ayıptır sorması vpn olarak neler kullanıyorsunuz? sağa sola bakayım dedim de herkes kimden reklam aldıysa onu pohpolamış, diğerlerini yerden yere vurmuş.. hangi firma neden daha iyi sizce? #akış #VPN

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8
RiveTroy paylaştı.

Bundan tam 4 yıl önce: 28.05.2012
1 - ) Harvard üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr.Gökhan Hotamışlıgil, obezite ve şeker hastalığına sebep olan geni buldu.
2 - ) Goethe Üniversitesi cerrahlarından Prof. Dr. Tayfun Aybek, kalp krizini önceden haber veren 'çip' geliştirdi.
3 - ) Gaziantep Üniversitesi Plastik Cerrahi Başkanı Doç. Mehmet Mutaf'ın, dudak yarığı konusunda geliştirdiği ameliyat tekniği, Fransa'da 'en başarılı teknik' kabul edildi !
4 - ) Finlandiya Kuopio Üniversitesi Biyokimya Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Neva Çiftçioğlu, böbrek taşlarına 'nanobakteri' adı verilen bir mikroorganizmanın yol açtığını kanıtladı.
5 - ) Arkansas Üniversitesi Çocuk Elektrofizyolojisi Bölümü Başkanı Doç. Volkan Tuzcu, çocukların kalp ritim bozukluğunu ışın kullanmadan tedavi eden yöntem geliştirdi.
6 - ) Amerikan Nature Dergisi, Türk doktor Murat Digiçaylıoğlu'nun, beyin kanamasından sonra
hücrelerin ölmesini önleyen buluşunu duyurdu.
7 - ) Harvard Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde araştırmalarını sürdüren Dr.Hande Özdinler, bugüne kadar işlevi bilinmeyen Prion isimli proteinin beyin hücrelerinin yenilenmesi açısından önemini ortaya koydu.
8 - ) Houston Methodist Hastanesi Sindirim Hastalıkları Tıbbi Direktörü Prof. Dr. Atilla Ertan, 'ABD'nin en seçkin 10 hekimi' arasına girdi.
9 - ) İstanbul 70'inci Yıl Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesi cerrahlarından Dr. Cengiz Türkmen, ameliyat sonrasında kırılmayı ve ağrıyı önleyen 'omurlar arası sabitleyici' geliştirdi.
10 - ) Memphis Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Semahat Demir, ABD'de Bilim-Sağlık Ödülü'ne layık görüldü.
11 - ) Cornell Üniversitesi Kısırlık Merkezi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kutluk Oktay, kadınların menopozdan sonra da çocuk sahibi olabilmesini sağlayan bir yöntem geliştirdi.
12 - ) Columbia Üniversitesi Kardiyoloji Direktörü Prof. Dr. Mehmet Öz'ün yazdığı 'You: The Owners Manuel' isimli kitap, ABD'de piyasaya çıktığı gün Harry Potter ve Da Vinci Şifresi'ni geride bırakarak, 350 bin adet sattı.
13 - ) Türkiye Cumhuriyeti' nin Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ:
'Keneden korunmak için pantolon paçalarının çoraba sokulması gerektiği'ni buldu... :))) #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
RiveTroy paylaştı.

Şu fotoğrafla beraber TeknoSeyir'in meşhur çekim odası tarih oldu. Saklayın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 51