#TeknoYardım #SSD #PC
Herkese Merhaba,
Ssd boyutu dolmuş olduğu için yeni ssd aldım. Sorum şu Windows dosyaların yeni aldığım ssd'ye aktarma şansım var mı illa format atmam mı gerekiyor aktarım için? Bilen aydınlatırsa sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar, Hiç bir şey yüklememe rağmen güncelleme yaptıkça diskim dolmaya başladı her güncellemeden sonra diski temizle yapsam da değişen bir şey yok. Diskte yeni alan açmak temizlemek için ne yapmam gerekir önerisi olan var mı? Program önerisi de olabilir ccleaner gibi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • lterlemez :) :\ :( @lterlemez

    Windows sistemden bahis ediyorsak; geri alma ihtimaline karşı, güncellemelerin yaptığı değişikliklerin bir önceki sürümlerinin yedeği tutulur. O tutulan dosyalar silinerek biraz daha yer kazanılabilir. Disk Temizleme aracı ile yapılabiliyor ama yakın zamanda bir güncelleme yaptı iseniz bir süre beklemenizi tavsiye ederim. Ne olur ne olmaz.

  • ARMv7 @armv7

    Uzun yıllardır windows kullanmıyorum ama aklımda disk temizlemede windows.old klasörünü temizleme kalmış. Bayağı bir alanı temizliyordu.

Merhabalar,
Bugün bilgisayarım daha önce yapmadığı bir şeyi yaptı, kapatıyorum monitörden görüntü gidiyor lakin kasa çalışmaya devam ediyor fanlar dönüyor. 5-10 dk böyle devam etti sonrasında ben güç düğmesine basarak manuel kapattım. Sorun nedir? Bilgisi olan beni de aydınlata bilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 15

Merhabalar,
Yeni eve taşınacağım halihazırda fiber alt yapısı yok, fiber gelene kadar Superonline Süperbox'ı öneriyor. Türk Telekom'da Magnet diye bir çözümü var onu öneriyor. Aralarında ne gibi bir fark var önerisi olan var mı? Teşekkürler...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11

#TeknoYardım #pc
Selamlar,
Sistemim oyuncu bilgisayarı daha önceden hiç bir sıkıntı olmadan oyunları oynatıyordu son iki gündür oyun sırasında bilgisayar uyku moduna geçiyor reset atmadan açılmıyor sebebi nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım #pc
Herkese merhaba,
Bilgisayarda oyun oynarken "monitör" bir anda uyku moduna geçiyor. Bilgisayar çalışmaya devam ediyor. Monitörü kapatıp açıyorum yine uyku modunda kalıyor. Ancak reset atınca düzeliyor. Neden nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar,
Kuzenimin telefonunda Whatsapp bir problem çıkardı. Alttaki fotoğraflarda olduğu gibi "Whatsapp optimize ediliyor" daha sonra geçmiş yüklenirken bir sorunla karşılaştı yazısı çıkıyor. "Kurtarmaya Başla" seçeneğine basıyor, "Üzgünüz..." yazılı bölüm geliyor "Tekrar Deneyin" e basınca da "Maalesef Whatsapp sohbet geçmişinizi geri yükleyemedi. Lütfen Whatsapp'ı silip yeniden yükleyin." yazısı çıkıyor. Tamam'a bastıktan sonra da Whatsapp'tan atıyor.
Sorum Şu: Whatsapp'ı silip kurarsak stabil bir şekilde çalışır mı? Yoksa yine sorun yaşatır mı?
Telefon İphone 6. Yardımcı olursanız sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#PC #HDD #depolama #WD #teknoyardım
Arkadaşlar herkese merhabalar.
Bilgisayarımda 240 GB SSD var. Depolama için 500 gb WD'nin harddiski var. Artık 500 GB yetmiyor yeni bir disk almaya karar verdim.
Sorum şu: Mevcut elimdeki disk 500 GB Green serisi, yeni alacağım diskinde Green serisi olması gerekiyor mu? Yoksa resimdeki gibi Black serisi diskte olur mu? Black alırasam bir problem olacağını düşünmüyorum lakin size de danışmak fikir almak istedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11