Burak Öztan paylaştı.

Stasis’in yapımcılarından Türkçe altyazı destekli ücretsiz bir oyun isteyenlere… CAYNE

http://store.steampowered.com/app/532840/
#oyun #bedavaoyun #stasis #cayne #steam

CAYNE on Steam

Hadley wakes in a facility. She is 9 months pregnant. They want her baby... CAYNE is the free, isometric horror game from the creators of STASIS.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İkinci Dünya Savaşı -- “Doğu Cephesi” isimli yeni çalışmam. Dramatik bir sahne olsun istemiştim ama sigaranın zararları gibi bir anlam da çıkarmak mümkün. 🙂
Figürler Dragon ve MasterBox firmasından seçtim. Zemin ve diğer detaylar klasik olduğu üzere yine el yapımı.
Diorama ölçüleri : 21 cm x 17 cm x 14 cm
#hobi #maket

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11

İkinci Dünya Savaşı’nın son günlerini göstermeye çalıştığım “Berlin’de Son Savunma -- 1945” isimli diorama çalışmam.
Figürler Dragon markanın 6089 numaralı “Nachtjäger” (Gece Avcıları) setinden. Seneler önce boyamıştım. Italeri’nin 6413 numaralı House Corner kitini de alınca yine bir dioramada figürlerle birlikte harmanlayıp değerlendirmek istedim.
Italeri ne yazık ki binanın iç yüzeyini boş bırakmış. Dış cepheden fena değil ancak iç kısım elden geçirilmesi gerekti. Plastik levha ile kapatıp, macunla yüzeyi biraz pütürleştirdim. Zemin için hızlı kuruyan tipte alçı kullanıp, bistüri ve kürdan ile çizerek detaylandırdım. Moloz yığını yine kurumuş alçıdan arta kalan parçalar ile yapıldı. Tozlama işi için kuru toz boya pasteli kullandım.
Diorama ölçüleri : 24 cm x 18 cm x 20 cm
#hobi #maket

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Epson marka renkli inkjet yazıcı kullanıyorum. Yapmış olduğum üç boyut bina görsel çalışmalarını çıktı aldığımda yeşil ton ağırlıklı bir çıktı veriyor. Epson’ın kendi yazılımındaki “renk denetimleri” bölümünü kurcaladım ancak pek anlayamadım. Özellikle bu marka kullanan arkadaşlar varsa ve önerilerini paylaşırsa sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Web siteniz varsa ve teknik detaylardan benim gibi hiç anlamayan biriyseniz, sitenize ücretsiz Let’s Encrypt SSL’i kurmanız mümkün. ZeroSSL sitesinde adım adım işlemleri yapabilirseniz mucizevi bir şekilde sitenize SSL geldiğini görmüş olacaksınız. Tek dezavantajı her üç ayda bir bu işlemi yenilemeniz gerekiyor ve cPanel’de SSL bölümünde bir iki işlem yapmanız gerekiyor.
#SSL
https://zerossl.com/free-ssl/#crt

ZeroSSL: Free SSL certificates for your website! SSL Tools.

Get your FREE SSL certificate today! Instantly create it online with SSL Certificate Wizard or use an offline package. Development library is available. Free online tools to generate RSA keys, CSRs...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yahu şu “Beholder” oyunu epey tatlı ve ilgi çekici duruyor. Özetle konusu, Distopik bir dünyada, hükümet tarafından apartmana atanıyoruz ve komşuları ispiyonluyoruz. Yapımcısı Ruslar ! Bakmakta fayda var 🙂
https://beholder-game.com/promo
#Oyun

BEHOLDER: every choice has consequences

Obey or control; blackmail or befriend; develop or destroy. You have a choice. What will you choose?
BeğenFavori PaylaşYorum yap

“Fransa’da Son İşgal -- Caen Kasabası 1944” ismini verdiğim yeni diorama çalışmam. Almanların çekilip Amerikan birliklerinin geldiği kasabayı göstermeye çalıştım. Hep Alman temalı diorama yapmak baydı, biraz farklılık olsun istedim.
Diorama ölçüleri : 29,5 cm x 24 cm x 26 cm
#hobi #maket

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 22