Vodafone tarifelerinde değişiklik yapmış. Yeni RED tarifilerin çoğunda ücretsiz spotify hizmetine aboneliği kaldırmış. Ben daha önceden taahhütlü olarak kullanıyordum RED tarifeyi, şimdi mesaj geldi spotify aboneliğiniz tarifenizden kaldırılmıştır diye.
Koskoca Vodafone firmasının bir spotify aboneliği için yaptığı çirkeflik oluyor bana göre.
Birde son birkaç aydır 4.5G şebekelerinden kopuyorum ara ara, daha önceden 4G ‘nin çektiği yerlerde şimdi çekmiyor 3G’ye düşüyorum vs.
Bu gidişle en az 4-5 yıllık abonesini kaybedecek.
#vodafone

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Üst tarafta bize bakan kaç tane algılayıcı ve kamera var 😀
#s8 #galaxys8

https://www.youtube.com/watch?v=es12Tvd5nBc

Samsung Galaxy S8 Hands-On Video, SPECS & BIXBY Update!

In this video we have yet another Samsung Galaxy S8 Hands-On Video as well as some important BIXBY updates. Let's dive in and discover everything to expect f...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Türkler uzaylı yakaladığında yapacakları şey budur 🙂 @leventp

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Yeni düzenlemeye göre ÖTV oranları;
-Bira %63
-Cep telefonu %25
-Traş köpüğü %6,7
-Elmas, Pırlanta %0
-Yat, tekne, kotra %0
Bu arada kampanya stoklarla sınırlı olup (!)NiSAN(!) ayına kadar geçerlidir…

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11
 • BraVe @brave

  Söyledim yeni yatımın içine 3-5 kilo pırlanta koyup getirecekler.

 • fsh77 @fsh77

  Adam yol yapar yandaş kazanır hemde her sene bozulduğundan otomata bağlar kazancını,ev yapar yandaş bölüşür milletin … koyar binayı diken hırsından 🙂 ,hastane açar dr yok hızını almasa bir odada şimdidin siz alın der sanki lebi derya salon salomanje ev 🙂 ama yandaş tıka basa şişer, e seçim geliyor garibana ocakda verilicek promosyon martda başlarki unutmasın iyilikleri 🙂 ,vergi kalkınca sanki tüm Türkiye yat ve altın,pırlanta sahibiymiş gibi ilk onların vergileri sıfırlanır 🙂

 • Enes @b-enes

  Tansu Çiller di galiba yanlış hatırlamıyorsam oğlu askere gitmeden önce askerliğin süresini kısaltmışlar sonra tekrar uzatmışlardı . Bu da onun gibi …(+18 küfür)….

  • agah @agah

   tansu çiller zamanında oğlu istanbulda askerlik yaptı diye torpil iddiası ile yer yerinden oynadıydı. şimdi askere giden iktidar mensubu çocuğu görsek ağzımız bir karış açık kalır. resmen gelen gideni aratıyor.

 • stenben @stenben

  Tesadüfen biriyle denk geldim ve alkol zamları üzerine sohbet ettik “bira’ya yapsın ya bira’ya yapsın” minvalindeydi savunması.Adam kendini düşünmeyecek kadar tapıyor.Başkasını niye düşünsün.Alkole zammı dayatıyorsun ideolojine ters diye de bu sefer çoluk çocuk uyuşturucuya yöneliyor.o çok daha tehlikeli.Bir de sağlık felan demiyorlar mı tam sazan avı.Anlatamassın ama kimseye laf anlatmaya çalışmıyorum uzun zamandan beri.

“0” Sıfır Cep Telefonu

Bayii kârı dahil maliyet:1.919₺

TRT bandrolü:115₺

ÖTV(%25):508₺

KDV(%18):458₺

Toplam vergi:1.081₺

Satış fiyatı:3.000₺

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

Euro 3.99 Dolar 3.77
Istikrarla batiyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mümkünde smart özelliği olmayan (ucuz olması için), panel kalitesi normalin üstünde 43″‘den buyuk ekranli, fiyat / performans televizyonu öneriniz nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10