü oluşturup birbirlerini pohpohlarlar.

  Konsolcularda savunma durumu var ama cihazdan daha çok oyun savunurlar. Cihazı savunuyorsa bil ki pc'den gelmiştir. PC kafasıyla çünkü konsol olmaz yani oyunu olacak ki oynayasın değil mi ? konsolcu adam donanımla hava atmaz ki ? atıyorsa kafa pc gibi çalıştığı için atıyordur. En kötü konsolcudan şunu duyarsın '' ya bro sen gow oynayamıyon ki ? '' gibi şeyler olur ama pc tarafı öyle değil ki ? sabaha kadar donanım sidik yarışı hadi bakalım kim en uzağa işiyor ahahaha diye böyle giderler.

  • reducto @protego

   Sen bana 2080Ti al söz lol falan oynamıcam, VR ilk hedefim 😀

  • Orcun @orcun

   @protego Hemen siparişi geçeyim. 😀

  • Deniz EFE @deniz-efe

   @orcun bana al ben de AR için kullanacağım.

  • Orcun @orcun

   @deniz-efe @protego Biyruuuuuun efendim taze taze 2080ti 😀

  • Kreetwight @kreetwight

   @orcun pc'cilerdeki o olay biraz doymamakla, tüketim çılgınlığıyla alakalı bence. millet sürekli görüyo sağda solda. diğer platformlarda donanımınızla bu kadar oynayamıyosunuz. ben de şahsen ihtiyacım olmadığı halde m2 ssd aldım. sırf şekli güzel, kablosuz bağlantı falan diye. kullanımımda hiç bişey değişmedi. tabi ilerisi için bi yatırım oluş oldu o ayrı.

  • Orcun @orcun

   @kreetwight Ya tabi ki ihtiyaçtır alırsın, o ayrı bir durum. Benim zaten öyle kimseye birşey deme hakkım yok. Ama ya adam geliyor almış işte rtx 2080ti yok işte 64 gb bellek ryzen 9 bilmemne kasa öyle böyle full rgb donanımlar ıvır zıvır vs. soruyorsun ya ne yapıyorsun diye ? herif pubg oynuyor. Günde diyor 8 saat oynuyorum. Aynı herif geliyor konsol bölümüne '' AAHAHAHA GRAFİKLERE BAH LA ÇÖP GİBİ OLUM BUNA MI PARA VERİYONUZ '' diye böyle ortalığı karıştırıyor. RDR2 oynayıp çamur atsa hadi neyse o da yok ya çöp gibi grafikleri var fizikler bok gibi pubg'i saatlerce oynuyor ama geliyor grafik olarak xbox one x e işte ps4 pro'a çamur atıyor. 😀

 • Efe Kayrak @shyrelia

  Neverwinter'cılar azınlık ama bir o kadar da kanser kitleler.

 • cgdincer @cgdincer

  CS, LOL ve diğer tüm f2p oyunlar.