Sevgili #tsbisikletkulübü ailesi. Güzel güzel bisiklet paylaşımlarınızla en sonunda benim de canımı çektirdiniz 😀 maksimumu 4 bin lira olacak şekilde, akşamları çıkıp biraz tur atıp spor yapabileceğim bir bisiklet bakmaya başladım. Gözüme https://carrarobisiklet.com/sehir-bisikletleri/sportive-321-28-21-v-vb/ modelini kestirdim gibi şu anlık. Dağ bayır gezmeyeceğim, sadece şehir içinde kullanacağım için yeterli olur gibi geldi bana. Ama şu kadro ölçüleri işini tam çözemedim. 180cm boy ile almam gereken 52 mi yoksa 56 mı acaba? Onun dışında bu bisiklet hakkındaki görüşlerinizi de almak isterim. Şimdiden teşekkürler.

SPORTIVE 321 28

SPORTIVE 321 28
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İnternetten indirdiğim bir mockup üzerinde yazılar yazmaya çalışıyorum. Akıllı nesne üzerinden yazıyı değiştiriyorum ama gözükmüyor. Layerlarda bir sorun mu var?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sık sık Usb'ye imaj yazdırıyorsanız bir bakın. Çok hoşuma gitti benim.
https://www.youtube.com/watch?v=3PsRxJZTXEY

Ventoy: USB Diskinize Yüzlerce ISO Yazdırın

Video hoşunuza gittiyse beğen tuşuna basabilirsiniz. :) Yaptığım işi seviyorsanız ve kanala maddi destekte bulunmak istiyorsanız: https://yusufipek.me/destek...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaş işim gücüm varken dizi film etkinlikten iş yapamam. Şu ara da ufak boşluğum var bir dizi film bile bulamadım izlemelik 🙂
#DiziTavsiyesi #FilmTavsiyesi #MiniDiziTavsiyesi
Var mı önerisi olan?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

Bu benim babam için çok uygun bir ürün. Yaşlılık kötü. BU sefer TV sesini açıyor yarıdan fazla. Konu komşu bizim TV izliyor...:=))) En büyük artısı FM dalga boyunu kullanıyor. Evde daha rahat gezip dinliyebiliysunuz. Ayrıca tek verici ile aynı kulaklıktan daha fazla alırsanız aynı yayını ortaklaşa izliyebiliyorsunuz...

https://www.hepsiburada.com/philips-shc5200-10-kulakustu-kablosuz-kulaklik-p-HBV000003XQLL

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Eskiden Steam Inventory Helper ile envanterdeki tum kartlari topluca markete koyabiliyorduk ama sonradan eklenti bilgi calmaya basladi. Bu isi yapabilecegim acik kaynak, guvenilir bir alternatif var midir?

Duzenleme: Tampermonkey ile bu script'i kullandim, iyi ozellikleri varmis 🙂
https://github.com/Nuklon/Steam-Economy-Enhancer

BeğenFavori PaylaşYorum yap

The billion dolar code izlememiş olan varsa tavsiye ederim arkadaşlar, google earth sürecini anlatan bir mini dizi. 4 bölüm, ortalama birer saat bölümler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

"Wallet - Bütçe izleyici" diye bir uygulama buldum. Kişisel gelir giderlerini tutmak isteyenler için çok iyi bir uygulama. Tavsiye ederim.

Şimdiye kadar sabit gelir ve sabit giderimi hiç hesaplamamıştım. Uygulama vesilesiyle hesaplamış oldum ve gördüm ki sabit giderim bir hayli fazlaymış ve aslında aylık 1.200 lira da giderlerimden tasarruf yapabilirmişim.

Benim gibi aynı anda hem sabit geliri hem de ticari geliri olanlar için çok faydalı bir uygulama olmuş. Tavsiye ederim. Ücretli versiyonda banka hesabınızı da doğrudan bağlayabiliyorsunuz ve hesap hareketlerinizden de veri çekiyor

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11