Kısa çalışma ödeneği bir ay daha uzatılmış. Benim çalıştığım otel büyük ihtimal sonbaharda açılacak. Bu ay erteletmiş olduğum banka ödemelerinin ödeme vakti geliyor 😀 Bakalım ne olacak. Büyük ihtimal ben bütün banka borçlarını ödemiycem 😀 Ne halleri varsa görsünler. Bekarım, üzerime birşey de yok. Anca arar dururlar 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Soru:
Şimdi biz otelde çalışıyoruz iki kişiyiz. Arkadaşım etsy de halı, gümüş vs satalım kafası yaşıyor. Ben bir türlü anlatamadım, koca koca toptancılar ve dükkanlar var. Nasıl satıcaksın diyorum, satılır diyor. Araştır o işi yapcaz diyor. Siz ne düşünüyorsunuz?
100-150 bin para bulcaz halı alıcaz. Halılar satılmazsa aynı fiyattan geri vercez, halıcı bizim arkadaşımız.
Bu işi yapalım diyen arkadaş ta herşeyimizii buraya yönlendirelim diyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Python a merak saldım. Bir kaç haftadır günde bir iki saat bakıyorum. Bana kitap önerebilecek olan var mı? Pythonla ilgili veya değil. Yazlım, Algoritma, Yapay zeka vs vs gibi konular için. Ders kitabı istemiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Şaka gibi 😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Yav bu emeklilere 65 yaş üstüne yasak gelmeli. Toplanmış 3 kişi (emekli) misafirliğe gelmiş bize gönderdim Allahtan. Torunları vs gezmişler bide bize uğrayacakları tutmuş. Ordan oraya tüm gün geziyorlar... Herkes dışardaymış herkes 😂 tramvayda oturcak yer bulamamışlar vs vs...Hep diyorum avrupa yakasından anadoluya geçiyorlar sıkıntı yok, toplu taşımada yer bulamadılar mı ölüyorlar arkadaş. Şu toplu taşımada beleş olayı kalkmalı. 1-2 ay daha bence sokağa çıkma vs yasak olmalı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bunun pc sürümü var mı? Eski versiyonları? Yenisi acaba pc ye gelir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Rog Delta kulaklığın derisi dökülüyor, 2 gün önce de yere düşürdüm. Kulaklığın bir tarafındaki vida yeri kırıldı. Bantla tutturdum. Asus Tr yazdım. Bu kalıklığın üst kısmını nasıl satın alabilirim dedim. Onların attığı mesajda resimde.
Ben Samsung a mail attım, adamşar kulaklık yolladı, Tp link adaptörü bozuldu, gittiler ertesi gün yolladılar. Vatan Bilgisayar nerden bulcak bana? Olsa zaten satar. Deseler ki fiyat şu yollayalım kabul edecem. Kestirip atmışlar 😂 şaka gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün birkez daha anladım ki bizim oyun oynayan tayfanın çoğu adam olmaz 🙂 insan değiller. kendi ekibin varsa herkes anlayışlı eğlenerek oynuyor, kazanıyor yada kaybediyor farketmez. Ama solo oyuncu takımına denk gelince o ona sövüyor, öteki noobmusun diyor, diğeri yenimisin diyor bilmem ne. Yok o karakter öyle mi oynanır. Bir de 1 kişi kalıyor herkes ölmüş 😂 hala kalan kişiye laf sokuyor. La adam yaşıyor sen gebermişsin hala ego kasıyorsun 😂 Abi herkes gelmişinden geçmişine kadar küfrediyor 🙂 Yazık günah. Bazı oyunlar haddinden fazla bu şekilde. Valorant ve csgo en fecisi. Pubg mobile 2 senedir oynuyorum, solo bir takıma bile girsem saygı var. Daha kimse o öyle mi oynanır vs dememiştir. Hayır armutlar farkında değil adamın da morali bozuluyor, kafayı oyuna değil sana takıyor. 😂Sonra oynayamazlar tabi. Sageyle adamı yeniden oyuna döndürdüm, ne diye beni uyandırdın diyen gördüm. Su içmeye gitmişmiş 😂 adam flash atıcam dur diyor öteki yardırıyor sonra vay sen bana nasıl flash atarsın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6