Çaykur Altınbaş Çayı Süzen Poşet Çay Sade 40 Gr : Amazon.com.tr: Gıda Ürünleri

Çaykur Altınbaş Çayı Süzen Poşet Çay Sade 40 Gr : Amazon.com.tr: Gıda Ürünleri
BeğenFavori PaylaşYorum yap

TRT 4K şifreli olmuş, açılmıyor 🙂

#TRT4K #euro2020

Ek: 11767 - 15000 - V - 3/4
Bu frekansı aratın yeni kanal buluyor şifresiz açılıyor şu an.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar. Ubuntu Server 18.04 kurulu bir sunucum var. Hostinge taşındığım için sunucu boşa çıktı. Boşuna fatura çıkarmasınlar diye sileceğim tamamen ama komple sunucu yedeğini içeriden nasıl alabilirim? Hetzner kullanıyorum. Panellerinde backup yada snapshot indirme özelliği yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

xiaomi kettle kullanan var mı? yıllar önce aldığım kettle bozuldu. 50 liraya almıştım. şimdi kiwi marka kettle bile 70 lira. 🙁

şöyle bir baktım. abudik kubidik markalar yerli markalar işin içinden çıkılmıyor. tam alacağımı buldum diyorum biri resim atmış dipte pas rengi lekeler vs...

sanırım en iyisi xiaomi...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 12

Screwdriver magnetizer isimli cihazi internette Turkce nasil aramali, Karsiligi nedir? Turkiye’den alayim dedim pek karsiligini bulamadim. Tornavida miknatis filan yazinca farkli seyler cikiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ücretsiz olarak bir kullanıcının tüm twitlerini nasıl indirebilirim ? Onu PDF yapıp kitap okuyucumda okuyacağım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Jason abi yine döktürmüş, 20 civarı çalışanla röportaj yapmış. Kısaca çalışanlar kısmında değil ama yöneticiler tarafında büyük saçmalıklar dönmüş. Witcher 3'ü geliştirenlerin bazıları CP'nin yönetmeni Adam Badowski ile anlaşamadıkları için ayrılmışlar. Oyunun geliştirilmeye başlandığı tarih 2016. İlk açıklanan 16 Nisan 2020 çıkış tarihini geliştirici ekip şirket içi şaka sanmış. Bekledikleri tarih 2022'ymiş.
https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-01-16/cyberpunk-2077-what-caused-the-video-game-s-disastrous-rollout

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 34
 • Hado @hado

  Crunch'tan ailesi dağılanlar var, yerin dibine batsın böyle oyun. Ubisoft oyunlarını da almıyorum artık.

 • Orcun @orcun

  Bence bu oyunun yönetim ve reklam pazarlamasına vs para oluk oluk akıtılmış. Geliştirmeye de vermemişler. Belli yani konsollar cep telefonları şunlar bunlar çıkıyordu daha ortada oyun yokken, hadi 3 6 ay önce çıksa hak veririm ama seneler öncesinden daha ortada oyun yok hiçbirşey yok aaa saybırpanklı konsol one x çıkıyor içinde oyun kodu var vs. ön sipariş açılıyor kodlar vs vs ya ortada oyun yok ki ? ne zaman çıkacağı meçhul ? nvidia'a bile ekran kartı yaptırtıp sattılar ya rtx 2070'e skin giydirttiler vs. vs. rezilliğin bini bin paraydı. Bakalım daha bu günah çıkartmalar ne kadar sürecek ?

 • YasinC @yasinc

  Çok şişti mevzu yav, sıkmadı mı artık. Bunlarda ayrı mal susun çalışın düzeltin işte ne hala bıdı bıdı.

  • reducto @protego

   Küçük şirket olsalar susarlardı da kodaman yatırımcılar işin içinde olduğu için susamıyorlar 😀

  • YasinC @yasinc

   @protego Oyuna da gereksiz bok atılıyor. Dünya kadar rezil oyun çıktı bu kadar tantana dönmedi. Şu eksik oyunun verdiğinin yarısını veremeyen oyunlar var. Altın bok ödülü alan oyun firmalarını hatırlasınlar bir zahmet. Kimse o firmaya kapansın dağılsın diyemedi. G*t ister çünkü

 • sapnu puas @ugurcansayan

  Bu kadar dedikoduyu napayım yani? Yıllardır bu oyun konuşuluyor ama sağlam kalitesiyle değil. Bence zamanında bu takımdan ayrılmayan herkesin bu rezillikte payı vardır.

20 liralık Windows 10 kodu satan yer kaldı mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7