Hiç Star Wars izlemedim. 1 hafta evdeyim ve izlemek istiyorum. Serinin 70lerde başlayan filmleri var. Hepsini izlemem gerekiyor mu? Malum o dönemler görsel anlamda pek doyurucu olmayacaktır. Tavsiye bekliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

İptv nerden alınır? (Kutu değil. Uygulama)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 15
 • Emre @emre1393

  dsmart, vodafone tv, tv+, tivibu

 • Emre @emre64

  Burda paylaşmak pek doğru olmaz bence, zaten hepsi fason hiçbirine güven olmaz 🙂

 • My_Techno @my_techno

  Gidipte İPTV'ye para verme bence, telegram gruplarında ücretsiz olanlar var onlarla takıl zaten beğenmeyeceksin 🙂

  • Ufkabakan @ufkabakan

   İşte ücretsiz olanların FHD/UHD diye satıp HD Ready hizmetini, oversell olmuş networklerde, cacık makinelerde yayın çıkan adamların işini görünce beğenmemek normal. h265 ile tertemiz Premium NL/DE mirror network ile 10Gbit bağlı makinadan yapılan hizmeti kıyaslayamazsınız. E tabi birisi bedava, bet sitesi reklam amaçlı. Diğeri yıllık 100€ 🙂

  • My_Techno @my_techno

   @ufkabakan Çok iyilerini de kullandım benim beğenmeyeceksin dememde ki kasıt internete bağlı kalma zorunluluğu, uçuk fiyatlar ve sunucu sorunları(pahalı olanlarda az rastlanır). Aslında tam olarak ne için kullanacağını söylese daha iyi alternatifler sunabilim mesela tv için ''cccam'', tandberg falan.

  • Ufkabakan @ufkabakan

   @my_techno Düzgün, stabil interneti olmayan adam bence IPTV sormaz, hatta düzgün sabit interneti olmayan adam TS de kolay kolay olmaz. "cccam" devri kapanalı da uzun zaman oldu bence 🙂

   Not: IPTV'yi kullanıcı olarak bilmiyorum, biz direk alt yapı sağlayıcısıyız, "kaynak", "reseller panel" desem yeterli olur sanırım.

  • My_Techno @my_techno

   @ufkabakan İPTV'de sadece senin internetinin iyi olması gerekmiyor, hizmet aldığın tarafta zaten daha çok sorun oluyor biliyorsun 🙂 Cccam devri kapandı demişsin ama cccam ile DSmart'da sadece sunucuya bağlanarak yayını uydu kalitesinde izleyebiliyorum istediği kadar devir kapansın internetten yayın izlemekten çok daha iyi. Bir şey izlemek için bir uygulamaya girmiyorum, kanal menüsünden istediğimi tıklayarak izleyebiliyorum 🙂 Dediğim gibi beklenti, istek ne ise ona göre bir öneride bulunulur. İPTV çöptür, kesinlikle almamalısın demiyorum.

  • Ufkabakan @ufkabakan

   @my_techno Dediğiniz gibi IPTV deki en büyük sorunlar, hizmet sağlayıcınızın ve kendi networkünüzün kalitesi, diğeri de platformdan bağımsız basit bir arayüz ile hemen kullanılamaması. Ama Smart TV oranı her gün artıyor, eski nesil cihazlar azalıp, daha hızlı düzgün ISP bağlantıları ile IPTV kullanımı gün geçtikçe artacak.

 • YasinC @yasinc

  Aklıma dreambox dönemi geldi. Sarı sitede bulabilirsin hizmet verenleri. Kodi üzerinden çalışıyorlar

iPhone için YouTube Instagram gibi yerlerden video indirebilecek bir uygulama var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows 10 da masaüstünde,başlat çubuğunda yada herhangi bir yerde ağ kullanım trafiği ve miktarını görebileceğim bir araç var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

USB 2.0 HDD'yi TV ye bağlayıp dizi film arşivi izlemek istiyorum. HD FullHD kayıtlarda donma takılma yaşatır mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap