#Amazon'da indirim öncesi fiyatlar artmaya başlamış. Dün şarj kablosu 10 TL, kılıf 119 TL idi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

Bu markadan kullanan var mı? 50 TL'ye 200 adet maske iyi fırsat gibi duruyor ama kalitesi nasıldır acaba?

https://www.hepsiburada.com/kgt-mask-3-katli-telli-cerrahi-maske-50-li-x-4-adet-200-adet-p-HBV00000UJ1GO?magaza=Happycomtr

Kgt Mask 3 Katlı Telli Cerrahi Maske 50'li x 4 Adet 200 Adet Fiyatı

Kgt Mask 3 Katlı Telli Cerrahi Maske 50'li x 4 Adet 200 Adet en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

@umtk hocam şarj portu type-c olan, 300TL'ye kadar TWS kulaklık arıyorum. Bi' önerin var mıdır? (Maalesef baktığım çoğu üründe şarj portunun nasıl olduğu belirtilmemiş)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

7 numaralı tuşun yeşil arka ışığı bozulmuş. Halbuki haftalardır yeşil tonu olmayan sabit bir renk açıktı 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap

World War Z oyununda Vulkan vs DirectX 11 benchmarkı yaptım. Bu kadar büyük fark beklemiyordum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Lehimleme öğrenmek ve sonrasında ufak tefek lehim işleri için bir set arıyorum. Önerebileceğiniz başlangıç setleri var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 20

Bugün bir haftadır bekleyen kargomu almak için #PttKargo 'ya gittim. İçeride onlarca açılmamış sarı çuvallardan vardı. Kargomu almam 3 saat sürdü. Masa başında kargo teslimatını yapan da silahlı güvenlik görevlisiydi.

Kargoyu bulmalarını beklerken bir kadın telaşla geldi, "10 gündür kanser ilacımı sizin yüzünüzden alamıyorum, niye dağıtıma çıkarmıyorsunuz" diye sitem etti. İlacı gönderen firmanın ptt'yi seçme saçmalığı bir yana kargonun üzerinde ilaç veya hayati önemi olduğunu belirten hiçbir işaret de yoktu.

#PttKargo pişmanlıktır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Mert @merphous

    Benim bir kargomu da pttye vermişler. Bugün gelmiş sonra bulamayıp gitmiş, evde yoktum çünkü. Ancak ne arayan var ne mesaj var. Kapıya kargonuz şuraya gitmiştir diye etiket yapıştırmışlar o kadar.

2 gün önce Logitech bozulan mouse için yeni ürün gönderimini kabul etti. Hollanda'dan çıkan kargo gümrüğe takıldı. UPS kargo attığı e-postada Yetki belgesi, Göndericiye yapılan ödemeyi gösterir belge (dekont, ödeme slibi vb ), Satın alınan ürünleri ve fiyatları gösteren internet linki isteniyor.
Büyük ihtimalle bana vergi çıkartacaklar ama ürünü yeni satın almadım. Değişim için gelen ürün bu. Daha önce başına gelen oldu mu? Nasıl bir yol izlediniz?

Güncelleme: 20 dakika telefonda bekledikten sonra UPS yetkilerine ulaştım. Gönderinin tüm gümrük masraflarının zaten firma tarafından karşılandığını, benim sadece Yetki belgesini doldurmam gerektiğini söylediler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 14

Her formattan sonra programları tek tek kurmaktan kurtaracak bir yedek alma programı arıyorum. Önerileriniz var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 17