BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bir sorunumu paylaşayım belkide bir çözüm bulabiliriz. Bugün itibariyle office 365 yıllık lisans aldık Microsoft store üzerinde 740₺ ye. 5pc için. Mevcut bilgisayarlarda da office 2016 yüklüydü. Oda lisans alımıyla olmuştu ancak sanırım ucuz lisans sitelerinden alınma olduğu için bugün “yazılım sahteciliği vs lisansınızda sorun var diye uyarı çıkardı. Satın alımdan sonra satın aldığımız mail adresini office içinde kaydediyoruz ve lisansı görüyor ancak etkinleştir dediğinde sürüm hala office 2016 olarak gözüküyor. Ve uyarı devam ediyor.
Kaldırdık programı sıfırdan office 365 diye kurulum yaptık ancak yine office 2016 gözüküyor. Ve yine lisans uyarısı veriyor. Lisans değiştir kısmından office 365 lisansı tanımlı gözüküyor ancak hiç bir şekilde aktifleştiremiyoruz. Var mıdır bir çözümü ? Hafta sonu olduğu için Microsoft ile iletişim kuramadık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • anıl @anil_

    HiBitUninstaller ile tüm office uygulamalarını silin sonra Office 365'i kurup deneyin isterseniz. Gerekirse Office 2016'yı yine kurun, HiBitUninstaller ile kaldırın. Daha sonra Office 365'i kurarsınız.

Microsoftun Bethesdayı satın alması resmileştikten sonraki ilk hamlesi bir çok oyununu yarın Gamepass kütüphanesine ekleyecek olması. Oyuncular için gamepasse verilen paralar gün geçtikçe kendini amorti ettiriyor...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkes Nvidia cephesini konuşuyor ama AMD de online etkinlik düzenleyip mobil Ryzen 5000serisi ve mobil rx grafik işlemcilerini duyurmuş. 100 işbirlikçi ile yapılan anlaşma 150ye çıkarılmış. Anlaşılan mobilde de darbe vurmaya hazırlanıyor ve sanırım artık platform olarak çok daha fazla AMD sistem göreceğiz mobil kanatta. Bu arada mobil ryzen 5900h rakibi intelin i7 10870ine %35 fark attığı ve mobil gpularında 1440p de çok rahat hareket edeceği de gelen bilgiler arasında...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Benim gibi sırf %100 başarı uğruna bir araba yarışına 180 saat gömen var mıdır acaba ? Gene de tamamlanmadı. Taktım mı takıyorum. Her oyun için değilde bazı oyunlarda illa bu bitecek düşüncesi var ulan rüyamda bile başarı açmaya uğraşıyorum. 😅Sizde de varmı böyle saplantılar 🤔

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

1000₺ olsa nasıl alacaktık. Çok şükür 999₺ de kaldı 😣

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Xbox Gamepass tarafı gene bir işler karıştırıyor. Bu sefer daha az detay var ama ipucu sanırım RDR2 nin tekrar geleceğini düşündürüyor. 🤔 Bir de sondaki cümle ironimidir anlamadım 👀 ne demek istemiş?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bim deki Anker Soundcore Vortex kulaklık elimde. Life Q10 sahibi olarak eksisi Bluetooth 4.1 ve daha düşük bataryaya sahip olması. Q10 Bluetooth 5.0 ve 60 saate yakın batarya ömrü susuyordu. Bir de bu cihaz micro usb. Q10 type c bağlantısı ile geliyordu. Bu cihazda aptx ve hi res audio desteği mevcut. Afili bir kutusu ve taşıma çantasıda barındırıyor. Ses kalitesi oldukça iyi. Baslar standart olarak iyi ayarlanmış ve metal kalitesi sağlam hissi veriyor. Padler sanırım suni deri gibi yani dökülmeye müsait o konuda q10 daha iyi diyebilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap