Sadece yazın soğutma amacı ile kullanmak üzere Samsung ile Mitsubishi klimaların arasındaki fiyat farkını vermeye değer mi?
Samsung 4200 TL, Mitsubishi 7850 TL

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 20

Sony Cep telefonu yetkili teknik servisi KVK' mı şu anda ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugünden itibaren yurtdışından gelen yolcular beraberlerinde getirebilecekleri cep telefonlarında, 2 yılda bir getirebilme hakkı 3 yıla çıkarıldı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yaklaşık bir senedir Sinemia sistemine aboneyim, bu ay sinema gişesine gittim, bir baktım uygulama güncellenmiş. Yeni uygulama bilet kodunu göndermeden önce 0.99 TL para istiyor, katkı bedeli olarak. Sordum gişedeki görevliye, evet yeni başlattı o uygulamayı diye cevap aldım. Tamam dedim karttan çekmesi için onay verdim ama çekemedi hata verdi. Birkaç kez denedim yine hata verdi. Uygulama üzerinden Canlı Desteğe bağlanmadı, onda da hata verdi. Mecburen filme girmeden geri döndüm. Sonra web sitesi üzerinden şikayetimi ilettim, hala sorunu çözemediler. Büyük ihtimal aboneliğimi iptal ettireceğim. Paramız ile rezillik yaşatıyorlar. #sinemia

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Benim Huawei'de anlam veremediğim bir segmentasyon var amiral gemilerinde. PXX Pro ve MateXX Pro serilerinin aralarında pek fark olmuyor bana göre. Neden amiral gemisi için iki ayrı model ve tasarım kullanıyor ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Youtube ve ziyaretçi sayısı yoğun sitelerin google adwords sistemlerinde çok yoğun olarak AKP'nin hazırlatmış olduğu CHP ve seçim adaylarına yönelik alçakça belaltı reklam gibi kısa videolar gösteriliyor. Teknoseyir'de siyasi reklamları kapatmak için uğraşıyor ama bir işe yaramıyor. O yüzden bence toplum bilinci adına seçime kadar reklam almayı durdurması bana göre etkili yöntem bu seçim öncesi saçmalıkları için.
Ahlaksızca verilen siyasi propagandalara maşa görevi görmemek için bence bütün youtube kanalları ve google adwords kullanan siteler, reklam almayı durdurmalı bence.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Apple TR yeni Samsung S10 serisinden sonra s.s. fiyatlarını düşürmesi lazım. S10+ 128GB depolama ve kablosuz kulaklık hediyesi (800 TL) ile 7500 TL iphone'a çok büyük sıkıntı yaratır.
#SamsungGalaxyS10

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Erhan M. @erhanm

  Apple'ın fiyat politikasının ben ta....
  Not: iPhone 8 kullanıcıyım.

 • Fatih @fatihy

  Hepsiburada 600 tl cek ve alım sonrası Samsung kulaklık veriyor.

  • Erhan M. @erhanm

   Şartları da garip. İstediğim zaman iptal etme hakkım var diyor. İade işini de zora sokmuşlar, kötü niyetliler için 😀

   600 TL Hediye Çeki Koşulları:

   -Hepsiburada satıcısından ve “Samsung Türkiye” mağazasından yapılacak alımlarda, Galaxy Buds hediyesine ek olarak tüm mağaza ve ürünlerde (altın hariç) geçerli 600TL (KDV dahil) hediye çeki verilmesi planlanmaktadır.

   -20 Şubat 2019 – 28 Şubat 2019 tarihleri arasında alım yapan müşterilere; 15 Mart 2019 – 20 Mart 2019 tarihleri arasında 600 TL değerinde hediye çeki tanımlanacaktır.

   -1 Mart 2019 – 15 Mart 2019 tarihleri arasında alım yapan müşterilere; 30 Mart 2019 – 15 Nisan 2019 tarihleri arasında 600 TL değerinde hediye çeki tanımlanacaktır.-Hediye çekinin son kullanım tarihi, 30 Nisan 2019 (23:59)’dur.

   -Her bir tüketici bu kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir.

   -Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda hepsiburada kazanılacak olan hediye çekini haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.

   -Hepsiburada, kazanılacak olan hediye çekini haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.

   -Kullanım tarihi geçen çekler yeniden aktif hale getirilmeyecektir.-Hediye çekleri bölünmeden, birleştirilmeden kullanılır.

   -20 Şubat 2019 – 15 Mart (bu tarih dahil) 2019 (kampanya dönemi) süresince verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/geri gönderim vs.) hediye çekine hak kazanma durumunu etkileyebilir.

   -Kazanılan hediye çekleri kullanım tarihinden bir gün öncesinde hesaplara tanımlanacaktır.

   Samsung kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Samsung kötü niyetli olarak veya sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan ve kampanyaya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların Kampanya’dan faydalanma haklarını iptal etme hakkına sahiptir. Bu kampanyadan faydalanılarak alınan ürünlerde iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun’dan doğan istisnalar hariçtir.)

  • Burçin BOZKIR @cok_okuyan

   Epey güzel kampanya... 800 + 600 = 1400 TL ucuza geliyor S10'lar... Apple iPhone fiyatlarında saçmalamaya devam etsin.

Bir teknoloji youtube kanalının ulaştığı en üst manevi zirve bu olsa gerek.
Müthiş bir başarı bana göre.

https://www.youtube.com/watch?v=4mxXdCUXSSs&t=29s

Talking Tech & Saving the World with Bill Gates!

Chatting with Bill Gates about electric cars, AI, philanthropy and saving the world. The 2019 Gates Annual Letter: https://b-gat.es/2RQ77dh Interviews playli...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vestel markasında iyi/kaliteli panelli olan 4K çözünürlüklü 55inch ve yukarısı modeller hangileri ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 15
 • Joe @joe

  Görüntü bir şekilde idare eder de sesleri çok kötü vestel tvlerin.

 • Burçin BOZKIR @cok_okuyan

  @skuli Allahtan telefon gibi her yıl değiştirelim psikolojisi yok bunlarda ..

 • ofis @ofis

  Vestel karışık üretim yaptığı için seri ve üretim nosu olmadan alacağınız ürünün panel ve anakartını öğrenmek zor. tavsiyeforumun da seri no vererek bilgi alabilirsiniz. 55inç Toshiba incelemesi vardı ona da bakabilirsiniz. Kalitesinden memnun olmadığımız vestel ve çoğu üretimi tvler 3 yıl garanti.
  Yine servisinden şikayet eden ''12 ölü pixel'' gibi garantiye sokmayan servis falan olursa onun içinde tavsiyeformundan yardım alıp sesinizi üst mercilere duyurabilirsiniz.
  4 aydır Toshiba kullanıcısı olarak memnunum ses eski tv sony göre çok çok iyi ve yüksek.
  ips ekranda ısrar ederseniz regal de sürekli ıps üretilen modellerde var tam f/p ürünleri.

 • Hasan Kusdil @hasan-kusdil

  kanımca ya samsung ya lg baska secenek yok gibi.

  • Hasan Kusdil @hasan-kusdil

   @cok_okuyan marka olarak bilinirlikleri iyi güzelde, panel üretmiyorlar diye biliyorum ,
   AU Optronics : Acer, Benq, Viewsonic, Hitachi, NEC..
   LG.Philips: LG, Philips, HP, Dell http://www.lgphilips-lcd.com
   Samsung : Samsung, Dell, Hyundai..
   BOE Hydis: AG Neovo(?) http://www.boelcd.com
   Apple: LCD ekranlarını kendi üretiyor.
   Sony : ekranları LG üretiyor.

  • ofis @ofis

   @hasan-kusdil panel üretmek biraz ikinci planda kaldı. paneli iyi bir anakart ve yazılımla birleştirmedikten sonra yerli üretim ürünlerden farkı kalmıyor. mesela LG panel ürettiği halde bazı modelleri çok sıkıntılı. bu kombinasyonu en iyi yapan sony. yeni nesil tv lerin ömürleri de 4-5 yıla kadar inmiş durumda (led barların ömründen dolayı özellikle) 4-5 yıl kullanım ömrü olan bir ürüne markası ve iyi yazılım tasarlamış olması sebebiyle 2-3 bin tl fazla verip vermemek tüketicinin tercihi.