Nasıl yani 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Adsl'den Fibere geçince bi dünya güzelleştimi ne oldu anlamadım 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hastalığı geçirmiş kişiler için pcr testi kaç ay kadar zorunlu değil bilen var mı? (seyahat için)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Türknet'e evrakları pazartesi göndereceğim yeni abonelik için sizde kaç gün içerisinde açıldı? tahminen bende ne zaman açılır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Yeni evimin altyapısı uzun yıllar adslden sonra uçuşa geçermiyim aceb :))

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

kiralık ev tutarken nelere dikkat etmeleyim sizce?
Ögrenciyim 2+1 bir ev tutmayi planliyorum tecrübelerinden faydalanmak isterim 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12
 • secota @secota

  İyi ışık alsın ve pencereleri açınca havalansın. Bunları, evi görmeye gittiğinizde kontrol edin. Bence mutfak ve banyonun temiz ve yeni olması çok önemli, aksi bana pis geliyor. Muslukları da kontrol edebilirseniz edin. Banyonun tavanına bakın, sıva kabarması falan varsa üst kattan su akıyorsa bence çok yanaşmayın. Aynı şekilde rutubet, özellikle herhangi bi duvarda küf, varsa yine tercih etmeyin. Ev sahibi veya emlakçı ya bunlar yeni, sorun yok veya hallederiz gibi geçiştirmeye çalışırsa bilin ki o iş yapılmayacak 🙂 Giriş kapısının sağlam olduğundan emin olun. İnternet altyapısını mutlaka sorun, telefonlarınızda internet var ya diyen ev sahibi oldu bana. İlk etapta aklıma gelenler bunlar. Umarım düzgün bi ev sahibi ve emlakçıya denk gelirsiniz.

 • sayit seyhan @seyhansayit

  Yeni apartman ise İskan var mı ? Ortak elektrik su kullanmak dertli bir iş ayrıca internet bağlantısı da olmuyor. 1 yıl iskanı alınamayan apartman da oturdum 1+1 di.

 • Emre Yüce @emreyuce

  İsitma olayina dikkat et merkezi ısıtma varsa komşulara sor ısıtma düzeyini. Bolu’da çok iyi olmustu ısıtma. En azından fatura derdim yoktu.

 • Erdinç B. @erdincb

  Eğer tutarsan tarih belli olacak şekilde evin o halini videoya al. Ama ayrıntılı şekilde çek köşe bucak. Sonra çıkarken tartışma çıkarsa gösterirsin. Ben araç kiralarken böyle yapıyorum.

Bir şarkı sizde güzel hisler uyandırabiliyor ise bence o şarkı iyi bir şarkıdır.
Biraz çok şarkı demiş olabilirim beni maruz görün :))

My Way (Remastered 2008)

Provided to YouTube by Universal Music GroupMy Way (Remastered 2008) · Frank SinatraNothing But The Best℗ 2008 Frank Sinatra Enterprises, LLCReleased on: 200...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

%96 boyner de indirime giren mont elime ulaştı. Buda mağazadaki etiket fiyatı bu ürünü 50 liraya satabiliyor iseler neden bu fiyat? Milleti mi kazıklıyorlar acaba 😅😅

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 22