Birileri siteden ban yiyip yeni hesab yeniden geliyorlar 😀 bu arkadaşlar neden engel yediklerini bir kez bile kendilerine sormuyorlar mı acaba 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Günaydın ahali,az önce sokağa çıktım market alışverişi için bir haftadir nerdeyse hiç çıkmadım evden az önce markete giderken sabahın 9'unda bu dayıların ne işi var anlamadım.Gördügüm 5 kişide yaşlıydı.Valaha garip..

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bnca yıldır kiyamet senoryalarının filmlerindeki kötü siyasetciler nedense hep komigime gitmiştir.Bu virüsde durum çok felaket gibi olmasada dünya olarak iyi tepki verdik gibi,Bazı ülkeler ayak diretsede önlemlerle baya mücadele ediyoruz gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ALIEN @alien

  Bu dünyanın başına gelmiş ve gelebilecek en kötü şey tarih boyunca ortalamanın altında yöneticileri bir şekilde seçip bunu yapmalarına izin vermemizdir. Sadece halkı için değil aynı zamanda yaşadığı ülkeyi ve gezegeni göz önünde tutan çok az yönetici olduğunu düşünüyorum.
  Hatta çoğu halkı da düşünmüyor ya neyse.
  Tarih boyunca bunu becerememişiz ve ileride de olacağını sanmıyorum.
  Yaşadığımız gezegen ve üzerinde yaşayan hemen her türlü canlılığın devamı için en iyi çözüm insan neslinin sayısını olabildiğince düşük tutmaktır. Sekiz milyara doğru sebepsizce gidiyoruz.
  Bir milyar insan dünyanın neyine yetmez ki?

 • lterlemez @lterlemez

  Hiçbirisi iyi tepki vermedi; bu tür bir durumda koordineli hareket edilmesi gerekir. Çin'den haber alındığı an WHO, NATO ve diğer ne varsa oturup, koordineli bir şekilde karar alınması gerekiyordu. SARS, Domuz Gribi gibi bir sürü vak'a yaşandı ve bunlara rağmen pineklediler ve kapılarına kadar gelmesini beklediler. İşte, şimdi kapılarından içeri girdi ve her şey darma duman oldu. Hepsi bir ahmak...

Whatsaap'daki komplo teorilerine bakın 😅
Ben inandım çünki teyzem annem babama babam kardeşime söylemiş... 🙃 Not:biliyorum,bende bu bilgiyi yaymış oldum.Kendime esefle kınıyorum.Tüü bana..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 14

1965 yapımı "Sevmek Zamanı"filmini seyrettim,ilk defa neredeyse siyah beyaz bir türk filmi seyrettim.
Konu birçok kez işlenmiş olsada adamın duyduğu safi duygular ve onu kaybetmek istememesi çok anlamlı.
"Resmin sen değilsin ki. Resmin benim dünyama ait bir şey. Ben seni değil resmini tanıyorum. Belki sen benim bütün güzel düşüncelerimi yıkarsın..."

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ARMv7 @armv7

  Yeşilçamda Aşırı ticari amaçlar gütmeyen sayılı filmlerden biridir. Kamera hareketleri açıları ve kurgusu yeşilçam için deneysel niteliktedir. Yeşilçam'ın en çok aklımıza kazınan filmlerinin çoğunun da yönetmenidir. Günümüzün NBC si diyebiliriz Metin ERKSAN için.

 • mevlutyy @mevlutyy

  Dumanın youtube helal olsun şarkısını dinlerken videoyu izlemiştim. Hangi film bu filan derken filmi bulup izlemiştim ve gerçekten çok güzeldi. Klibi orjinal olsa bu kadar güzel olamazdı herhalde.

 • Vefa @buff

  Manga nın bir şarkısında söylüyodu bu cümleyi biraz göz atmıştım filme güzel görünüyordu

Günaydın ahali,Size bir sorum olucaktı,
İnsanları anımsarken neden negatif yönleri olan insanları hatırlamak kolayken,gönlümüzde yer etmiş bir insan güzel yanları bu kadar neden yer etmiyor beynimizde? Olumsuzluklar neden hatırda kalıcıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8