Aklınızda bulunsun İstanbul Bilişim sitesinden asla ama asla alışveriş yapmayın. Kendilerinden satın aldığım Logitech m590 mouse' un kargoya verilmesini 13 gündür bekliyorum. Telefonla ve mail yoluyla kimseye erişemediğim için saçma sitelerine üye olup ticket açmak durumunda kaldım. Defalarca aynı konudan ticket açtım ve ancak çarşamba günü verdikleri cevapta, en geç cuma veya pazartesi kargoya verileceğini söylediler. Aynı gün kargoya vermelerini söyledim ancak hala cevap alamıyorum. Umarım oldukça fazla insana erişirim de böyle şirketler kendine çeki düzen verebilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teknoloji ve bilim notları bu siteye çok iyi gelmiş bir içerik bence. Keşke izlenme sayısı artsa.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Linux dağıtımı kullanan arkadaşlar bilgisayarlarını kişisel erişim noktası olarak kullanmak isterlerse, create_ap için geliştirdiğim bu ufak arayüzü kullanabilirler 🙂 https://github.com/umutalacam/create_ap_gui

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#MobilFotoğrafçılık 3 günlük domates bitkisi LG G5 ile çekildi. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Daha önce hiç XCOM oynamadım. İlk versiyonunu denedim ama çözemedim pek anlayamadım. Ancak fikri hoşuma gidiyor. Strateji oyunlarını da çok severim. Şuan XCOM 2 indirime girmiş. Önerir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir kaç ay önce hepsiburada.com üzerinden laptop aldım. Alırken yanında GAkademi eğitimini ücretsiz verdikleri yazıyordu. Faturayı incelediğimde Laptop fiyatının içinde yaklaşık 600TL GAkademi eğitim paketi ödemesi olduğunu gördüm. Bu parayı hukuki yollarla almam mümkün mü?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu sitede bulunan bloglar kısmı düzenlenirse güzel bir ortam yaratabileceğini düşünüyorum. Kategorilere ayırılabilmeli sadece post yollama şeklinde olmamalı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Pickle Rick @picklerick

  Suan seo amaçlı kullanılıyor sadece. Google’dan click.

 • Özgür @ozgurg

  TS Türkiye gibi. Nereye el atsan çökecek hissiyatı veriyor.

 • Orcun @orcun

  Bloglardan önce sitenin başka sorunları var. En basiti troll, günlerdir birtane reklam yapan birisi damlayıp geliyor. Yetmiyor üye olmak çok basit 1 dk almıyor gene geliyor.
  Akış olayı güzel gibi görünse de aslında çok kötü bir sistem çünkü herşey kaybolup gidiyor. Dipsiz kuyu gibi öğlen biri burada çok güzel bir içerik paylaştı diyelim ben gece bakıyorum göremiyorum. Keşfetten bakıyorum orada da yok, hani tamam yenilik dediler şöyle böyle ama kategori olmadığı için herşey heryerde karışık duruyor. Birde arama sistemi o kadar kötü ki, yaz dene mesela birde hemen google'dan arattırıp bak google daha kesin sonuç veriyor. Çok eksik var daha aklıma gelmeyen şuan birsürü şey vardır.

  • bosu @bosu

   Daha iyi bir arama sistemi, yenilikçi bir kategori hiyerarşi sistemi, sitenin daha iyi işlemesine yardıumcı olacaktır.

  • tricepsius @metino1917

   9gag sistemi örnek alınabilir. tıpkı teknoseyir gibi bir akış sistemi var orda da. Gönderileri beğenilerine göre sayfalara ayırıyor. İyi içerik zaten çok beğeni alıp fresh'te çürümeyerek Hot sayfasına yükseliyo.

  • Omer @omer_

   @metino1917 9gag'in yaptığı hot, new kısmına ek olarak gereksiz alaycı yorumlarıda reddit'in karma sistemi gibi eksi oy vererek gizleyebilmek güzel olurdu. Troll hesapları da kendi üyelerimiz etkisiz hale getirmiş olurdu.

Yaklaşık 1 yıllık hp laptop pilde iken farkında olmadan oyun açtım ve aniden kapandı şimdi battery alert veriyor. Pil tanılama hücrelerden birinin 0v olduğunu söylüyor. Kalibrasyon ile düzelir mi

BeğenFavori PaylaşYorum yap