Arkadaşalr Merhaba ziraat bankasında 1 senelik hesap geçmişime nasıl ulaşabilrim ? Hiç bir yerde bir şey bulamadım ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 16

Ardaşlar selam, 17 gün önce bir post atmıştım. Otobanda babam bir kedi buldu, o zamandan beri bakıyorum fakat kedinin bazı sorunlaı var. Daha önceden annesinden çok küçükken ayrılmış kedi besleyen var ise yardımcı olursa sevinirim.
Sorun bugün başladı gözleri çok sulanıyor, açarken zorlanıyor ama açabiliyor. Uyuyup uyuanınca çok fazla çapak oluşuyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 18

Arkadaşlar merhaba, babam ota anda bir kedi bulmuş daha çok küçük, internette beslemek için süt iyi değil diye okudum, kedi sütü tozu diyorlar sizin tavsiyeniz varımdır. Şırınga ile azıcık su verdik sonra süt verdik şimdilik. Sizde önerirsiniz süt tozu alacağım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 19

Arkadaşlar merhaba bir full stack uygulama geliştirme gerek ( Spring boot ve react ile) .
Bu projede real time ve göstermem gerek olduğundan Web sockdt kullanmam gerek ( araştırmalarım sonucu bunu buldum) fakat kafamı karıştıran noktalar var.
1 -) back end in bir kısmı websocket bir kısmı rest api şeklinde mi yazılmalı? Mesela ekranda todo göstereceğim real time olarak bu todo yu update etmek istersem bunu klasik rest api ile mi yapacağım.
#Yazılım #springboot #backend

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@umtk önerdi hemen aldım 😀 . Dün aldım bu sabah 11.00 de elime ulaştı, ortalama ses kalitesi, fiyatına göre güzel fena değil, yoklukta gider diyelim. Mikrofonda kötü değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Işte teknoloji editörü Murat Gamsızın sır dolu görüntüleri.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba, en son yazmıştım internettimden hiç memnun değilim. Az önce Türk Telekomu aradım ve iptal etmek istiyorum dedim. Ses kaydı aldım fakat paylaşmak yerine kritik yerlerde geçen diyologları yazıyorum.

Ben> cayma bedelini nasıl yansıtabiliyorsunuz .ben biraz araştırma yaptım da eeeee 12 aydan fazla tahüt verilen tarifelerde cayma bedeli alınmıyor diye bir sonuca vardım ve bunu da tüketi hakları yönergesi 52.maddede (kanun olması gerek 😀 ) .

tt> Anlıyorum Zeki bey şu şekilde 24 ay tahüt yaptığınız zaman. 24 ay öncesinde iptal ettiğinizde cayma bedeli yansırılıyor.

ben> ama burda , Tüketici, belirsiz süreli veya süresi bir yıldan daha uzun olan belirli süreli abonelik sözleşmesini herhangi bir
gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin istediği zaman feshetme hakkına sahiptir. (kanundan bu maddeyi okudum).

tt> Malesef şu anda şu Türk Telekom tarafından bu şekilde sistem ilerlemiyor. 24 ay tahütlü olarak belirleniyor , 24 ay öncesinde iptal edilirse bu ceza bedeli yansıtılıyor.

ben> Peki ne kadar bir ceza bedeli söz konusu.

tt> tabiki kontrol ediyorum. (bir süre sonra) 726 TL 70 Kuruş

evet arkadaşlar ne diyorsunuz ? TT yi iptal edip kablo net e geçicem ama telefondaki abla biz TT olrak kanuna uymuyoruz gibi bir söylemde bulndu ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 13

Arkadaşlar merhaba, Yine geçen günlerdede böyle bir konu açmştım.
Benim türk telekom dan aldığım 16 mbs adsl internetten 10 üzerinden memnuniyetim 0. Vadedilen hızlarla bir derdim yok onlar olmasın hadi ama internet yok arkadaşlar. Vize sınavımın pdf ini atarken internet gitti , mülakat için proje verdiler internetim gitti Kardeşim online eiğitimden sürekli atlıp duruyor. MEMNUN DEĞİLİM. Nildiğiniz üzere 12 ay üzeri tahütlerde herhangi bir ücret taleb edemiyorlar. Ancak Babama sorduğumda 2 ayrı 12 aylığa belki onaylamışımdır gibi belirsizlikle dolu bir cümle kurdu. Geçen gün de babmı arayıp sizi aynı hızda aynı fiyata wdsl e geçirelim demişler herhalde tahüt yenilmek için. Ve ben açıksasi son tt a.ıklamasından sonra kendimi aptal yerine koymamak için tt den çıkmak istiyorum. Ve fiber e geçmek istiyorum ama sınavlarım vs başlıyacak .
Önerdiğiniz iss var mı ?
Tahmini ne kadar sürede bağlanır?
Sizce bu duurmdan zararlı çıkarmıyım ?
12 ay 12 ay şeklinde tahüt yapılabiliyor mu ? yapılıyor ise bunu nasıl anlarım ?
Son olarak görme engelli olduğumdan dolayı indirimi de bağlatırım değil mi tahüt esnasında, sonuçta kullanıcıların lehine her şey olabiliyor.
Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

Arkadaşlar youtbe ye 1 saatlik video yükledim video çok uzun diyrdu bende işim yoğun araştırmadım bir daha dedim hata yaşanma ihtimali vardı meğer açmak gerekyor muş ayarı. Fakat açtıktn sorna eski videom açılmad. Açmanın bir yolu var mı yoksa tekrar mı yüklemem gerek. Acil lazım

BeğenFavori PaylaşYorum yap