TCL / Alcatel akıllı çocuk saatlerin için gsm sağlayıcılarıdan normal bir hat mı alıyoruz, yoksa IOT hat olarak farklı bir hat türümü olacak?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Apple ürünlerinde ürün satın alındığında mı garanti başlıyor, yoksa ürün aktif edildiğinde mi? Örneğin hediye alınmış bir ürün 4 ay sonra teslim edilir ise, garantisi 4 ay önce mi başlamış oluyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 19

Bak sen şimdi belli oldu Apple'ın iPad OS için en son yaptığı atağın nedeni 😀
https://www.theverge.com/2019/10/2/20895128/microsoft-surface-duo-phone-foldable-screen-features-specs-price-release-date

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 1 yıl önce; “Yabancı dil neden zorunlu olsun” demişti;

-Bugün Erdoğan onlarca kez görüştüğü Putin’i karşılamasında "nice to meet you" (Tanıştığımıza memnun oldum) diyerek bütün dünyaya rezil oldu...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Son bir iki senedir Apple'ın Developer Conference'ları, dün olduğu gibi ürün tanıtım konferanslardan daha çok heyecanlandırıyor beni. Tüketici elektroniği pazarında bir çok markanın donanım tarafı, ilerleme anlamında sıkışmış görünüyor. Bunu aşmak için yazılım ve servisler tarafına daha çok zaman ve emek harcamalılar. Zira yazılım tarafının önü çok daha açık bence.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

windows 10'da outlook eposta dosyaları hangi klasörde saklanıyor ? Bir bilgisayarın ssd'si geldi, onun içinden alıp yeni bilgisayara aktarmam lazım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

O düğmelere basılacak 😀 Uzay ajansımız son gaz @hkellecioglu 😛

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 13

Türkiye'de distribütör garantili satışı olan, elektrik tüketimi yönünden ekonomik, sebze ve meyveleri saklama teknolojisi iyi olan tavsiye edebileceğiniz fiyat/performans buzdolabı marka / markaları nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Acaba bizimkiler lisans adı altında para kazanmak için mi bunu yapıyorlar, yoksa yayınların içeriğini sansürlemek istedikleri için mi? Ne tür içerik / görüntüleri sansürlemek istiyorlar?
#netflix #rtük

https://shiftdelete.net/netflix-rtuk-denetimine-girdi

Netflix RTÜK denetimine girdi! Sansür uygulaması geliyor! - ShiftDelete.Net

Resmi Gazete'de yayınlanan 1 Ağustos 2019 tarihli karar ile Netflix RTÜK denetimini girdi. İşte Netflix gibi internet üzerinde yayın yapan tüm platformları kapsayan kararın detayları!
BeğenFavori PaylaşYorum yap