Xiaomi Mi Band 3 incelemesi beklemeliyiz Teknoseyir’den bir an evvel. Paralı üyelik modeli ile geçişten sonra bunun gibi cuzi fiyatlı cihazların gönderilmesini beklemeden ki gönderilmez, ama insanların çok merak ettiği ürünleri satın alıp, daha sonra ikinci satsalar bile ufak bir bütçe ile takipçilerini sevindirirler diye düşünüyorum.
#XiaomiMiBand3

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Enflasyon 15.39 ile son 15 yılın en yüksek seviyesine çıkmış durumda.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 13

İş dolayısı ile cumhurbaşkanlığı seçiminin ilk turunda yurt dışında bulunmak zorunda olan biriyim. Dolayısı ile ilk turda seçim hakkımı kullanamayacağım. İlk turda oy kullanmayıp, ikinci turda oy kullanma şansım var mı?
#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 28

Fakirleşiyoruz 🙁
Dolar = 4.58 TL
Euro = 5.40 TL

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Google I/O 2018 keynote in 14 minutes

The Google I/O 2018 keynote had a bunch of major announcements about Android P, Google Assistant, and more. Here’s the most important news to know. Subscribe...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amerikan halkının da salaklığını gördük yine. Bok yere Huawei gibi bir markadan yoksun kalıyorlar, devletlerinin siyasi tutumu yüzünden.

https://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Huawei-ABD-hukumeti-ile-iliskileri-duzeltmekten-vazgeciyor.htm

Huawei, ABD hükümeti ile ilişkileri düzeltmekten vazgeçiyor

Huawei’nin ABD’deki sorunlar karşısında stratejisini belirleyen en önemli isim William Bill Plummer ile yollar ayrılıyor. Bu gelişmeler firmanın mücadeleyi bırakacağına yoruluyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 15

Mark Zuckerberg kongre önünde yaptığı konuşmada, bütün suç benim, benim hatalarım vs şeklinde bir savunma yada özür bildirerek, konuyu kişi bazına indirgemeye çalıştı. Bu güzel bir strateji, çünkü konu ile ilgili kendini mağdur hisseden facebook üyeleri, mark ile empati kurabilir ve konu daha fazla büyümeden kapanabilir. Çünkü insanlar bir başka canlıya karşı empati kurabilirler ama facebook yada şirket olarak bu suç üstlenilse kimse facebook’un gözünün yaşına bakmaz. Ama orada temsilen Mark Zuckerberg olduğu için onun kendini affettirici tavrı bile büyük bir etki yaratır empati kurulması yönünde.
Facebook yönetimi bu konuya çok akıllıca yaklaşıp merkeze Mark Zuckerberg’i koymak ile krizi teğet geçirebilirler.
#facebook #zuckerberg #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 17

Türkiyede’ki sanatçı vs dışında instagram ve twitter fenomenleri kimler var ? kurumsal bir yapının tanıtım kampanyası için görüşülecek. Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yahu bütün androidli üreticiler yukaradaki çentiği iphone’dan daha küçük yaptığı ile övünüyor sunumlarında. Biri çıkıp demiyor mu? iphone X’da bir ton sensör var faceid için orada. Sende o sensörler yok ondan ufak diye 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap