Arkadaşlar bir sorunumu paylaşayım belkide bir çözüm bulabiliriz. Bugün itibariyle office 365 yıllık lisans aldık Microsoft store üzerinde 740₺ ye. 5pc için. Mevcut bilgisayarlarda da office 2016 yüklüydü. Oda lisans alımıyla olmuştu ancak sanırım ucuz lisans sitelerinden alınma olduğu için bugün “yazılım sahteciliği vs lisansınızda sorun var diye uyarı çıkardı. Satın alımdan sonra satın aldığımız mail adresini office içinde kaydediyoruz ve lisansı görüyor ancak etkinleştir dediğinde sürüm hala office 2016 olarak gözüküyor. Ve uyarı devam ediyor.
Kaldırdık programı sıfırdan office 365 diye kurulum yaptık ancak yine office 2016 gözüküyor. Ve yine lisans uyarısı veriyor. Lisans değiştir kısmından office 365 lisansı tanımlı gözüküyor ancak hiç bir şekilde aktifleştiremiyoruz. Var mıdır bir çözümü ? Hafta sonu olduğu için Microsoft ile iletişim kuramadık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • anıl @anil_

    HiBitUninstaller ile tüm office uygulamalarını silin sonra Office 365'i kurup deneyin isterseniz. Gerekirse Office 2016'yı yine kurun, HiBitUninstaller ile kaldırın. Daha sonra Office 365'i kurarsınız.