dx486 paylaştı.

Nefis bir 2D korku/macera oyunu. Bir süreliğine Steam'de ücretsiz olmuş. İkincisi de yoldayken kaçırmayın derim.

#oyun #ücretsizoyun

https://store.steampowered.com/app/395170/DISTRAINT_Deluxe_Edition/

DISTRAINT: Deluxe Edition on Steam

DISTRAINT is a 2D psychological horror adventure game for PC. In order to secure a partnership in a famous company, Price seizes the property of an elderly woman. In that very moment, he finds out the...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#ABD'den bir ürün getirmek isteseniz ne isterdiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Siteden silinen yazıların neden silindiğini göremiyoruz, ayrıca yazılanlar da yok oluyor.

Naçiz önerilerim:

İçeriği yazarının mı yönetimin mi sildiği farketmeksizin:

Bir içerik siliniyorsa neden silindiğini açıklayan bir mesaj, içeriğe katkı sağlayanlara gönderilmeli.
Silinen içeriğin bir kopyası katkı sağlayanlara gönderilmeli.

@hkellecioglu @gamsizm @leventp

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

Malum ortamlardan davetiye gönderebilecek var mıdır? Better Call Saul sezon 4 izlemek istiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

Eve elektrik faturası geldi: 175 TL.
Geçen seneler 70 civarıydı, 100 TL civarı geliyordu son aylarda hatırladığım kadarıyla.
Nasıl bir #zam yapıldıysa artık...
#elektrik #fatura #hayatpahalılığı #gerçekhayat

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 13

Arkadaşlar, #Android, #Xiaomi telefonum için bir telesekreter uyguluması veya çözümü arıyorum. Türk Telekom #telesekreter hizmeti maalesef çok kötü (devreye girmesinde gecikmeler ve sorunlar var). Belirli bir süre içinde cevaplanmayan her aramayı açıp kaydedecek bir telesekreter arıyorum. Önerisi olan var mı? #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam arkadaşlar,
Bende şu kulaklıktan var.
https://www.sony.com/electronics/support/wireless-headphones-bluetooth-headphones/mdr-zx550bn
Ses kalitesi iyi ama sorun şu ki 5 dakikadan sonra kulaklarım ısınıyor, terliyor, rahatsız ediyor.
Bütün bu tip kulaklıklar böyle midir, bu model mi böyledir yoksa ben bunu kullanmayı mı bilmiyorum?
Bu tipte ilk kulaklığım. Hep kulak içi kulaklık kullanmıştım.
Teşekkürler, saygılar...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Nostromo @nostromo

  Kulaklık yastıkları deri ise bahsettiğiniz sorunlar normal.Bundan sonra yastıkları deri değilde normal kumaş olan kulaklıkları tercih ederseniz daha iyi olur.

  • dx486 @dx486

   Evet deri... Tamam, teşekkürler tavsiye için. Peki insanlar bu deri kulaklıkları nasıl uzun süre kullanıyor, bunun bir izahı var mı?

  • Nostromo @nostromo

   @dx486 Vallahi onu bende bilmiyorum. Kulakları kışın üşütür yazın yakar, lanet malın teki. Millet niye tercih ediyor acaba ? Zamanında kulaklığım bozulunca arkadaşın fazla kulaklığını ödünç aldım o da deriydi. Ki dandik bir şeyde değildi hani, Sony'nin üst seviye bir kulaklığıydı. 1 saatte kulaklarımı ter içinde bıraktı. Biraz da acıtıyor

  • Erman @ermanyurdakann

   @nostromo Her deri kulaklık o kadar terletmiyor. Benim kulaklığım da kulak üstü denilen modellerden, yani tam kulak kepçemin üzerinde duruyor, ona rağmen iki-üç saatte kadar terleme hissetmiyorum. Hissettiğimde de öyle ıslaklık olmuyor, daha ziyade kulaklarım ısınmış gibi oluyor.

   Gerçek deri nefes alabilen bir malzemedir zaten, amacı terletmemek değil teri kolayca atılabilmesidir. Teri dışarıya atınca da sorun kalmıyor. Deri ayakkabılar da o yüzden pahalıdır, ayak çok az terler, kokmaz falan. Deri var der var yani.

  • Muhammet UÇAR @haypurtiryading

   Gerçek deri terletmez, muhtemelen vinleksdir o. Kulaklığı sıkı değilde normalden biraz daha gevşek takın, kulaktaki baskı azalınca kulak daha rahat hava alır. Soruna çözüm değil ama yapacak birşey yok. Padlere çok az bebek yağı yada vazelin sürmeyide deneyebilirsiniz, yumuşatır. Ben 6 senedir deri kulaklık kullanıyorum, yazın ne terledim, kışın ne üşüdüm. Çünkü komple gerçek deri.

  • dx486 @dx486

   @ermanyurdakann Marka model önerebilir misiniz?

  • Erman @ermanyurdakann

   @dx486 AKG Y55. Çok memnunum, bir yıldan fazla oldu alalı, çok rahat. İlk aldığımda birkaç hafta kulaklarımı acıtmıştı ama bir süre sonra içindeki sünger kafa ve kulak yapısına alışıyor ve acayip rahat gelmeye başlıyor zaman geçtikçe. Ses kalitesinden de çok memnunum, ben öyle bas delisi birisi değilim, kulak zarlarım kanasın istemem dinlerken, daha ziyade arkada kalan bass gitarı falan duyabilmeyi seviyorum, o anlamda bas başarısı çok güzel. Tizler de hiç çatlamıyor, patlamıyor, tertemiz ses geliyor. Tabii ki profesyonel kulaklıklar çok daha iyi sesler veriyorlardır ama bu takıp sokakta gezmelik bir ürün sonuçta, hatta kablosunda mikrofon ve şarkı değiştirme tuşu falan var. Telefon ile çok güzel kullanılıyor. Dışarıdan ses almıyor, dışarıya ses kaçırmıyor.

   Şu an fiyatı uçup gitmiştir tabii ama ben 250 liraya almıştım 😀

  • dx486 @dx486

   @ermanyurdakann Teşekkürler, tam aradığım şeye benziyor. Elimdeki cihaz da aslında özellikler ve ses kalitesi bakımından iyi ama bahsettiğim kulak ısınması sorunu maalesef bütün tadı kaçırıyor.

  • Erman @ermanyurdakann

   @dx486 Bu da hiç ısınmıyor değil, bir süre sonra ısınıyor ama kafadan çıkardıktan 5 dakika sonra hiçbir izi, etkisi kalmamış oluyor, çabuk geçiyor yani yorgunluğu. Fakat, dediğim gibi, ilk birkaç hafta kulaklar acıyabilir. Biraz ağır bir kulaklık, kafadan kaymasın diye sıkı yapmışlar, o yüzden kulak kepçesini iyi eziyor alışana kadar 😀

   Bence çektiğim acıya değdi ama 😀

PS Plus Destiny 2'yi hediye etti bu ay malum. @leventp Bey bu oyunu seviyordu ve oynuyordu ve oyunu oynadıktan belli bir süre sonra yeni yorumlar yapmıştı diye hatırlıyorum (incelemesini biliyorum, daha güncel yorumları vardı sanki), ama ne zaman nerede ne demişti çok hatırlamıyorum. Hafızası benden daha güçlü olan var mı? #Destiny2 #PS4

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • M. Oğuz Sünnetci @vitalyscherbo

  Çok hızlı bir şekilde öldüğünü ve ömrünün çok kısa olacağını söylemişti, ki öyle de oldu. Ek paketler çıktıkça biraz canlanıyor, sonra yine ölüyor diyor benim oynayan arkadaşlar. Yine de bedava, ben de indirip bakacağım. 1. oyunu daha 5-6 ay önce oynayıp bitirdim.

Witcher 3... İyi ki varsın...
Skellige adalarının rüzgarlı yamaçlarından herkese selamlar...
#Witcher3 #Oyun #ps4

BeğenFavori PaylaşYorum yap