Hepimize geçmiş olsun. Artık elders scrolls 6 dahada bir buglu olur...

Kaynak

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yılbaşı döneminde Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass PC paketine EA...

Kısa Haber, Oyun inceleme, Puanlama Ve Bilgilendirme Sitesi.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

@gamsizm Tozlu raflarda incelemeniz için ürün gönderebilirim. Uzun zamandır yeni bir tozlu raflar bölümü gelmiyor. Ufakbir anakart ve işlemci koleksiyonum car isterseniz modelleri paylaşabilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 43
 • Evosis @evosis

  Bir zamanların canavarı GA-6BXDS. Çift Pentium 3 soketli anakart.

 • bosu @bosu

  @enesbio @evosis @daviance ohhh beyler altınları dökmeye başladınız, sizlerde kimbilir daha ne hazineler çıkar.

  • Evosis @evosis

   Kesinlikle haklısın. Zamanında Pentium 1 kullanmış biri olarak sana ve teknoseyire kullanıcılarına bir kaç sorum olacak.
   1- Bu anakartı günümüz güçkaynakları ile çalıştırmak mümkünmü mümkünse gerekli dönüştürücüyü nereden bulabilirim ?
   2- AT klavye dönüştürücüsü nereden bulabilirim.
   3- Herkezin merakettiği son soru bu sistem GTA 5 i hangi ayarlarda açar ?

  • bosu @bosu

   @evosis Mouse, serial porttan kullanman lazım, bunun için anakart üstündeki serial çıkış için bir serial aparatı bulman lazım. Sonrada dediğin gibi power sup yada dönüştürücü bulman lazım birde ya eski tip klavye yada onunda dönüştürücüsünü bulman lazım. Bende eski tip klavyenin eskiden dönüştürücüsü vardı senelerce sakladım sonra bir işe yaramıyor diye atmıştım.

   Sana vereceğim cevaba istinaden soru sormam lazım, hangi şehirde yaşıyorsun Evosis ?

  • Evosis @evosis

   @bosu Eskişehirde yaşıyorum. Uzun uraşlar sonucunda klavye için dönüştürücü buldum. Fakat biraz pahalı geldi.

  • bosu @bosu

   @evosis Bilgisayarcıları biraz gezmek tozmak lazım kesinlikle bulunur ikinci el maksimum 10 lira eder - etmez, bir ürün zaten. İstanbul'da mısın ?

  • Evosis @evosis

   @bosu Aynen bildigin düz kablo bu içinde aktif çevirici felan yok. Eskişehirdeki bilgisayarcıları gezerim umarım birinde bulurum fakat güçkaynagı adaptörü bulabileceğimi sanmıyorum. Neyseki ali expresde bu ucuz.

  • bosu @bosu

   @evosis eskişehirde banio yapı marketin orada bit pazarı var pazar günleri kuruluyor olması lazım kime sorsan gösterirler, oraya sabahtan gidip bakmanı öneririm.

 • cicikuş nazmi @cicikus

  p3 işlemcili eski bir kasa var babamların farikada aktif olarak kullanılıyordu windows 98 muhasebe işlerini yapıp yazıcıyı kullanıyolardı pc çöktü sonra ben tekrar win 98 formatladım ama bin tane driver kurmamız gerekiyordu usb stickleri görmüyodu ve onu emekli ettik 😀 trio s3 32mb ekran kartı vardı 128mb sd ram :DD ama p3 işlemci tozlu raflara çıkmıştı zaten benim yaşım yetmiyo daha gerisine keşke yetseydi ama :Dcommodore amiga kullanmak isterdim

Selam
inceleme, haber ve sosyal ağ içeren bir site üzerinde çalışıyorum.
Şu anda beta seviyesinde fakat bitimine az kaldı.
Bir yere upload etmedim o yüzden ekran görüntülerini paylaşıyorum.
Fikriniz, öneriniz isteginiz var ise paylaşmanızı isterim teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Lehimli At @at

  tasarım çizgisinin değişmesi gerekiyor

 • Ekrem 🎧 🎮 @huseyinekrem

  Sert vuracağım hazır ol 😀
  -Çirkin, ne için yapıldığı belli olmayan bir şey olmuş. İnsan niye gelsin bu siteye, ne yapsın burada? Zaten tonla bu siteden var.

  Heves kıran kötü adam olmak istemem ama gerçekler bunlar. Elinden geleni görmek için yaptığın bir projeyse saygı duyarım. Ama insanların bununla ilgilenmesi için bir sebep yok. 🙁

  • Evosis @evosis

   Haber, inceleme ve bilgilendirme sitesi olarak tasarladım. Haber kısmı güncelleme ve indirim haberlerinden ileri gitmez sanırım. Fakat inceleme kısmı hem sitedeki yöneticiler hemde kullanıcılar tarafından yapılabilecek Steamdanki inceleme sistemi gibi düşün. Sen bir ürünün sayfasına girdiğinde onun hakkında yazılmış incelemeler olacak ve hepsi 1 sayfada toplanmış olacak. Fakat steamdan ne farkı var diye bilirsin.
   Wikipedia kadar bilgi vermesi,
   Hangi mağazalarda bulunduğunu göstermesi (Steam, googleplay, applestore..),
   Bir seriye ait tüm oyun, film ve dizi gibi içerikleri tekbir başlık altında toplaya bilmesi.
   Açıkçası daha birçok özelliği var fakat tek tek yazmak baya uzun olacak.

   Tasarım konusuna gelirsek ben (back end) bir geliştiriciyim tasarımın bundan önceki halini görmediğin için kendini şanslı saymalısın 😀
   https://dl.dropboxusercontent.com/u/98053342/front-end-back-end-developers.jpg
   Fakat spesifik olarak bana nokta göstere bilirsen düzelte bilirim (menünün yazı rengiyle arka plan rengi uymamış gibi). Ama kısacası tasarım mükemmel değil bencede bunu düzelte bilecek yetenek yok. Bu yüzden ileride bir front end bir geliştirici ile anlaşmayı düşünüyorum.

  • Ekrem 🎧 🎮 @huseyinekrem

   @evosis Belirli bir noktayı gösterecek kadar iyi değilim tasarım işinde lakin şöyle baktığın zaman site "ne işin var burada, hadi ne alcaksan al çık" diyen bakkal amcalar gibi bakıyor.

  • Evosis @evosis

   @huseyinekrem Tamam tasarım kötü düzeltilmesi gerekebilir fakat benim için durum şöyle: Bir oda var odadaki ampul patlamış içerisi karanlık. Tamam fakat bana patlak ampulün yerini gösterecek bir ışık tutamazsan o ampulü değiştiremem. Yani bir değişiklik şart önümüzdeki ayın sonunda yada bu ayın bir beta testi yapmayı planlıyorum o zamana kadar umarım bu sorunu çözmüş olurum her türlü yorum için teşekkürler.