#Yurtdışı ndan dönerken aile üyelerime hediye etmek için bavula atıp 5-6 tane kol saati getireceğim. Herhangi bir problem yaşar mıyım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

#Fon alım satımı yapan var mı aramızda? Varsa hangi bankayı kullanıyorsunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fallout ve 3 Cisim Problemini 4 günde bitirdim. Güzel dizilerdi ama böyle yapınca bir 6 ay daha dizi izleyemiyor insan.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sistem toplama
Kullanım alanı: 65 inç tv sunum vs yapma + Ms ofis + 4k video oynatma.
İşlemci: İntel olması gerek. Amd nin çarşıda pazarda bulıunmadığı yabancı bir diyardayım.
Dahili grafiği ile bu işleri görebilsin yeter.

Minimum fiyata monitor dahil çözmem gerek. Önerilere açığım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

"İş dışındaki Zamanı verimli yönetmek" için bir uygulama var mı ?Sanki akışta böyle bir şey paylaşılmıştı, bildirim veren , zorlayan, aradım ama bulamadım. Kâğıt üzerinde yaptıklarıma uyamıyorum bir türlü.
İos/Android/Windows farketmez.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu yaz sadece ofis işleri için bir hafta ödünç alarak M2 air 8gb kullandım ve pil ömrüne hayran kaldım. Pil ömründen ötürü macbook almayı düşünüyorum. Yalnız şimdiki kullanım senaryom değişti: ( 50/100 sekmeli Tarayıcı(Tez yazım araştırma, süreci), Ms Office işleri)
M2 air- M3 air mi daha mantıklı olur? Ram 16 gerekli mi sizce ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13

OneDrive App Storeda daha ucuz deniyordu, aylık 25 lira. Hala duruyor mu? Kontrol edebilecek olan var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

15 pro max alalı 3-4 gün oldu. 3 kez çok ısındı .17.1.1 sürümü. ilk gece video izlerken aşırı ısındı abartmıyorum patlarsa orada patlasın diye başka odaya bıraktım. Ertesi gün tarayıcıda gezinirken ısındı ve son olarak bugün şarjda delicesine ısındı. Şarj aleti orijinal. Diğer renklere göre biraz ağırlığı yoruyor.(Titanyum) Ayrıca Mate 10 proya göre baya kalın. Kılıfla daha da kalın oldu. Wifi, bluetooth, erişim noktası gibi şeylerin üst perdeden kapatılmaması zahmet ve şarj israfın. Bulabildiğim en iyi kırılmaz cam da bir miktar ön kameranın kalitesini bir miktar düşürdü gibi. Isınma problemi olmazsa uzun kullanımda alışırız herhalde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 16
 • ozturka @ozturka

  hani çözülmüştü bu ısınma işi? belki de apple sunucularını besleyecem diye kendini hırpalıyor alet ilk kullanım süresinde

 • Mehmet @m-menguc

  bu titanyum fetişini bir türlü anlamıyorum. bu telefonu kimse 10 sene, 15 sene kullanmayacak niye titanyum? önü arkası cam. paslanmaz çeliğin suyu mu çıktı arkadaş? kaideyi yap çelikten kaç gram fark edecek?

 • Fırat Duran @firat_duran

  15 pro da tek ısınma şikayetim oyun oynarken, ancak bu ısıyı her telefonda yaşıyorum. İnsta, face vs ısındığını hatırlamıyorum, belki ilk açtığım zaman olmuştur. youtube da aynı şekilde.

  Diablo Immortal oynuyorum rahat 1 saat geziniyorum, sıcaklık normal yani hissediyorsun, şarja takınca ilk 5-10dk sıcaklık artıyor sonra normale dönüyor.
  Kaliteyi düşürmeyen cam yok, kaliteyi düşürmeyen şens koruyucu yok. 1 sene sonra o koruyucuları çıkar bakayım aaaa diyeceksin.
  Hiç bir sorun için kafa patlatma, yok toz topluyor, yok bluetooth wifi komple kapanmıyor, bunlara kafa yorma. Bende hücresel de açık, wifi da açık, bluetooth da açık, bir kere bile demedim niye açık, şarjım biter, kapatayım. Kullanmıyorsan zaten şarjını %3-5 bile yemez.

  • ozturka @ozturka

   tam apple ın aradığı müşteri tipi, sorgulamadan kullanan 😀

   abi ben bu telefonu kullanmak ve hayatımı kolaylaştırmak için alıyorum, niye o beni kontrol ediyor? Niye kısayoldan kapatmak varken ayarlara gidiyorum? Madem öyle ordan da kaldırın, sürekli açık kalsın, şarj %10 olunca kendi otomatik kapatsın 😀

 • anıl @anil_

  Instagram arka planda da olsa ısıtıyor telefonu diyordu iphonedo ama eski bir videoydu o, şimdiye kadar güncelleme almıştır telefon.