regular expressions 😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Videodaki gibi yaptıkları maket vb. şeylerin yapılış aşamalarını kaydediyorlar ya.
Onları Xiaomi Yi 2 4K gibi kameralarla çekebilir miyim? Biraz daha geniş açıdan çeksem balık gözü etkisini kaldırdığımda kullanılabilir videolar çıkar mı sizce?
https://www.youtube.com/watch?v=adZgF3MubeY

How To Make Helicopter (AH-64 Apache) - Cardboard DIY

I made an Apache(AH-64) helicopter using corrugated paper and paper. If you like this video don't forget to subscribe :) Thank you for watching. YouTube - MC...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ücretsiz olanı biraz daha bekleyip alayım kışa kadar gitsin diyordum 4 ay verdi şansıma 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün ilk defa uçağa bineceğim. Dikkat etmem gereken, bilmem gereken bir şey var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 23

64 ya da 128GB, yazma hızı konusunda çok üzmeyecek usb 3 bir flash bellek önerebilir misiniz?
Kullanıp memnun kalanlar belirtirse tercihte daha faydalı olur 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Access violation when executin @0x41414141

  Ben cok arastirdim o konuyu gecen gunlerde. Ozellikle random read ve write konusunda cogu felaket durumda ucuz olanlar 1mb/sn'nin de altinda, ama sadece dosya transferi vs. icin kullanacaksaniz, amazonda 20-25 dolar arasinda 128GB'lik usb 3.1 gen1(3.0) bellekler var.

  Ama disk performansi isterseniz yine ucuz cinli SSDler mevcut kucuk boyutlarda veya m2 enclosure + m2 ssd(enclosure'a gore sata veya nvme) alinabilir ama bu da ornegin 500GB SATA m2 + enclosure icin yaklasik 100$ civari bir maliyeti oluyor.

  • castiel @castiel

   Öncelikle cevabınız için teşekkürler 🙂 Aslında evde dosya aktarımlarında kullandığım bir harici diskim var. Macbook air ile dışarda çalışmaya çok çıkıyorum. Bazen müşterilerden büyük boyutlu dosya alıyorum ve pc 128gb hafızaya sahip. Dolayısıyla her şeyi bilgisayara dolduramıyorum. Bu durumlarda işimi görecek ve çantada varlığını hissetmeyeceğim ufak bir çözüm olsun istiyorum. Yük olmasın diye bilgisayarın şarj aletini bile yanıma almadığım için harici disk ağırlık olarak geliyor o yüzden flash bellek çözümü arıyorum. Hızı muhteşem olmasa da olur ama ortalamanın biraz üzerinde olursa daha çok işime yarar. O yüzden deneyimleyen varsa diye sordum 🙂

 • sawgent @sawgent

  Soldan sağa doğru hızlıdan yavaşa.

S10e almaya niyetleniyorum da Temmuz ayı içerisinde kampanyalı bir dönem olur mu yoksa aşağı yukarı şu anki fiyatlarında mı seyreder sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 20 / 21

#erkek #parfüm #parfümtavsiyesi
Bugüne kadar maddi durumlardan dolayı avon parfümlerinden ve eşdeğerlerinden kullandım. Kalıcılıkları az ve kokuları genelde sıradan. Şimdi biraz daha fazla bütçe ayırabilirim.
200-250 lira civarı bütçeyle alabileceğim, kalıcı ve güzel kokup rahatsız etmeyecek erkek parfümü önerebilir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 32