Merhabalar dostlar. Raspberry Pi konusunda 10 puanlık uzman sorusu sormam gerekti. Lütfen yardımcı olunuz. Elimdeki Pie Zero W ile aynı anda hem HDMI hem de Composite video çıkışını beraber kullanma şansım var mı? Biri capture karta yayın için gidecek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 12

Madem ki şifremi hatırladım, o zaman bu güne de bir kare bırakalım 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şifremi hatırladım 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 32

Merhaba sevgili arkadaşlar. Bozulan laptopumdan 120 gb SSD sağlam bir şekilde elimde kaldı. Bunu birkaç önem verdiğim oyun için oyun diski olarak kullanmak istiyorum. Tabi ki boyutu ufak farkındayım. Sadece önem verdiğim birkaç oyunun biraz daha performanslı çalışmasını beklemekteyim. Fakat hepsi karışık platformlardalar. Birisi GTA V ( Social Club kullayor steam değil) Biri The division (Uplay) Bir de ETS ve ATS oyunları. Bunlar da Steam üzerinden. Bunların hepsi eski mekanik diskimde kurulu. Hiç bir indirme yapmadan bu oyunları SSD ye nasıl taşırım? Bilgisi olan kardeşlerimden cevap bekliyorum. Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yayın hayatına yeni giren Çeki[Yorum] kanalımız ile fotoğraf içeriğine devam ediyoruz. Zor ve sancılı bir kurulum sürecinden sonra nihayet faaliyete geçtik. Elimden geldiğince kendi tarzımda ve kaliteli içeriklerle, sizlere fotoğraf ve video alanlarında yardımcı olmaya çalışacağım. İlk videomuz ise, fiyat-performans ürünü olarak dikkat çeken yaka mikrofonu BOYA BY-M1 incelemesi oldu. Bundan sonra içeriklere ulaşmak için lütfen kanalımıza abone olunuz. Zira buradan sonraki videoları paylaşmayı düşünmüyorum. O yüzden bu gönderiyi de takipçilerimin arasında kalması için akışa paylaşmadım. Ama bu bilgiyi sizler ile paylaşmasam olmazdı. Çünkü artık geri döndüm 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=Q1NPFqgnFDg

Boya BY-M1 Yaka Mikrofonu İncelemesi

Yayıncılık ve prodüksiyon çekimlerine yeni başlayanların ortak noktası, mikrofon konusundaki sıkıntı. İyi mikrofonlar çok pahalı, fakat elimizde yeteri kadar...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 17

#akış Arkadaşlar. PayPal' dan ödeme limiti altındaki çekemediğiniz paralarla, Lösemili Çocuklar Vakfına bağış yapıp onlara bir umut ışığı olabilirsiniz. Sizin için ufak bir mebla dahi olsa, birleşip dev bir fark yaratabilir. Her kuruş, yeni bir umut.Aşağıdaki linkten bağışınızı yapabilirsiniz. Lütfen bu gönderiyi herkes paylaşsın.
https://www.losev.org.tr/bagis/Losev_paypal.aspx

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Merhaba arkadaşlar. Kullandığım LG R510 marka laptopta bir sıkıntım var. Ana kartı kendini korumaya alıp açılışta resetliyor. Fanını temizlemek için açtığımdan sonra bu başıma geldi. Ana kartı bu durumdan çıkartmak için ne yapmam gerekli ? Daha evvel aynı sıkıntı bir daha gerçekleşmişti ve tamirci bu işi çözmüştü. Fakat şu anda ters bir durumdayım ve kendi başıma halletmem gerekli. Bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
#akış #TeknoYardım #laptop

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 30

#akış #TeknoYardım #kartuş #HP Arkadaşlar. Yazıcım bozulduğu için elimde bir adet orijinal Hp 704 renkli kartuş kaldı. Son kullanma tarihi de daha geçmedi. Eğer ihtiyacı olan bir arkadaşım varsa gönderebilirim. İsraf olmasın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #TeknoYardım Merhaba arkadaşlar. HP Deskjet Adv. 2060 yazıcım kağıt almıyor. Birden bire yaptı bu arızayı. 2012 de almıştım. Sanırım garantisi bitmiştir. HP Türkiye servisi nasıldır ? Aynı arızadan muzdarip olan var mı ? Garantisi dolmuş ise nasıl bir tamir masrafı ile karşılaşırım ? Değmez ise yeni bir yazıcı mı almalı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

Star Wars ile ilgili spoiler yeme korkuma kökten çözüm buldum. Bu yoğun ve sıkışık takvimimde sinemaya gidemeyeceğimi anladığım an, nasıl olsa Blue-Ray'i çıkacak rahatlığıyla açtım bir film inceleme videosunu çatır çatır izledim. Oooh kafa miss 🙂 Benim durumumdaki herkese öneririm. Zaten bu sosyal medyada spoiler yememek için kör olmak ya da kullanmamak gerekli 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • aMeLeDeRViS @ameledervis

  Star wars konusunda artik yeter dedirten 3 sey.
  1- Herkesin star wars'ci olmasi.
  2- Ota b.ka star wars urunleri.
  3- Spoiler yemek yada yememek iste butun mesele bu turkusunu soyleyen Hamletler.

  Ne kadar cok takiyor insanlar boyle seyleri.

  Not: Size yonelik degil bu mesaj, konu acilinca yazdim yanlis anlamayin 🙂