Bir kaç ay önce hepsiburada.com üzerinden laptop aldım. Alırken yanında GAkademi eğitimini ücretsiz verdikleri yazıyordu. Faturayı incelediğimde Laptop fiyatının içinde yaklaşık 600TL GAkademi eğitim paketi ödemesi olduğunu gördüm. Bu parayı hukuki yollarla almam mümkün mü?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

Bu sitede bulunan bloglar kısmı düzenlenirse güzel bir ortam yaratabileceğini düşünüyorum. Kategorilere ayırılabilmeli sadece post yollama şeklinde olmamalı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Pickle Rick @picklerick

  Suan seo amaçlı kullanılıyor sadece. Google’dan click.

 • ÖG @ozgurg

  TS Türkiye gibi. Nereye el atsan çökecek hissiyatı veriyor.

 • Orcun @orcun

  Bloglardan önce sitenin başka sorunları var. En basiti troll, günlerdir birtane reklam yapan birisi damlayıp geliyor. Yetmiyor üye olmak çok basit 1 dk almıyor gene geliyor.
  Akış olayı güzel gibi görünse de aslında çok kötü bir sistem çünkü herşey kaybolup gidiyor. Dipsiz kuyu gibi öğlen biri burada çok güzel bir içerik paylaştı diyelim ben gece bakıyorum göremiyorum. Keşfetten bakıyorum orada da yok, hani tamam yenilik dediler şöyle böyle ama kategori olmadığı için herşey heryerde karışık duruyor. Birde arama sistemi o kadar kötü ki, yaz dene mesela birde hemen google'dan arattırıp bak google daha kesin sonuç veriyor. Çok eksik var daha aklıma gelmeyen şuan birsürü şey vardır.

  • bosu @bosu

   Daha iyi bir arama sistemi, yenilikçi bir kategori hiyerarşi sistemi, sitenin daha iyi işlemesine yardıumcı olacaktır.

  • tricepsius @metino1917

   9gag sistemi örnek alınabilir. tıpkı teknoseyir gibi bir akış sistemi var orda da. Gönderileri beğenilerine göre sayfalara ayırıyor. İyi içerik zaten çok beğeni alıp fresh'te çürümeyerek Hot sayfasına yükseliyo.

  • Omer @omer_

   @metino1917 9gag'in yaptığı hot, new kısmına ek olarak gereksiz alaycı yorumlarıda reddit'in karma sistemi gibi eksi oy vererek gizleyebilmek güzel olurdu. Troll hesapları da kendi üyelerimiz etkisiz hale getirmiş olurdu.

Yaklaşık 1 yıllık hp laptop pilde iken farkında olmadan oyun açtım ve aniden kapandı şimdi battery alert veriyor. Pil tanılama hücrelerden birinin 0v olduğunu söylüyor. Kalibrasyon ile düzelir mi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar. Kullandığınız mobil tarayıcıdan memnun musunuz? Ne tür özellikler istiyorsunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 19

Elimdeki kablolu gamepad' i kablosuz yapmak için usb data kablolarının gönderdiği sinyalleri kablosuz olarak bilgisayara atmanın bir yolu var mı 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar arkadaşlar bugün bilgisayarımın diskini mahvettim ubuntu kurmaya çalışırken ve sonradan Windows kuramadım 'We couldn’t create a new partition or locate an existing one' bu hatayı alıyordum. Herşeyi denedim diskpart ile oluşturmayı falan ama en sonunda ubuntuyu doğrudan kurdum. (gparted ile bölümlendirme tablosu oluşturarak)

Diski maalesef mbr yaptım şimdi 130GB Windows için boş tuttuğum alan var. Buraya windows kurabilir miyim UEFI modunda açılabilecek şekilde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Upwork' ten iş almayı başaran arkadaşlar var mı? Varsa önerilerine açığım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • cestlavie @cestlavie

  ben 2-3 senedir çeviri yapıyorum upwork'ten. başvur, yaptığın iş örneklerini at, cvni at, güzel bir giriş yazısı yaz iş için doğru adam olduğun hakkında, alınmaman için bir sebep yok. ilk başlarda biraz uğraştırabilirler hiç gösterecek bir şeyin yoksa... ama bi kaç kere yaptıktan sonra güzel oluyor dollars.

Arkadaşlar merhaba bu bilgisayar hakkında ne düşünüyorsunuz çekincelerim pil ömrü ve ekran. Kalitesi çamur gibi olan bir ekrana bakmak istemiyorum.

https://www.hepsiburada.com/dell-vostro-5568-intel-core-i7-7500u-8gb-1tb-gt940mx-linux-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-fg50f81n-p-HBV000006MX4U?magaza=Hepsiburada

Dell Vostro 5568 Intel Core i7 7500U 8GB 1TB GT940MX Linux Fiyatı

Dell Vostro 5568 Intel Core i7 7500U 8GB 1TB GT940MX Linux en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

MX 150 ve 940MX arasında ne kadar fark vardır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar, ubuntu üzerinde Android emulator açabilen bir arkadaş varsa ondan biraz yardım almak istiyorum.

Geliştirdiğim uygulama bazı Android sürümlerinde sorunlu gibi duruyor. Android 6.0 öncesi kullanan bir arkadaş varsa o da deneyebilir. Uygulama açılmadan çöküyor. Bundan dolayı puanım baya düştü siz de denemek isterseniz linkini bırakıyorum: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.allybros.netrover

NetRover Private Browser - Apps on Google Play

Basically NetRover is a simple web browser like any other, but there are some different things you need to know:Custom home: On the applications first start, home page shows as about:blank. Use...
BeğenFavori PaylaşYorum yap