Mevcut bireysel karantina süresi içerisinde tanıdıklarımız ile dijital sosyalleşme amaçlı amatör / ücretsiz video konferans yazılımı / platformu / web sitesi öneriniz var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Dün akşam her zamanki gibi Garanti Bankası ATM'sinden para çekmek için paracard'ımı kullanınca, kartınıza el konuyor dendi ve kaptı kartı. Sonra Garanti müşteri hizmetlerini aradım, durum ile ilgili hiçbir detay bilgi vermeden, kartınızı yenileyelim dediler, yeni kart göndereceklerini belirttiler. Israr edince de güvenlik nedeni ile dedi, detay bilgim yok maalesef diye konuyu kapattı.
@leventp bu sizin sürekli gündeme getirdiğiniz kart bilgilerinin çalınması ile ilgisi var ise demek ki Garanti bankası da kart bilgilerini çaldırmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 14

Hafta içi her sabah, kaçırmaman gereken haberler e-posta kutunda ve kulaklarında.
Ben yeni kullanmaya başladım, haftalık gündem benzerinin günlük yapılan hali.

https://www.apostonews.com/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

TCL / Alcatel akıllı çocuk saatlerin için gsm sağlayıcılarıdan normal bir hat mı alıyoruz, yoksa IOT hat olarak farklı bir hat türümü olacak?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Apple ürünlerinde ürün satın alındığında mı garanti başlıyor, yoksa ürün aktif edildiğinde mi? Örneğin hediye alınmış bir ürün 4 ay sonra teslim edilir ise, garantisi 4 ay önce mi başlamış oluyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 22

Bak sen şimdi belli oldu Apple'ın iPad OS için en son yaptığı atağın nedeni 😀
https://www.theverge.com/2019/10/2/20895128/microsoft-surface-duo-phone-foldable-screen-features-specs-price-release-date

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 1 yıl önce; “Yabancı dil neden zorunlu olsun” demişti;

-Bugün Erdoğan onlarca kez görüştüğü Putin’i karşılamasında "nice to meet you" (Tanıştığımıza memnun oldum) diyerek bütün dünyaya rezil oldu...

BeğenFavori PaylaşYorum yap