Redmi 7 trendyol ve n11 de 1250 TL civarı 10’larca iyi yorum var ve Türkiye garantili yazıyor. Vatan bilgisayarda 1650 TL fark nedir sizce hangisi tercih edilmeli.

Edit: sipariş verdim ve elime ulaştı. 1250 TL kargo ücretsiz. Kontrol ettim her şey orjinal kutulu. Ben IphoneX kullanıyorum açıkçası boyut olayını karşılaştırmamıştım benimkinden bariz büyük çok büyük telefonmuş. Geldiği gibi güncelleme aldı yükledi.

Yalnız kızım için almıştım google family link uygulamasıyla yönetiyorum cihazını yüklenmiyor ve çocuk hesabı oluşturmuyor bunu sitede ayrı olarak soracağım. Nette bu modelde bu sorun yaşayanlar var inş çözeriz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış
Az önce sosyal medyada gördüğüm bazı fotoğraflarda allah allah dedim insanlar artık makyaj yapıyor gece bile fotoğraf atsınlar diye... eşim dedi sonra programla düzeltiyor herkes diye ...

Sorun bu değil sorun bu muhabbetleri yaptıktan sonra tseyirin son videosunu yatarken dinliyeyim dedin tak ilk açılış reklamı az önce konuştuğumuz resim yüz düzeltme programı. İphone kullanıyorum acayip kıllandım bu işten ardık. Şüphe duyuyor insan cihazlar ses analizimi yapıyor diye.

Facebooktada dikkat ediyorum gündüz karşılaştıklarımı gece bana tanıyor olabilirsin ekle diye gösteriyor...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

#akış #ekonomi
2017’nin başından düne kadar dolar karşısında en çok değer kaybeden para birimi Türk Lirası oldu. Lira dolar karşısında yıl başından bu yana yüzde 6.7 değer kaybetti.

Yani bi anlamda hayallerimiz, geleceğimiz değer kaybediyor. Satın alma gücümüz sadece 3 ayda %25 oranında düştü. Yani 4'te 1.

Bilişim dünyasının para pirimi dolar olması vesilesiyle, bilişim ticareti yapanların çoğunın vadeli çalışması çok ocaklar söndürebilir. Kimbilir belkide söndürmüştür bile...

Yani kısacası ülkede bırakın teknoloji üretmeyi, büyük şirketler dışında teknoloji satacak esnafta kalmayacak yakında…

BeğenFavori PaylaşYorum yap