casio f-91w

s.a, merhaba teknoseyirciler, bonba gibi bir incelemeyle tekrar karşınızdayım.

aliexpress isimli bir siteden aldım öncelikle. (çok acayip bir site arkadaşlar, mutlaka ziyaret edin. başka siteler biliyorsanız tavsiyelere de açığım 🙂 köyde büyüyenler için şöyle söyleyeyim; helva satan bir köy bakkalı getirin gözünüzün önüne arkadaşlar. aboooovv. yok yok yani, öyle bir site.) neyse devam ediyorum cihazı tanıtmaya. çok farklı renk seçenekleri vardı satıcıda açıkçası. görünce sevinçten ne yapacağımı şaşırmıştım. beyaz, mavi mor, sarı, kırmızı falan. her türlü renk vardı. 4 dolara yakın bi para vermiştim.

ben haki yeşilini aldım, bu ürün orijinal değil arkadaşlar. daha önce siyah çakmasının da ankara, ulus'ta kiloyla satıldığını duymuştum. orjinaline paramız yetmez bizim, piyasasını bilen varsa yoruma park etsin lütfen.

tuşlar:
+ sol üstte saatimizin ışığını yakan tuş var. sarı, turuncu, yeşil, mavi, kırmızı vs gibi renkler var seçenek olarak. isterseniz bunları tek tek, isterseniz ikili kombinasyonları şeklinde, isterseniz de hepsini sırayla yanarlı dönerli olarak yakabilirsiniz. benim tercihim sonuncusu elbette.

+ sol altta menüler arası geçiş yapmamızı sağlayan mod tuşu var. ana ekran, alarm, kronometre ve saniye/saat/gün/ay/yıl ayarı yapabildiğimiz menü yer alıyor.

+ sağ alt köşede ise alarmı aktif / inaktif edebildiğimiz aynı zamanda 12 / 24 saat modunu seçebildiğimiz tuş yer alıyor.

kordon:
+ açıkçası arkadaşlar yapıldığı maddenin düşük ağarlıklı polietilen falan olduğunu düşünüyorum, bildiğiniz tekelcilerin gara poşeti gibi bir şey yani :/ bu havalarda derinize pek hava aldırmıyor. ben de sıcaklarda pek takmıyorum zaten.

ekran:
+ üç beş satırlı bi ekran var, sıkıntısı yok.

pil:
+ dokuz on aydır kullanıyorum, daha bitmedi.

eksisi:
+ arkadaşlar saatin tek eksisi var o da geri kalması :/ bir elektronik saat bunu nasıl başarıyor anlamış değilim.

merak ettiklerinizi cevaplamaya hazırım arkadaşlar. emeğe saygı lütfen.

#casio #Saat #akıllısaat #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler