Dolar 3.5. ₺ iken kişi başı yıllık gelir 11bin $ deniyordu. Şimdi 3.96₺ ve yıl sonu yaklaştı. Aradaki 5000₺ nerden alacaz bilgisi olan varmı? Hangi bankaya yatacak ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Xbox Game Pass Şuan için aylık 1₺ gibi cüzi miktar. Denememiş olanlar için kaçırılmaması gerekir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni oyuncağımın gelmesiyle birlikte ilk kez bugün One S imi kenara bırakıp oyun oynamaya başladım. Öncelikle işe One S in oyun yükleme yaptığım diskimi çıkartıp One X in usbsine takarak başladım. Aynı hesabı girdiğinizde oyunları tekrar indirmeye kalmadan direkt olarak tanıyor ve başlatıyor. Resimde gördüğünüz gibi digitürk kutusu ile hemen hemen aynı boyutlarda. İlk olarak NFS payback oynadım ve görsellik gerçekten muazzam. Özellikle uzak çizimler son derece net ve detaylı. Antialiasing sanki x8 gibi kırılma çatlama yok. Doku detayları çok net. Açıkçası bu oyun için PC ultra ayarında. Çok rahat gözlemliyorsunuz bu durumu. FPS ise sabit hiç takılma yaşamadım. Öyleki sinematik sahneler daha kötü görüntüye sahip 🙂 Açıkçası ilk deneyim bana “olmuş bu “ dedirtti.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geldi yeni oyuncağım... Deneyimlediğim kadarıyla söylenildiği kadar ağır bir cihaz. Tasarımı One S gibi ancak biraz daha sıkıştırılmış hali gibi. Üst kısmı S gibi yarı mazgal yarı plastik değil tamamen ince şekilde hava delikleri bulunan mazgal gibi.. içinden microsoft üşengeçliği olsa gerek ilk xbox one kitapçığı çıkıyor. Arka kısım one s ile aynı dizilimde. Kutudan çıkıp TV ye bağlayınca direkt olarak 4k açılmıyor. Ayarlardan 4k moduna almak gerekiyor. Kurulumu yaparken 700küsür mb güncelleme istiyor. Sanırım Sonbahar güncellemesi yüklü gelmiyor cihaza. Şimdilik deneyimler bunlar..

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım

Gördüğünüz taşınabilir bataryayı Pazar günü Vatan Bilgisayardan aldım. İçinden şarj aleti çıkmadığı için kendi Samsung telefonumun 5V 2A lik şarj cihazıyla şarj etmeye başladım. Geceden sabaha dolar umuduyla bekledim ancak sabah kalkınca tek ışığın koyduğum gibi durması beni endişelendirdi. Bende mi sıkıntı var yoksa cihazda mı ?

Samsung External Battery Pack (11,300 mAh) | SAMSUNG Malaysia

SAMSUNG EB-PN915B, External Battery Pack (11,300 mAh), power bank
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #GTA5

GTA 5'de ilginç bir sorun varmış. Aslında benimda başıma gelmişti zamanında farklı bir oyunda. Kendilerini pek sevmem ama GTA 5 sanırım Windows kullanıcı adınızla ilgili sorun yaşatabilir. Kullanıcı adınız A'dan Z'ye ve 0-9 arası rakamlardan oluşmalı. Özel karakter gibi şeyler kullanılmamalı. Rockstar'da bu durumu doğrulamış olacak ki kullanıcılarına yeni bir Wndows oturumu açmalarını önermiş

http://oyungezer.com.tr/haber/40924-gta-5-pc-versiyonunda-isim-problemi

GTA V PC Versiyonunda İsim Problemi

GTA V'in PC versiyonunda isim problemi yaşayabilirsiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap