1965 yapımı "Sevmek Zamanı"filmini seyrettim,ilk defa neredeyse siyah beyaz bir türk filmi seyrettim.
Konu birçok kez işlenmiş olsada adamın duyduğu safi duygular ve onu kaybetmek istememesi çok anlamlı.
"Resmin sen değilsin ki. Resmin benim dünyama ait bir şey. Ben seni değil resmini tanıyorum. Belki sen benim bütün güzel düşüncelerimi yıkarsın..."

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ARMv7 @armv7

  Yeşilçamda Aşırı ticari amaçlar gütmeyen sayılı filmlerden biridir. Kamera hareketleri açıları ve kurgusu yeşilçam için deneysel niteliktedir. Yeşilçam'ın en çok aklımıza kazınan filmlerinin çoğunun da yönetmenidir. Günümüzün NBC si diyebiliriz Metin ERKSAN için.

 • mevlutyy @mevlutyy

  Dumanın youtube helal olsun şarkısını dinlerken videoyu izlemiştim. Hangi film bu filan derken filmi bulup izlemiştim ve gerçekten çok güzeldi. Klibi orjinal olsa bu kadar güzel olamazdı herhalde.

 • Vefa @buff

  Manga nın bir şarkısında söylüyodu bu cümleyi biraz göz atmıştım filme güzel görünüyordu

Günaydın ahali,Size bir sorum olucaktı,
İnsanları anımsarken neden negatif yönleri olan insanları hatırlamak kolayken,gönlümüzde yer etmiş bir insan güzel yanları bu kadar neden yer etmiyor beynimizde? Olumsuzluklar neden hatırda kalıcıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Tam diyorum o ne güzel oldu artık sadece teknoloji konuşuyoruz şu sitede engelledigim adam ban yemiş siteden farklı bir isimle gelmiş can sıkıyor.Ulan sanki ben namusuzum ben yaptım dediği şeyi garip valaha garip..

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Günaydın teknoseyir ahalisi 🙂
Hastanedeyim ve hiç bugüne kadar hastanede bulaşıcı hastalıkların bulaşabileceğini düşünmemiştim hiç böyle bir durumla karşılaştınız mı? Sizce hastaneler ne kadar tezenfekte?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12
 • Tunahan Avsallı @awsalli

  Babam kanser hastasıydı. Yoğun bakımda tutulurken, kaptığı hastalık yüzünden çok sıkıntılar çekti. Kanser yetmezmiş gibi bir de üstüne bu eklendi. 1-2 ayy önce teyzem ameilyat olunca, odaya çıkardılar. Altına bir şey koyup çişini yaptırıyorlar. O koydukları şey dolup taşmış, yatağı bir silip, çarşafı değiştirip geçiyorlar. Hastanelere suç bulmuyorum, o koşullar altında en iyisini yapmaya çalışyorlar. Hastanelerin dışında bize tehlike saçan etkenler çok fazla, Babam 1-2 defa tedaviye gelmedikleri için, tüberkiloz hastalarına asker gönderip aldırtmış. Böyle olaylar çok oluyor. Allah kimseyi hastaneler düşürmesin.

 • Şatobiryan @satobiryan

  hastane.mikrobu denilen çeşitli virüsler var bunlar ölümcül yakalanirsaniz vay halinize

 • Yılmaz Bilgili @ybilgili

  Virüs kapmak için en uygun yer hastane. Temkinli olmak gerek.

 • Şahin. @strdex

  hastanede çalışırken
  çicek virusu kaptmıştım zamanında :/

  Böyle ortamlarda dikkatlı olmak gerekiyor.

Şöyle karlı havalarda geçen hikayesi güzel bir film önerirmisiniz? Tür olarak komedi olurda güzel olur. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hızlı şarj ne güzel bişeymiş arkedeş 😅

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Eylül gibi eşyalı ev tuttum,ev sahibine eşyalarının bozuk oldugunu söyledigime rağmen ya ilgilenmedi yada salladı şimdide ben sesimi çıkarınca yanina 2 adam almış gelmiş seni evden defedecegim diyor diyorum kira sözleşmesi var hazirana kadar kiki nereden çıkariyorsun tehditkar tehditkar konuştu,bende aradım polisi haneye tecavüz ettiler kapa dayı gibi elimdeki sözleşmemi filan yırtıyor ödedigim seneti filan yirtiyor elimden alıp ögrenciyiz ya kabadayılık yapacak aklınca,şimdi bu durumda benim neler yapmam lazım beni evden çıkarabilir mi? nasıl bir yol izleyebilirim? bana bi akil verirseniz sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap