30-45 fps arası ne zamandan beri gayet akıcı oldu ya 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12

Turkcell Superbox 99₺'lik paket
Edit:
Şartlar şöyle;
Evinizde fiber alt yapısı olmaması lazım, cihaz sınırı sitede 10 sözleşmede 32 yazıyor. Taşıma konusunda 2 farklı lokasyon yazıyor. Ama bağlamaya gelen çocuk abi yemin ederim CEO'nun talimatı var kimseye bu sebeplerden ötürü ceza yazılmayacak dedi. BTK şart koşmuş. 12 aylık sözleşme yapılabiliyor. Cihaz adaptörle çalışıyor fakat internette satılan dönüştürücüler ile powerbankle birlikte kullanılabiliyor. Hız ekteki gibi neyse onu alıyorum. Oyun da oynadım ne bir lag ne bir spike hiç bir şey yaşamadım. Video izlerken de sıkıntı çekmedim. Tek dezavantajı downloadı düşük. Bir de şunu söyleyeyim benim evimde telefon kolay kolay çekmiyor. Cihazı koyduğum yerde 4g 5 diş üzerinden 3 diş çekiyor. Kurulum yapan arkadaş cihazların baz istasyonlarında öncelikli olduğunu söyledi. Wifi kapsama alanı konusunda çok şikayet okumuştum ama bizim evin en uzak 2 noktası arasında rahat çekiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 12

Sıkıcı bir sorunla karşı karşıyayım. 4 Nisan tarihinde evime gelen internet kablosu koptu 31.05.2019 tarihine kadar çözüleceğini söylediler. Genel arıza vs. dediler. Genel arıza olmadığını söyledim defalarca. Bugün aradılar hattı yenileyeceğiz projesini onaya verdik dediler. 31.05.2019 tarihine kadar biteceğine emin misiniz dedim. Evet dediler ve 1 saat sonra arayıp 31.06.2019 tarihini verdiler. Bununla ilgili ne yapabilirim? 2 Yıllık taahhütüm var daha 7. aydayım. Çıkmam halinde yapılmış olan indirimleri geri talep etmekteler. Pazartesi günü Tüketici Mahkemesine gideceğim ama daha önceden başına böyle bir şey gelmiş, çözülmüş birileri var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dxomark s10 5g skoru yayınlanmış. s10+ dan daha yüksek skor almış. Böyle olacağını hiç tahmin etmiyordum açıkçası.
https://www.dxomark.com/samsung-galaxy-s10-5g-camera-review/

Samsung Galaxy S10 5G camera review - DxOMark

The Galaxy S10 5G is the new, ultra-premium version of Samsung’s flagship S10 family of smartphones. It comes with 8GB of RAM, along with a 6.7-inch, 3040×1440 pixel, HDR10+ -certified AMOLED...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Leto Atreides @leto

  Donanımsal olarak s10+ ile 5g arasında fark var mı?

 • sarpuli @sarpuli

  Nasıl başarmış? Aynı sensör değil mi?

  • Hüseyin @hus35

   Donanımları aynı sensör boyutları ve pixel boyutları aynı. Yalnız gsmarena'da 5g modelinde TOF kamera diye bir şey görünüyor ekstradan. 3d algılamada kullanılan bir kameraymış. Onun bu kadar değişiklik yapacağını sanmıyorum. Yazılımsal anlamda bi değişiklik olabilir.

  • elmasevmem @elmasevmem

   aklıma ilk gelen işlemci oldu, 5gli modelde daha yüksek işlem gücü varsa yazılımsal olarak daha iyi işleyebilir ama aynı işlemci de olabilir bakmadım, diğer bir husus daha yeni yazılım var, dxomarkta not düşmüş
   Please note: The camera firmware used for the DxOMark tests is not yet currently available to consumers. Samsung will make it available as an over-the-air update before the end of the month.
   daha yayınlanmamış kamera yazılımı sürümü demiş, belki yazılımla daha iyileştirilmiştir

 • vural balıkçı @vuralbalikci

  Alt yapı aynı diyorlar ama tof fark ettirmiş olabilir. Lakin son adı geçen güncelleme ile test edilmiş olabilir. Bekliyoruz şu meşhur güncellemeyi. Telefon her şeyi sarı çekiyor.

itopya'da güzel indirimler var. İtopyaya tahammül edebilecek insanlar kaçırmasın bence 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

GTX 1660Ti vatanda 1800 ₺ şu an. Alıp kenara koymayı düşünüyorum. Gerçekten iyi fiyat.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

intel + nvidia cephesinde i5 9400f ve gtx 1660ti baya f/p oynamış gibi geldi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sonunda sony 2 sene önceki ekran kasa oranına yetişmiş 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herhangi bir stok sitesinde fotoğraf satan var mıdır? Yeni başladım shutterstock'a fotoğraf yüklemeye. Tavsiyesi olan var mı? Siz de örnek olması açısından portföyünüzü paylaşabilir misiniz?
Benim portföyüm:
https://www.shutterstock.com/g/Huseyin-Ozdamar

Huseyin Ozdamar's Portfolio on Shutterstock

Huseyin Ozdamar's Portfolio, featuring high-quality, royalty-free images available for purchase on Shutterstock.
BeğenFavori PaylaşYorum yap