Bayramda İstanbul'a gideceğim.

Yeme içme ve gezme temalı bir gezi olacak.

Bana önerebileceğiniz yerlere çok ihtiyacım var.

Beyoğlunda kelle söğüşçü Muammer ustaya mutlaka gitmek istiyorum, çok videosunu izledim.

Bunun gibi " şuraya da mutlaka gitmelisin " dediğiniz nereler var? Yemek ve gezip görülecek yer olarak?

#Tavsiye

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • armagan @93-truva

  bayramda bazıları kapalı olabilir

 • Tarık @xahve

  Güllüoğlundan güzel bi baklava yenir

 • ALPOLIC_FR @alpolic_fr

  Beyoğluna gideceğin için Taksimi zaten göreceksin. Beyğlundan aşağı Galata kulesine gidersin. Giriş ücretli ve pahalı, ayrıca çok sıra olur, sen bir kaç foto çekip çıkarsın.
  Oradan yokuş aşağı inip Haliç üzerinden geçen Atatürk köprüsünden geçip Fatih yönüne doğru Unkapanından yokuş yukarı (eskiden şarkıları kasetten dinlediğimiz kasetçilerin çarşısı olan İMÇ bloklarından) Fatih Karılar pazarına gidip orada büryancılar var Şeref Büryan'da Büryan yersin.

  Oradan geri geldiğin yöne dönüp sağdan Eminönüne gidersin, Süleymaniye Camii, Kapalı çarşı, Mısırcılar çarşısı, Topkapı sarayı (yalnız giriş ücretli ve pahalıdır) Ayasofya, Sultanahmet, Yeraltı sarnıcı, Nuruosmaniye Camii, Çemberlitaş, Beyazıt meydanı orada sahaflar çoktur.
  Mahmut paşa denen bir çok ürün bulabileceğin alışveriş yapabileceğin esnafların olduğu geniş bir sokaklar bölgesi. Yalnız bayramdan dolayı kapalı olabilirler.
  Ortalama bu şekilde, tarihi yarımadayı gezersin. Haritalardan bak yolüstü geze geze gidersin. Yalnız araç varsa bir otoparka çekmen lazım, ama Eminönüne gelince parka çek. Fatihten geldikten sonra.
  Sadece orası olmasın dersen, Beşiktaş yine bir şeyler atıştırırsın, oradan Ortaköye, oradan sahilden araba ile Emirgan korusun bakabilirsin, yalnız Emirgan biraz gezeceğin yerlerden biraz uzaklaşıyor ve trafik de olabilir sahil olduğu için. Karşıya geçip, Kadıköy, Üsküdara da gidebilirsin, kız kulesi. Kuzguncuk da güzeldir sahil kenarı, eski evlerin olduğu yerler. Beylerbeyi sarayına bakabilirsin.
  Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Çinliler Neden Her Şeyi Yerler? / İzledikten Sonra Hak Vereceksiniz

Çin mutfağı dünyanın en zengin mutfaklarından birtanesi ve hemen hemen her canlı bu mutfağın bir parçası. Peki ama neden? Neden çinliler herşeye yemek gözüyl...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Android tarafında reklamsız Türk kanallarını izleyebileceğim bir app var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 13

Üstünden zaman geçmiş ama yeni haberim olduğu için paylaşayım dedim. #DünyayıKurtaranAdam filmi restore edilip İngiltere sinemalarında göstermiş.
https://matchboxcineclub.com/2018/08/13/turkish-star-wars-2k-tour/

Turkish Star Wars 2K Tour

Matchbox Cineclub team with Remakesploitation and Neon Harbor to tour Turkish Star Wars 2K around the UK for Scalarama 2018.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yurtdışına iş yapanlar için müthiş bir haber. Döviz getiren yazılımcılar, mimarlar vs…için vergi istisnası %80’e çıkacak gibi duruyor. Kazancın sadece %20’lik bölümü vergilendirileceği için efektif vergi oranı %10’un altına düşecek.

https://haberglobal.com.tr/amp/ekonomi/bakan-simsek-ulkeye-doviz-getirilmesi-icin-kazanc-istisna-orani-artirilacak-297468

Bakan Şimşek: Ülkeye döviz getirilmesi için kazanç istisna oranı artırılacak

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, yeni reform paketine ilişkin değerlendirme yaptı. Bakan Şimşek, ülkeye döviz getirilmesini teşvik etmek üzere, gelir ve kurumlar vergisi...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Harika bir ofis olmuş, özellikle atölye kısmi çok başarılı olmuş.
Kadir Köymen'i eskiden 2006 yillariydi kısa filmlerle tanımıştım, sonra sektörün ihtiyacını fark edip Edelkrone ile dünya çapında bir marka olmuştu...
Edelkrone : https://edelkrone.com/

https://youtu.be/xKqOmBf-Ftg?si=lEOmCbCpQhO2Uyg5

Ankara Çayyolu'nda Başka Bir Ofis Turu

Sizlere Başka Bir Şey kanalı için tasarladığımız ofisimizi gezdiriyoruz! :)🎥Bu kanaldaki videoların daha etkili özetlerinin anlatıldığı ana kanalımıza gitme...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows 11 'de sağ tık menüsünü "Daha fazla göster" saçmalığından kurtulup Windows 10'daki gibi göstermek için :
1-) CMD yönetici olarak çalıştırılır.
2-) reg add “HKCU\Software\Classes\CLSID\{86ca1aa0-34aa-4e8b-a509-50c905bae2a2}\InprocServer32” /f /ve komut satırında çalıştırılır.
Eski haline getirmek için
reg delete “HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\CLSID\{86ca1aa0-34aa-4e8b-a509-50c905bae2a2}” /f​
#windows11

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

Şarıyı söylerken yaşıyor. Mimikler, sertlik efsane. (Dıvıtır saçmalamaları görmezden gelin.)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Nakahella @nakah

  Bu videoyu Youtube’ta ben ünlü etmiştim. 😀 Karışık video yüklediğim kanalım vardı (içerik hırsızlığı gibiydi yani) bunu instagramdan indirip yüklemiştim milyonlarca izlenmişti. Youtube abonelik çok popüler değildi o zaman, ana sayfaya girince en popüler videolar çıkıyordu keşfet değil de trendler ana sayfadaydı. Bu çok uzun süre ana sayfada gösterlmişti. Sonra aklım ermeye başlayınca bu yaptığımın yanlış olduğunu fark edip kanalı sildim komple. Şahan videoya baştan telif atmıştı zaten kaç bin lira kazandırdım acaba o videoyla merak ediyorum. 🙂