İhtiyaç sahibi bir abimizin çocuklarının uzaktan eğitimden yoksun kalmaması adına elinizde bulunan bilgisayar parçalarından bir sistem toplayalım ya da beraber internet kafe çıkması bir bilgisayar alalım destek olabilecekleri yorumlara bekliyorum. (örneğin kullanmadığınız kasa varsa monitör klavye vb ben alabilirim gibi gibi)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

50 Watt TDP gerçek olamaz , ev tipi server kurmak için çok ideal değil mi ? FreeNas , TrueNas Core , Web Server , Pfsense , Router Os böl bir sürü sanal makineye mis gibi..

Amazon.com: Supermicro M11SDV-8C-LN4F AMD EPYC 3251 8-Core Embedded Mini ITX...

Buy Supermicro M11SDV-8C-LN4F AMD EPYC 3251 8-Core Embedded Mini ITX Motherboard with Quad GbE LAN, Ipmi (MBD-M11SDV-8C-LN4F): Motherboards - Amazon.com ✓ FREE DELIVERY possible on eligible purchases
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İTOPYA Bilgisayar'ı gözümde biraz fazla büyütmüş olmalıyım , müşteri hizmetleri gerçek anlamda çağrı merkezi - sekreter gibi çalışıyor sıfır insiyatif , teknoloji konusunda uzmanlaşmış bir firmanın büyük firmalardan nasibini almaması üzücü.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test

Test your Internet connection bandwidth to locations around the world with this interactive broadband speed test from Ookla
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Soramazsız diye program yapıyorsun ve gelen konuk sana bunu soramazsın , bunu sorman doğru değil diyor ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://baofengtelsiz.com/
@gamsizm #HaftalıkGündemeMalzeme

Gündemde konusu geçen telsiz ve firma ya ulaşabilirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12