Xiaomi airdots aldım arkadaşlar fakat bir türlü bağlayamadım ve bağlantı videolarını izlerken bazı farklılıklar(videodaki dotslara gore ışık yanma ritmindeki farklılık) dikkatimi çekti acaba bu ürün sahte mi bilgisi olan varsa bakabilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

#akış
Fazladan 4 kasımda olan GDG istanbul biletim var.
İsteyen arkadaşa ücretsiz vereceğim yoruma mail adresini yazması yeterli.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #OtoSeyir Arkadaşlar yeni araba alacağız fakat bir türlü karar veremedik. Renault fluance full liste paketi 103 bin fakat oyak kampanyası ile 77 bine düşüyor uygun mu sizce veya alternetifleri nedir 0 veya 2. el?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 24
 • Ali Kandemir @alikandemirtr

  Oyak kampanyasının detaylarına nereden ulaşabilirim?

 • insane @insane

  Sitenin Ford Focusçusu olarak, son kasa Focus üst donanıma da bakabilirsiniz sanıyorum, belki 85bine 2. Ele düşmek gerekebilir. Fluence bizim şirkette alan herkesin kurtulmak için gün saydığı araç (full paket, dizel otomatik) özellikle vizesinden çok çektiler, araçlarda da genel bir kalitesizlik var zaten bu da kendisini 3 sene sonunda her yerinden trim sesi vererek gösteriyor. Ama genişlik olarak harikadır, d segmentini aratmaz.

  • Marki @nasuhcan

   @insane bakalım baya bir seçenek oldu focus alacaktık normalde galerie gittik adamlar aşırı ilgisizdi bildiğin alacaksan al amayacaksan kapı orada tipindeydi + liste fiyatından 1000-2000 tl pahalıydı neden pahalı dediğimde internet güncellenmedi dedi. 😀 bizde vazgeçtik. fakat tavsiyenizle tekrar düşüneceğim.

  • Paralelport @paralelport

   Ford'un ilgi gösteren bayisi varsa bana da söyleyin. Filoya satmak varken adamların tüketiciyle alakası kalmamış. En son gittiğimdeki mazeretler:
   - "Almanya'daki fabrika tatilde..."
   - aracın bin türlü kötü yönünün sayılması (sakın bizden alma vazgeç der gibi)

  • rhymestein @rhymestein

   Ford Kayseri baya ilgili işin garibi

 • insane @insane

  @nasuhcan selam, Benim aracım filo aracı, yıllardır Focus kullanıyorum ilk defa farklı seçeneklerimiz vardı ve Jetta ve Octavia arasından Focus titanium dizel otomatik seçtim. Seçmeden önce iki ford bayisinde aracı denedim ilgi Haliç'teki bayide kötü, Tuzla'ya yakın bayide ise iyi bir ilgi ile karşılaştım. VW ise gayet ilgili, zaten deneme için ayrıca bir elemanları var, satış temsilcisi daha rahat. Octavia donanımı düşük olduğundan hiç denemedim ama bence Jetta'dan daha güzel bir alternatif gibi.

Elektrik de kayıp kaçak bedeli iadelerini alanlar var mı hiç sitede ? #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Encard tasarımı değişmiş haberimiz yok 😀 Geçende bankamatik de önümdeki adamda gördüm. İnsan bir haber verir dimi 😀 #encard #ENPARA #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7