Arkadaşlar selam, evdeki z313'ü bluetoothlu bi hale getirmek istiyorum. Şu tarz adaptörlerden kullanan var mı? Bir kaç tane buldum ama ekstra bi öneriniz varsa beklerim. Ya da direkt logiyi alıp geçeyim mi? Çekim mesafesi pek sorun değil, laptopun yakınında duracak yine, sadece laptopa bağlı kablo sayısını azaltmaya çalışıyorum. #TeknoYardım

https://www.amazon.com.tr/dp/B00IRCDT7Y/?coliid=ITGPKESO0GRH1&colid=3ELXNA0MRSZ3S&psc=1&ref_=lv_ov_lig_dp_it
https://www.amazon.com.tr/dp/B01J5DYWTW/?coliid=ILQ8VF9RO130Z&colid=3ELXNA0MRSZ3S&psc=1&ref_=lv_ov_lig_dp_it
https://www.amazon.com.tr/dp/B088LTX61W/?coliid=I1JGDM0QJ2PNU1&colid=3ELXNA0MRSZ3S&psc=1&ref_=lv_ov_lig_dp_it

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Atilla Durmaz @limonlusoda

    2018 den bu yana kullanıyorum. Tamamen bununla bağlı PC ye ve telefonlara. Kopma yapmadı hiç. Oldukça iyi alet. Z506 var 5+1 onunla kullanıyorum. Daha önceleri Philips android tv ye de bağlanıyordu ama sanıyorum tv den kaynaklı olarak artık bağlanmıyor. Ben kesinlikle bunu öneririm.

  • mamoo @mamoo

    Ben bunu 6 yıl önce ses sistemine aux menu ve soket koyup aux çıkışı koymayan laguna 2 aracıma bağladım. Enerjiyi bagajda ki çakmaklıktan almıştım. Aracın bagajında ses sisteminin kendi anfisi vardı. Bu bt adaptöründen ses sistemine verdim. Aracımın orj. Teyibi bt özelliği kazanmıştı. Ses kalitesi çok iyi çekim mesafesi gayet iyi.

  • AnilE @anile

    Ben de tp-link ha100 ürününü kullanıyorum 2 yıldır. Salondaki ses sistemine televizyondan, laptoptan veya telefondan bluetoothla bağlamak için kullanıyorum. Hiç sorun yaşamadım. Ben alırken letgodan 2. el olarak almıştım sıfırının yarı fiyatına, bu tarz ürünler kolay kolay bozulmazlar o yüzden alacağın modelin 2.eline de bakabilirsin.