Geçenlerde arkadaşım için bir pc toplamıştım. Çalışır vaziyette teslim ettim. Birkaç gün sonra psu fanından ses geldiğini söyleyerek kendisi söküp iade etti. Yeni bi psu alıp benim yönlendirmelerimle kendi kendine bağlantılarını yaptı. Fakat sisten şuan güç tuşuna basıldığında herhangi bir tepki vermiyor. Ne debug led'i ne buzzer ne fan herhangi birşey olmuyor. Sadece ethernet kablosunu taktığımızda ledi yanıyor. Ne gibi bir sorun olabilir ?
Kabloları kontrol ettikten sonra Psuyu multimetre ile test etmeyi düşünüyorum.

ÇÖZÜLDÜ: Sorun cpu güç kablosunun yanlış bağlanmasındamış.

#TeknoYardım #yardım #Bilgisayaryardim

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#asuszenfone5 kullanan arkadaşlar, son zamanlarda ekranı bir süre açmadığımda ağları (wifi,4g) tamamen kapatıyor ancak ekran açıldığında tekrar bağlanıyor. Bildirimleri alamıyorum, spotify kullanamıyorum. Wifi yada pil ayarlarında bununla ilgili birşey görmedim. Fikri olan var mıdır ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#turknet gece yarısından beri internet yok. Websitesi ve mobil uygulama da çalışmıyor. Arada kesilirdi ama bu aralar çok sık olmaya başladı bende. Sizde durumlar nasıl ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar,
Bugünlerde motosiklet fuarı yapıldı ülkemizde. Ben katılma fırsatı bulamadım. Önceden olsa AEA videolarından takip ederdim. Maalesef artık öyle bir şansımız da yok. Yerini tutmaz ama en azından ülkemiz pazarını takip edebileceğimiz tavsiye edebileceğiniz yayınlar var mı?

#MotoSeyir #Motosiklet #akış #OtoSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Malesef o çizgiden giden ben bulamadım. Yani çok aradım AEA izinden gitsin dediğim böyle baktım takip ettim ama günün sonunda baktım ki hepsi şımarık çocuktan ibaret. Bir Gökhan Eren olabilir, ama o da pek video inceleme olayında yok. Hani varsa da arada bakıyorum pek göremiyorum.

  • Yuded @yuded

   Gökhan Eren'i takip ediyorum. O biraz daha vlog tadında aklına gelirse paylaşım yapıyor. Bu motosiklet sektörü için büyük eksiklik. Acaba Barkın'ın yanında çalışan arkadaşlar şimdi neler yapıyorlar. Sözüne güvenilecek "Teknoseyir" tadında sağlam bir motosiklet basını lazım.

  • Orcun @orcun

   @yuded Eski ekipten yanılmıyorsam Mehmet Ali Pir falan öyle bir olaya girişti ama baya oluyor. Berhan Soylu vardı yanılmıyorsam o ne oldu bilmiyorum. Sonra AEA canlı yayınlarına ilk soruları soran hep bir eleman vardı ismini unuttum o belki devam ettiriyor olabilir. Ha dersen ki araba türünde olanı ne var ? Burak Ertem mesela Barkın sayesinde devam ediyor, hatta ilk Barkın demiş Benzintv olayını falan öyle devam etmişler. Ben arada izliyorum videoları güzel, ama işte araba üstüne gidiyor. 🙁 https://youtu.be/6_EaCdjWyKQ?t=187 Hatta burada da anlatıyor.

  • Yuded @yuded

   @orcun Evet hikayeyi biliyorum. BenzinTV yi de takip ediyorum. Motosiklet açlığı devam ediyor. Belki bilen birileri çıkar 🙁

 • Martin @martin

  Motopixel, motoron kanalları.

 • Agab @agab

  motopixel var ama pek sevdiğim söylenemez.

10 yaşındaki kuzenimin yazılım ve elektroniğe giriş yapmasını istiyorum. Arduino vs. temelli eğitim setleri var. Bunlardan birini seçip hediye etmek istiyorum. Hem sıkılmadan uğraşabileceği hem de birşeyler öğrenebileceği bir ürün yada set önerebilecek olan var mı ?

#eğitim #akış #elektronik #arduino #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 14

Gel artık vicdansız

Mount & Blade II: Bannerlord - Gamescom 2018 Campaign Teaser

EMBARGOED UNTIL TUESDAY, AUG 21st AT 12.00 PM CEST The difference between life and death, victory and defeat, glory and misery, is as thin as your shadow, as...
BeğenFavori PaylaşYorum yap