Türkiye'deki bilim topluluklarını size tanıttığımız "BilimDiyalog" canlı yayın serimize devam ediyoruz. Bu hafta NoroBlog ekibinden Dr. Onur Arpat ve Dr. Taner Yilmaz ile birlikte Nöroblog'u ve sinirbilimi konuşacağız, bekleriz!
Canlı yayın bu akşam 21.00'de Gelecek Bilimde youtube kanalında.
https://youtu.be/QpXHdXY--fI

NöroBlog ile Sohbet | BilimDiyalog

Gelecek Bilimde bilim topluluklarıyla buluşuyor. Türkiye'deki bilim topluluklarını size tanıttığımız BilimDiyalog canlı yayın serisimizde ikinci konuğunuz Nö...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gelecek Bilimde'de Bu Hafta🚀

Hafta boyunca olacak yayınlarımızı listeledik. İzlemek istediğiniz yayınları not etmeyi, hatırlatıcılar kurmayı unutmayın!
#gelecekbilimde

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ne yazık ki birçok insan yaşadığımız bu salgın hakkında yeterince bilinçli değil. Televizyonlarda ve birçok sosyal medya kanallarında çokça bilime ve kanıta dayanmayan, doğruluktan uzak bilgiler dolaşıyor ve bu durum, içinde bulunduğumuz bu süreçte büyük tehlike arz ediyor.
Siz de reyting ve tık kaygısı güdülerek sunulan içeriklerden yorulduysanız ve yalnızca bilimsel bilgilerin sunulduğu kaynakları arıyorsanız hazırlamış olduğumuz listeye bağlantıdan ulaşarak alanının uzmanlarından doğru bilgi ve önerilere ulaşabilirsiniz.
https://www.youtube.com/playlist?list=PL4itydzTZXnym6-AT7GDQt0qFm9F075Pt

Gelecek Bilimde COVID-19 - YouTube

Sizin için özel hazırladığımı Gelecek Bilimde listesi ile: Yeni tip korona virüs (Sars-Cov-2) ve sebep olduğu salgın (COVID-19) konusunda tıbbi ve bilimsel u...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Gelecek Bilimde paylaştı.

Güzel bir haberim var! Sevgili @leventp ile bu perşembe saat 21.00'da https://www.twitch.tv/gelecekbilimde adresinde teknoloji sohbeti yapacağız! Teknoloji-psikoloji ilişkisi, bilim-kurgu, havacılık, simülasyon ve çok daha fazlasını konuşacağız zaman yettiği ölçüde.

Şimdiden alarmlarınızı kurun efenim 🙂

#akış #HaberinizOlsun #Leventpekcan #gelecekbilimde #bilim #teknoloji

BeğenFavori PaylaşYorum yap