#yardım
Merhaba 24 inç bir monitörüm var. Hdmı ve Dvı girişleri bulunmakta monitörin iki girişinden kaynak bağlanarak ekranı ikiye bölüm aynı anda nasıl kullanabilirim.
Ekranda ayın anda iki görüntüyü istiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

#yardım
Merhaba iş bilgisayarında yedekleme yapılırken tüm microsoft mail yeteklerim (bilgisayara kaydedilen) .pts klasörü silinmiş. Burada 10 - 15 yıllık yazışmalar bulunmakta tavsiye edebileceğiniz kurtarma yöntemi veya yazılımı var mı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba,
Evde iki tane pc bulunmakta.
Biri ryzen 3600 üzerine kurulu 2060 ekran kartlı büyük oğlanın
Diğeri i5 4000 serisi üzerine kurulu rtx6600xt ekran kartı küçük oğlanın

Şimdi i5 olan sistemi güncellemek istiyorum. Burada mantıklı olan direk ryzen 5 7600x geçmek mi olur (maliyet anakart+işlemci+ddr5 ram 12.500) yoksa ryzen 5600 geçmek mi (bunda maliyet anakart+işlemci 7.000-TL)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

#TeknoYardım
Merhaba Adana depremi sonrası köydeki 1 dönüm arazi içesine 150 metre hafif çelik ev yaptırmaya karar verdik. Beton yapmak için yola çıktığımızda usta tayfasıyla aşırı sorunlar yaşandığını bizzat görünce hafif çelik yapı daha cazip geldi.
Burada sorun şu fiyat kısmı biz Özok steel Ankara firmasıyla görüştük ve metre2 fiyatı anahtar teslim 6.400 TL olarak verildi. Ancak piyasadaki diğer firmalarda bu fiyatlar neredeyse %30 daha fazla. Daha dün Adana yine başka bir Ankara firmasının aracılığını yapan birileriyle görüştüm metrekare fiyatı 10.500 fiyat verdi.
Verilecek para az değil daha önce bu yapılardan yaptıran varmıdır burada.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Samsung Odyssey G3 LF27G35TFWMXUF 27'' Oyuncu Monitör, FHD, 144Hz, 1ms,...

Samsung Odyssey G3 LF27G35TFWMXUF 27'' Oyuncu Monitör, FHD, 144Hz, 1ms, Freesync Premium, D-Sub+HDMI+Dport, Yükseklik Ayarlı VA : Amazon.com.tr: Bilgisayar
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Tavsiye
Merhaba oğlum için çok pahalı olmayan bilgisayarda kullanacak kablsusuz kulaklık lazım oldu. Kullanım amacı oyun ve online ders. Bütçe 300 - 400 aralığı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@yardım merhaba hp marka dizüstü bilgisayarımı son windows güncellemesini yaptım sonrada fan hatası aldığım için fanı temizlemek için açmaya çalıştım ancak vidaların hepsini sökmeden yeterli ekipman olmadığı için vazgeçtim.
Şimdi pc açılmıyor. Açmaya çalışırken kısa devre yapmış olma ihtimalim var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 19

#yardım #TümAkış
Merhaba resimdeki sistemin parçalırını komşun oğluna almış. Israr üzerine birleştirmeye başladım ancak tüm kabloları takmama rahmen power tuşuna başlığımda güç gelmiyor. Ana kart üzerindeki RGB ve ekran kartı güç girişindeki ışıklar yanıyor sadece. Lütfen yardım elimde kaldı sistem

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 39