Huawei'de google yasaksız en son üst seviye modeller hangileriydi ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Maksimum $2000 türk parası karşılığına kadar 15.6" , 17" ekran aralığında pil süresi, dayanıklılık , ekran kalitesi ve genel performans olarak önereceğiniz PC dizüstü bilgisayar nedir ? Gaming serileri de dayanıklılık ve performans olarak iyi sonuç verdiğinden olabilir.

Aklımda Lenovo markası var, daha önceden ultrabook'larından memnundum. Lenovo'nun Idepad gaming serisi var sanırım, önerir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Eski Mac mini'ler için uyum garantili RAM, Disk vs satan bir online alışveriş sitesi vardı. İsmini hatırlayan var mı? Teknoseyir ahalisinin de sevdiği.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Photoshop vb ilgili fotoğrafçılık programlarını performanslı bir şekilde çalıştıracak, minumum 15.6 inchlik kaliteli bir ekran paneline sahip, 7.500 TL - 10.0000 TL arası dizüstü bilgisayar tavsiyeniz ne olur?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Mevcut bireysel karantina süresi içerisinde tanıdıklarımız ile dijital sosyalleşme amaçlı amatör / ücretsiz video konferans yazılımı / platformu / web sitesi öneriniz var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Dün akşam her zamanki gibi Garanti Bankası ATM'sinden para çekmek için paracard'ımı kullanınca, kartınıza el konuyor dendi ve kaptı kartı. Sonra Garanti müşteri hizmetlerini aradım, durum ile ilgili hiçbir detay bilgi vermeden, kartınızı yenileyelim dediler, yeni kart göndereceklerini belirttiler. Israr edince de güvenlik nedeni ile dedi, detay bilgim yok maalesef diye konuyu kapattı.
@leventp bu sizin sürekli gündeme getirdiğiniz kart bilgilerinin çalınması ile ilgisi var ise demek ki Garanti bankası da kart bilgilerini çaldırmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 13

Hafta içi her sabah, kaçırmaman gereken haberler e-posta kutunda ve kulaklarında.
Ben yeni kullanmaya başladım, haftalık gündem benzerinin günlük yapılan hali.

https://www.apostonews.com/

BeğenFavori PaylaşYorum yap