http://www.fenomen.shop termos aldım ama site ile ilgili bazı güvenlik kuşkularım var.
Üye olduktan sonra şifreyi direk raw halde maille attılar. Normalde hashlenmesi lazım ama açık bir şekilde gönderildiğine göre sanırım bu şekilde tutulmuyor. Kötü bir izlenim bıraktı bende.

#tstermos #lptermos

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba. Halihazırda LG G4 kullanıyorum. Yakın zamanda değiştirmeyi planlıyorum. Aklımda birkaç model var ama belirlediğim kriterler dahilinde önerilere açığım.
*Önceliklerim kamera ve pil ömrü. Oyun vs. oynamıyorum
*Bütçe 2500tl
Aklımda olan modeller
*Huawei P10 plus (Şu an ağır basıyor ^__^)
*OnePlus 5

#TeknoYardım #telefon #Tavsiye #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orkun @orkkoc

  Samsung S7'de kamera açısından hala geçerli bir telefon.

 • Cengiz Bulut @revo09

  Garanti önemli değil. Şimdiye kadar hiç faydalanamadım. Genelde ekranı kırıyorum o da kapsam dışı zaten. O yüzden ithalatçı alacağım zaten.

 • furkan1zek @furkan3ze3

  LG g4 hala güncel iyi bir telefon degil mi ? Ne gibi şikayetleriniz var? Tabi kronik olanları yaşamıyorsanız :).

  • Cengiz Bulut @revo09

   @furkan3ze3 ne yazıkki yaşadım. Telefon bootloop a girdi. 1 buçuk serviste kaldı ve değişim yapmadılar. Anakartı değiştirip verdiler. Açıkçası güvenemiyorum. Tekrar olabilir diye. Onun dışında dediğiniz gibi hal güzel bir telefon. Zaten kamerasından dolayı almıştım. Bir diğer konu da android 6 da kaldı. güncelleme gelmez diye düşünüyorum artık ^__^

  • furkan1zek @furkan3ze3

   @revo09 güncelleme konusunda hiçbir android telefon birden fazla güncelleme kolay kolay almıyor. Alsa da yeni android sürümü çıktıktan bir yıl sonra alıyorlar. Bu konuda xiaomi android güncellemesi açısından pek farklı olmasa da kullandıkları miui arayüzü güncelleme desteğini uzun yıllar veriyor(muş).
   Bende iphone 5s kullanıyorum sanırım güncellemeleri uzun yıllar almasaydı bu telefonu kullanmazdım. iOS un bu desteğini android de de verseler kimse iphone almazdı sanırım.
   Huawei hakkında şunu söyleyeyim . Evde bir adet mate 8 , bir adette p7 kullanan var. Mate 8 e android 7 çıktıktan tam bir yıl sonra güncelleme geldi. Tamam telefon gerçekten harika ama güncelleme konusunda huawei de aynı diğerleri gibi. Yani bu konu hakkında fazla yazdım ama güncelleme işini önemsiyorsanız göz önünde bulundurun derim. Huawei p7 ise yine bir defa zamanında ya aldı ya almadı.
   Bu fiyatlardan tabi iphone almanızı önermem ama bu aletlerin en iyisinin bile desteği birkaç yılı geçmiyor ya bu yüzden çok para vermeyin derim.

Ülkede trafik kuralları,
https://www.youtube.com/watch?v=UqeHIn9w_a4

Kime ne anlatacaksın ki

Aminem melek oldu.
BeğenFavori PaylaşYorum yap