#ChatGPT ye Teknoseyir'in kurucusunu sordum Levent ÖZLER dedi. İtiraz edince özür dileyerek Levent PEKCAN olduğunu söyledi. Birkez daha itiraz edersem Elon MUSK demesinden korkuyorum. 🙂 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Gürkan ATILGAN @gurkan-atilgan

  bi de bunlardan korkuyorlardı yok şöyle olacak böyle olacak işsiz kalıcaz falan burada da anlatmaya uğraştık millete

  • Fullmoon @dolunay

   Bu dolar 50 TL olacak diyorlardı, hani olmuyor demek gibi. Olacak ama ne zaman? Bugün değil, yarın da değil ama olacak, hatta geçecek. Herkes değil ama değişime kendisini hazırlayamayan, kendisini geliştiremeyen yapay zeka kullanımı sayesinde işsiz kalacak. Her meslek için aynı anda olmayacak ama şu anki yzapy zekaya bakıp korkup titremiyorsanız birşey diyemem size. Sohbet ediyor, yazdıklarınızı (görünüşte) anlıyor, mantıklı cevap veriyor, iyi kötü kod yazıyor hem de yaptığınız tariften, yine tarif ediyorsunuz resim yapıyor - foto üretiyor hem de yüzlerce versiyonunu. Bana bunlar belki 500 yıl sonra belki olabilecek bilim kurgu gibi geliyordu, gerçek oldu. Yani yapay zekanın şu hali bile bizim ülkedeki insanların yarısından daha zekidir. Özür dilemesini bile biliyor. Çok kişi işsiz kalacak çok.

  • Gürkan ATILGAN @gurkan-atilgan

   @dolunay ben googleın gelişmişi asistanlaşmışı olarak görüyorum, titretmiyor o yüzden

 • Eren @erenyl

  bu da bard'ın (google) cevabı

  • Eren @erenyl

   fotoğraf yüklenmedi? buraya yapştırıyorum: The founder of TeknoSeyir is Murat Gamsız. He is also the current CEO of the company. Gamsız is a technology enthusiast and has been involved in the tech industry for over 10 years. He started TeknoSeyir in 2011 with the goal of creating a Turkish-language technology news and review website. The website has since become one of the most popular technology news websites in Turkey.

   Gamsız is also a co-founder of the Turkish technology startup incubator, Beta Labs. He is a frequent speaker at technology conferences and events in Turkey and abroad. He is also a member of the board of directors of several technology companies in Turkey.

 • kontratak @kontratak

  Evlerden ırak yanıtlar veriyor. Evde denemeyin.

İyi akşamlar ve iyi bayramlar Teknoseyir ahalisi. Windows 10'daki aptalca bir şeyle uğraşıyorum lütfen yardım!
Xbox Game Pass satın alıp FIFA21 indirdim ama oyun başlatılamadı hatası verdi. Araştırmalarım sonucunda çözüm olarak Media Feature Pack indirdim kurdum ve laptop yeniden başlatıldıktan sonra Harici kullandığım monitörü sistem görmemeye başladı. İşin ilginç tarafı oyun hatasını giderdim ama bu sefer Harici monitör ile ilgili sıkıntı yaşamaya başladım. Nvidia ve Intel ekran kart sürücülerini sildim yükledim sildim yükledim olmadı. Hatta Media Feature Pack sürücüsünü bile sildim yine algılamadı. Bu tür salakça sorunlar başına gelen ve nihai bir çözüm bulan var mıdır?

#TeknoYardım #yardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi akşamlar ahali, telefon için sorun cıkarmayacak şarj cihazı arayışındayım. Uygun fiyatlıların bir işe yaramadığını bildiğim için 100 TL ve üzeri olanlara bakıyorum. Özellikle son bir senedir almış ve memnun olan varsa yazabilir mi? Tek veya çift USB girişli olması fark etmez (Type-C olmayacak). Şuan ki dönemin şartlarına göre fiyat olarak 250 TL civarına kadar öneriye açığım. #şarjadaptörü #şarjaleti #öneri #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teknoseyir ahalisi merhaba, Finansbank Enpara dışında önerebileceğiniz ve aktif olarak kullandığınız alternatif "dijital bankacılık" önerisi olan var mı? #Enpara #İnternetBankacılığı #dijitalbankacılık

*Düzeltme: Para transflerinde Enpara gibi internet üzerinden yapılan para transferlerinde ücret almayanlar önceliktir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 32
Yılmaz Atlı paylaştı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi günler herkese, 150 TL üst sınır olmak üzere kablolu kulaklık önerisi verebilir misiniz? Özellikle ben aldım tavsiye ederim diyen arkadaşların yorumlarını bekliyorum. 🙂 🙂 #öneri #kulaklık #KabloluKulaklık

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • kortex @kortex

  sony mdr ex15ap Bunun bir kaç tane varyantı var size uygun olanı alın geçin. Şayomigiller çabuk bozuluyor. Bunu L şeklimde 3.5mm jack’ı var jack yerinden bozulması imkansıza yakın.
  Ek olarak şunu söyleyebilirim ara sıra sesinin kısıldığını sanabilirsiniz halbuki silikonları söküp hamur silgiyle süzgeci temizlerseniz ses ilk günkü gibi oluyor. Cebinizde vs taşırken içi toz doluyor ve hatta kulakların ürettiği salgılardan dolayı da tıkanıyor.

Sosyal Medyada şu tarz paylaşım yaparak Özgür Demirtaş ile dalga geçenler varken bu ülke bir yere gelmez arkadaşlar. Senin söylemeyediğini söyleyen senin HALKIN sesi olan biriyle böyle dalga geçmek ancak bizim gibi düşük eğitim seviyesine sahip ülkelerde olur. Böyle adamları HAK ETMİYORUZ! #ekonomikkriz

Uyarı: Siyasi söylemlere girenin yorumunu silerim. Ben sosyal medyada yapılan utanmazlığı söylemek istedim. Saygılar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12

İyi akşamlar Teknoseyir ahalisi, PC için önerebileceğiniz 2D Space Shooter oyunu var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam arkadaşlar. 4 Senedir (Haziran 2017'den beri) görselde gördüğünüz MSI (CX62 6QD-234XTR) laptopu kullanıyorum. Cihazı çoğu zaman masaüstü bilgisayar gibi harici klavye ve mouse ile kullandım. Gayet işini gören buna da şükür diyebileceğim ama nakit ihtiyacından dolayı satmak istediğim bir cihaz.

Şimdi soruma gelelim; cihazın TouchPad ve ve üzerindeki tuşlarda ısınma oluyor. Bu ısınmayı sürekli harici klavye ve mouse kullandığım için fark etmemiştim. Son bir haftadır kendi klavyesini kullanıyorum ve ısınma biraz beni rahatsız etti. Sizce o bölgedeki ısınma normal midir? Bu cihazla BF1 oynamışlığım var. Isınmadan dolayı hiç kapanmadı ama yinede o ısınma kafada soru işaretleri bırakıyor.

Ne dersiniz? #TeknoYardım #ikinciel #MSI

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Günaydın Teknoseyir ahalisi. Android cihazlar için önerebileceğiniz "batarya sağlığını" gösteren sağlam bir uygulama var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap