BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Avrupa'dan gelen yangın söndürme uçağı az önce Antalya Havalimanı'ndan kalkıp yangın bölgesine gitti. Balkondan ilk gördüğümde sarı-sarı bizim THK uçakları sandım ama değilmiş 🙁 Takip bağlantısı:
https://www.flightradar24.com/HR888/28a67ae3

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Önce @umtk'nın paylaştığı (ama gözümden kaçan 😀 ) sonra @onimarsynn'ın paylaşımıyla gördüğüm Orico Bluetooth adaptör, tam 14 gün sonra bugün geldi. Vergi dâhil 20TL ödedim. W10'da Bluetooth sürücüsü çalışmayan, televizyona bağlı media player olarak kullandığım eski bir laptop için almıştım, işimi gördü. Paylaştığınız için teşekkürler 🙂

Edit: Haylou GT1 XR ile kullanacağım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar,
Çalışma masamda laptop çok aşağıda kalıyor, bi süre sonra boynumu yoruyor. Malzemesi gacır gucur etmeyen, 17" uyumlu bi notebook standı arıyorum. Öneriniz var mıdır? Soğutma özelliği olup olmaması çok önemli değil, yükseltme ayarı bol olsa yeterli.
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Microsoft, PC'de Office Lens'in fişini çekmiş. Sık sık kullanıyordum ve çok işime yarıyordu. Lens'e alternatif olacak bildiğiniz program var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu laptopu hatırlayanlar vardır: https://teknoseyir.com/durum/1345606
Amazon'da satılan meşhur HP laptop, blackfriday indirimlerinde 4600 TL fiyatı vardı, @umtk da sık sık paylaşıyordu. HP geri ödeme kampanyası sayesinde 480 TL iade aldık, böylece 4120 TL'ye denk gelmiş oldu 😀

Kampanya: https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/116696103

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11

@umtk Günlerdir paylaştığın meşhur HP laptoptan aldım kardeşim için. Stok gelsin diye bekliyordum, 1 tane geldi, geldiği an kaptım. Teslimat tarihi biraz uzun görünüyor ama yoğunluktan dolayıdır diye tahmin ediyorum.
Senin haber vermenle almış olduk, teşekkürler 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım
Kardeşimin laptopunda bir sorun yaşıyoruz.

Güç tuşuna basınca laptop açılmıyor. Klavye ışıkları ve güç ışığı kısa süreliğine yanıyor sonra tekrar sönüyor. Arka kapağı çıkarıp baktım şarj soketinde temassızlık yok, güç tuşuna bastığım anda fan da dönmeye başlıyor ama sonra bir şekilde güç kesiliyor.

Şarj adaptörünün veya şarj soketinin bozulduğunu düşünüyorum ama gücün bir anlığına gelip gitmesi yüzünden emin olamıyorum. Başka neden olabilir sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 25

#Amazon'da indirim öncesi fiyatlar artmaya başlamış. Dün şarj kablosu 10 TL, kılıf 119 TL idi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

Bu markadan kullanan var mı? 50 TL'ye 200 adet maske iyi fırsat gibi duruyor ama kalitesi nasıldır acaba?

https://www.hepsiburada.com/kgt-mask-3-katli-telli-cerrahi-maske-50-li-x-4-adet-200-adet-p-HBV00000UJ1GO?magaza=Happycomtr

Kgt Mask 3 Katlı Telli Cerrahi Maske 50'li x 4 Adet 200 Adet Fiyatı

Kgt Mask 3 Katlı Telli Cerrahi Maske 50'li x 4 Adet 200 Adet en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10