#TeknoYardım #pc
Selamlar,
Sistemim oyuncu bilgisayarı daha önceden hiç bir sıkıntı olmadan oyunları oynatıyordu son iki gündür oyun sırasında bilgisayar uyku moduna geçiyor reset atmadan açılmıyor sebebi nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım #pc
Herkese merhaba,
Bilgisayarda oyun oynarken "monitör" bir anda uyku moduna geçiyor. Bilgisayar çalışmaya devam ediyor. Monitörü kapatıp açıyorum yine uyku modunda kalıyor. Ancak reset atınca düzeliyor. Neden nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar,
Arkadaşlar iş yerinde hali hazırda Windows 10 kullanıyoruz. Bir program var o da Windows 7 ile uyumlu. Sorum şu; Windows 10 içinde Windows 7 kullanabileceğimiz bir uygulama var midir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar,
Kuzenimin telefonunda Whatsapp bir problem çıkardı. Alttaki fotoğraflarda olduğu gibi "Whatsapp optimize ediliyor" daha sonra geçmiş yüklenirken bir sorunla karşılaştı yazısı çıkıyor. "Kurtarmaya Başla" seçeneğine basıyor, "Üzgünüz..." yazılı bölüm geliyor "Tekrar Deneyin" e basınca da "Maalesef Whatsapp sohbet geçmişinizi geri yükleyemedi. Lütfen Whatsapp'ı silip yeniden yükleyin." yazısı çıkıyor. Tamam'a bastıktan sonra da Whatsapp'tan atıyor.
Sorum Şu: Whatsapp'ı silip kurarsak stabil bir şekilde çalışır mı? Yoksa yine sorun yaşatır mı?
Telefon İphone 6. Yardımcı olursanız sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

#PC #HDD #depolama #WD #teknoyardım
Arkadaşlar herkese merhabalar.
Bilgisayarımda 240 GB SSD var. Depolama için 500 gb WD'nin harddiski var. Artık 500 GB yetmiyor yeni bir disk almaya karar verdim.
Sorum şu: Mevcut elimdeki disk 500 GB Green serisi, yeni alacağım diskinde Green serisi olması gerekiyor mu? Yoksa resimdeki gibi Black serisi diskte olur mu? Black alırasam bir problem olacağını düşünmüyorum lakin size de danışmak fikir almak istedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11

#PC #TeknoYardım #Mause
Herkese Merhaba,
Hali hazırda msi DS B1 oyuncu farem var. 2 gün önce yere düştü ve teker bozuldu. Şimdi yerine yeni bir oyuncu mause almayı düşünüyorum. Öneriniz varsa yazar mısınız?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese Merhaba;
Kuzenim de iPhone 6 var. Telefon dolu bazı fotoğrafları ve videoları silip alan kazanmak istiyor lakin. Telefon silmiyor yardımcı olabilir misiniz ne yapmamız lazım?
#TeknoYardım #iPhone #ios

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#KonuDışı #Beep #TeknoYardım #Pc #Bios #Update #Güncelleme
Merhabalar,
Bios update yaptım. Eski sürümünde bilgisayarı açarken herhangi bir ses çalmadan açılıyordu. Güncelledikten sonra "Beep" sesi gelmeye başladı, bunu nasıl kapatabilirim bilen varsa yazabilir mi? Teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese Merhabalar;
Digitürk kullanıcısıyım. Dolayısıyla beIN CONNECT te kullanıyorum. İşim dolayısıyla uzun yurt dışı uçak seyahatleri yapıyorum gidiş ve dönüşlerde sıkılıyorum. Bu nedenle beIN CONNECT te bulunan dizi ve filmleri indirebileceğim bir site veya uygulama var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap