Parke silmek için zemin sileceği (mop, vileda) tavsiyelerine ihtiyacım var. Annem artık kalitesiz, iyi silemeyen, pratik olmayan, ucuz ve dandik ürünlerden bıkmış. Kaliteli ve kullanışlı bir ürün tavsiyesine ihtiyacım var, tavsiyelerinizi bekliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Selamlar, 1500-1800 lira arası bütçem var. Oyuncu koltuğu almak istiyorum geçenlerde bir internet kafede deneme fırsatım oldu bugüne kadar almadığım için çok pişman oldum. Hepsiburada ve diğer sitelere baktığımda genelde Rampage ve Xdrive markaları ön plana çıkıyor. Tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mıdır acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Burada çektiğim fotoğrafları paylaşıyorum arada ama siteye yüklemektense bir yere yükleyip paylaşmak daha doğru olacak sanki.

Bu durumda yüklediğim, arşivlediğim resimleri burada ön izleme şeklinde gözükecek şekilde paylaşabildiğim bir site var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

MSI Pro MP271 Monitör İncelemesi

MSI'ın ofis ve iş yerleri için tasarladığı MSI Pro MP271'i inceliyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Covid19 #Aşı #Biontech

https://youtu.be/wvzjkbdtTzw

BioNTech'in 2. dozunda neden daha fazla yan etki görülüyor? I Aşıdan değil...

Yaklaşık 1,5 yıldır süren pandemide resmi istatistiklere göre 3,5 milyon kişi Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti. Ancak bilim insanları gerçekte bu rakamın...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Görev çubuğunun rengini dilediğiniz gibi yönetin.
https://www.microsoft.com/en-us/p/translucenttb

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Daha önce bir Logitech G700'ü tamir etmeye çalışırken daha beter bozmuştum:
https://teknoseyir.com/durum/1423596
Bugün diğer kullandığım G700S'in sol ve sağ tık anahtarlarını 50 milyon ömürlü anahtarlarla başarılı bir şekilde değiştirdim. Daha önceki tamirde solder wick ve bu lehimleme istasyonuna sahip değildim. Bunlara sahip olmam işimi çok kolaylaştırdı. Yihua 878D'nin kalem havyasının özellikle uç kısmı diğer havyama göre çok ince. Bu da lehimlemeyi ekstra kolaylaştırdı. Pin kısmını sökerken önce solder wick ile çekebildiğim kadar lehim çektim. Bu sefer lehim pompasını anahtarı sökme kısmı hariç hiç kullanmadım. En sonda da pin kısmına sıcak hava tutarak üst anakartı çıkarttım. Pinleri tekrar lehimlerken de eski havyama göre ciddi fark yarattı ki muhtemelen bunun asıl sebebi ucunun epey ince olmasıydı. (Bunu taşımak zor olduğundan diğer havyama da bıçak uç alacağım.) Bu tür tamirat işleri yapıyorsanız üfleme özelliği olan lehimleme istasyonu gerçekten kullanışlı. Yihua 878D de bu ihtiyacı minumum maliyetle görmek için iyi. Gördüğüm kadarıyla Hepsiburada veya Gittigidiyor arada Yapı Market-Hırdavat kategorisinde zaman zaman 400 TL'ye 75 TL gibi indirimler yapıyor. O zamanlar 350 TL'nin altında bir rakama temin edilebilir. Taşıma açısından daha önce Aliexpress'de satılan aşağıdaki gibi adaptör+üfleme tabancası şeklindeki aşağıdaki seti düşünüyordum ama kargosu, vergisi, taksidi, vs. deyince Yihua'yı almak daha cazip geldi.
https://www.aliexpress.com/item/4000525251154.html?spm=a2g0o.cart.0.0.57613c00ib7ViC&mp=1

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Pc ve çalışma masası için ofis veya oyuncu koltuk tavsiyeniz ne olur ?
Mümkünse 500-600 ama kaliteli yok kaliteli şu var dediklerinizide değerlendiririm oyuncu koltuğu en ucuz ve kaliteli Adore’de 1200e gördüm. Sağlamlık ve mümkün olduğunca rahat olmalı.

#TeknoYardım #yardım #KonuDışı #KoltukTavsiye

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • POfficer @felixfelicis

    Ikea Renberget önerebilirim. Çok rahat sayılmaz ama özellikle malzeme kalitesi açısından üzeceğini hiç sanmıyorum. Ben minderle kullanıyor olmama rağmen ortalama 3 saat sonra kıçımda bi rahatsızlık hissetmeye başlıyorum. Sırt kısmı için yine Ikea'nın bel desteği vardı onu almıştım iyi oldu gibi. Decofis, Rapido vb. markalarda bu fiyatlara daha özellikli koltuklar var ama malzeme kalitesi olumsuz. Rahatlık konuları ne kadar farklıdır bilmiyorum. Ha bu Decofis gibi markalarda genelde 4 ile 6 ay arasında bel desteği ya da oturma kısmında sorun yaşayanlar oluyor. Onlara da hemen yedek parça gönderip yardımcı oluyorlar gördüğüm kadarıyla. Yine de sıkıntı bence.

Malum herkes aşı oluyor, ufak bir hatırlatma yapmak isterim. Biontech sever ve sayarım ama benim yaş grubumda olan genç erkeklerde(25 ve altı) kalp inflamasyonu riski biraz korkutmuyor desem yalan olur. 1/5000 az bir oran değil. CDC haftaya bu konuyu görüşmek için acil toplanıyor zaten. Kalp inflamasyonu da öyle bir şey ki çoğu kişi belirtleri önemsemeyip dile getirmiyor bile olabilir. Gerçek oran bu yüzden daha yüksek olabilir. Sırf bu yüzden aşı olmamak aşırı saçma olur ama özellikle kalple alakalı bir problem hissederseniz direkt hastaneye gidin. 2. dozdan sonraki aya kadar tetikte olmakta fayda var. Belirtileri hafif bile olsa tedavi edilmesi gereken bir şey bu yoksa uzun dönemli etkileri olabilir.

Is the COVID-19 vaccine causing rare myocarditis cases?

Researchers in Israel say they've found a possible link between the Pfizer-BioNTech COVID-19 vaccine and cases of heart inflammation called myocarditis in young men.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 20 / 29