Yarınki yolculuğum için amazondan seçtiklerim bakalım sıkılmadan 10 saat yolculuk yapabilecek miyiz 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

Motorola Atrixle başlayip devam eden android serüvenim olmak beraber bir ios cihaz denemeye başladım bakalım stabilmiymiş mi :))
İos hakkindaki yardimlarınızı bekliyorum bir android kullanıcısı olarak neler yapıyım,nelere dikkat edeyim cevap verin bakem 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Apple ögrenciler için yaptığı kampayayla nasıl airpodsu alabilirim biri bana adım adım anlatırsa sevinirim 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.pt.com.tr/ipad-10-2-inc-wi-fi-32gb-gumus-mw752tu-a Yarın bu siteden ipadi vericeğim öğrenci indirmiyle bir sıkıntı çıkmaz demi,daha önce buradan alışveriş yapan oldu mu?

Apple Okula Dönüş - iPad MW752TU/A iPad 10.2 inç Wi-Fi 32GB Gümüş MW752TU/A

Apple markalı MW752TU/A kodlu iPad 10.2 inç Wi-Fi 32GB Gümüş MW752TU/A ürünü eğitim indirimi ile Yetkili Çözüm Uzmanı Pozitif Teknoloji den hemen alın. Öğrenci, öğretmen ve eğitim...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

Bizim fakültenin uzaktan eğitim yapacağına dair açıklama yapmış dekan,
Teorik bütün derslerin uzaktan eğitimle verilmesi yönünde karar aldık demiş.
Şimdi ben online eğitimde tablet almayı düşünüyorum.
İpad 10.2 2019 mu alayım yoksa S6 lite veya Lenovo Yoga tableti mi alıyım diye bir kararsızlık içindeyim,sizce ne yapmalıyım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 21

Şimdi az önce yaşadığım olayı anlatacağım sizde bana kim haklı haksız olduğunu söyleyin:
Evimin yakınında ilkokul var onun bahçesinde 4 tane pota var bende arada basket oynamaya gidiyorum,bugünde gittim basket oynarken evin yanındaki bahçeden taş atıyor biri ben ilk başta anlamadım sonra gördüm bir kadın gelmiş hastam var,seni burda oynatmam diyerek polisi ararım dedi.Tehtitkar konuştu.Ben 30 dakika sporumu yapıp gidicektim.Devlete ait bir alanda oynuyorum diye beni oradan attırma hakkını kendinde nasıl görüyor bana anlatır mısınız?
Polis geldi bana ters davranıyor dedim burası okulun bahçesi kime hesap vereceğim basket oynadım diye gelecek taşlıcak beni hemde ben haksızmışım gibi polisi arayıp beni şikayet edecek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap