Huawei Servis Merkezi, Istanbul Büyükdere Caddesi üzerinde yeni lokasyonunda hizmetinize açıldı. Tüm FixSmart personelinin sizlere selamları var 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 13
 • Hasan @hasans

  Huawei adına ve insanımız adına güzel gelişme, umarım kaliteli ve ilkeli hizmet verirsiniz.

 • Hamit ÖZLÜ @hamitozlu

  Tombik Keltoş Mavişin yanaklarını sıkın bizim için 🙂

 • ycgurdal @ycgurdal

  Mate 9'u teknoseyir.com'a gönderin bi incelesinler. 🙂

 • Gorunmez @gorunmez

  @fixsmart Merhabalar,
  Rahatsız ediyorum ama kız kardeşime hepsiburadan p7 almış idim biraz sıkıntı oldu teleservis e yolladık (garanti kapsamında) cihazın anakart değişmiş idi 2 kere 2 kerede biz ilk Vadafone almadığımız halde vadafone ana kart ile geldi menüsündek vadafone var logosu öyle (açılış) ilkin böyle değildi (garantiye gitmeden önce)
  Tekrar aynı şikayetler devam etti cihazda kardeşimde size yollamış sizde teşekkürler sağ olasınız yenilenmiş cihaz vermişiniz ama bu sizin verdiğiniz de vadafone logolu açılıyor (başka sim kartla yada sim kartsız) vadafone nin uygulamaları yükleniyor (otomatik) silinmiyor ben telefonu peşin para ile vadafonesiz iken almış idim bunun nedeni nedir cevaplarsanız çok sevinirim. İyi günler

  • FixSmart @fixsmart

   Sevgili @gorunmez,

   Ürün bize geldiğinde, üzerindeki IMEI Vodafone çıkışlı ise, doğal olarak biz de değişim yaparken Vodafone çıkışlı ürün ile değişim yapmışızdır. FixSmart'tan önce Teleservis'te Vodafone çıkışlı olmamasına ragmen, Vodafone olarak işleme alınmış ise, yani problemin aslı gerçekten buradan kaynaklı ise, bunun ayrıca incelenmesi gerekir.

   Konu ile ilgili telefonunuzun IMEI numarasını da yazarak [email protected] adresine aynı sorunuzu mail ile iletirseniz, konuyu servis bünyesinde tekrar Teknik olarak inceleyip size daha sağlıklı bilgi verebiliriz.

   Mailde vereceğiniz bilgileri bekliyor olacağız 🙂

   FixSmart

Huawei Ankara Yetkili Servis Merkezi 1 Şubat itibariyle, Kızılay, GMK Bulvarı üzerinde, Huawei kullanıcılarının hizmetine açıldı 🙂

Fotoğrafta, açılış sonrası gelen ilk kullanıcımızı, Huawei'den sürpriz hediyesini alırken görebilirsiniz 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

FixSmart, çok yakında, Ankara'da değerli Huawei kullanıcılarına hizmet verecek. Şu an için kargo ile ürün gönderen Ankara'lı Huawei kullanıcıları, FixSmart servis merkezine bizzat başvurdukları taktirde, maksimum 1 saat içinde onarım hizmetinden faydalanabilecek.

Gelişmeleri sevgili TeknoSeyir takipçileri ile anlık olarak paylaşmaya çalışacağız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arızalı Huawei akıllı telefonlarınızı, FixSmart servis merkezimize göndermeniz için;

P9, P9 Lite, Mate S, P8 ve G8 model ürünler için, VIP servis hizmetlerinden yararlanabilir ve ürününüzü direkt olarak UPS kargo ile adresinizden teslim aldırabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, 444 79 88 numaralı Huawei Destek Hattı'nı arayıp, arıza kaydı aldırmak. Destek Hattı, UPS kargoyu adresinize yönlendirip, ürününüzün teslim alınmasını sağlayacaktır.

VIP servis hizmetleri kapsamında olmayan (P9, P9 Lite, Mate S, P8 ve G8 dışındaki) modeller için, yurtiçi kargo ile ürününüzü tarafımıza '264323529' sözleşme kodunu kullanarak, ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Detaylı bilgi için http://consumer.huawei.com/minisite/tr/huaweiservis/index.html adresini kontrol edebilirsiniz.

Saygılarımızla.
FixSmart

BeğenFavori PaylaşYorum yap
FixSmart paylaştı.

#akış #oyun #mobiloyun #android
Arkadaşlar kendi oyunum yükleyerek destek verirseniz sevinirim.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.scx.monterBreaker

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Huawei P9 ürününüzün kırık ekranını, satın alma tarihinden itibaren ilk 3 ay içinde ise, ücretsiz değiştirdiğimizi biliyor muydunuz?

Tüm şartlar ve detaylar için;

[email protected]
0212 3802200

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Huawei Ascend P7 için Android 5.1 güncellemesi yayınlandı.

http://bit.ly/1pyrBZZ

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6