Kişisel olarak döviz bazlı iş yapsak, ödemeyi nasıl temin edebiliriz? Paypal dışında bir seçenek var mı? Murat Gamsız'da aynı şekilde sıkıntı yaşadığını ve iyzico altyapısı olan bir websitesi hazırlayarak çözmüştü bu sorunu diye biliyorum. Site hazırlamak dışında soruyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Websitemde yabancı müşterilere sunduğum hizmet için ödeme almanın en pratik yolu nedir? PayPal gibi yurtdışında (uk,eu, usa) popüler ve bilindik bir ödeme yöntemi var mı? Yabancılar PayPal tarzı sistemlere alışmış kredi kartıyla ödemeye fazla yanaşmıyorlar.
#TeknoYardım #paypal #eticaret #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
arthapot paylaştı.

Murat Gamsız Emoji Serisi ve Tanıtım Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=YruwwdSn4Ao

Herkese merhabalar,

Yine bir emoji serisi ile karşısınızdayım 🙂 Bu sefer Murat Gamsız'ın emojilerini hazırladım. Levent Pekcan'ın emojileri kadar olmasa da 8 tane çıkarabildim. Bu sefer çok sayıda duvar kağıdı yok. Sadece yukarıya koyduğum duvar kağıdı var . Duvar kağıdı yapmamamın iyi bir sebebi var. Yukarıdaki de tanıtım amaçlı hazırlandı.(tıklarsanız büyük hali açılır) Ancak tabi ki indirip kullanabilirsiniz.

 

Geçelim tanıtım videomuza. Emojilerden daha fazla uğraştım diyebilirim 🙂 Çok fazla detay vermiyim süpriz olsun.İzleyip görün 🙂 Konsepti bulmak çok zor olmadı o kadarını söyliyim 🙂 Baştan uyarıyım yüksek ses müzik ve ses efekleri içerir.

Edit: Video remix yüzünden telif yemiş. Kontrol etmiştik ama sonradan kesti cezamızı demek. Düzeltildi ancak seslerin bazısnı azaltmış bazı kısımları komple silmiş. Orijinalliğini bozmuş kısaca 🙁 Yapacak bir şey yok. Kusura bakmayın.

 

Sırada kim var ? O ! Evet o !  Bildin 🙂

Yakında...

Umarım beğenirsiniz. Umarım site yönetimi de beğenir 🙂 Sürç-i lisan ettiysek affola.

Kanalında yer verdiği için @arthapot 'a teşekkür ediyorum. Arthapot kanalını desteklemeyi unutmayın 😉

Görüşmek üzere..

@leventp @gamsizm @hkellecioglu #lpemoji #teknoseyiremoji #arthapot #KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 46
arthapot paylaştı.

1 ay ömrü kalmış. Uygun iliğin bulunması için destek lütfen.

https://twitter.com/umit2050/status/874381792165416961
#akış #KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap