Beyler bayanlar halama (teknolojiden uzak, orta yaşlı bir bayan) bir telefon hediye alacağım. Fotoğraf çeksin, internete girsin yeter. Uzun yullarda kullanacağından (alışması bile 1 sene sürer) dayanıklı malzeme ile yapılmış olsun dandik plastik kasa değil. 1000tl civarına kadar bütçem var, hemen almak istiyorum, marka önemli değil, ne önerirsiniz?

Not: İçinden kılıf falanda çıksa çok iyi olur telefonun.

Hıawei, vestel, xiaomi vb

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

Unutmuştum aklıma geldi, 31’inden sonra PS4 PLUS 179TL oluyor arkadaşlar, 149TL’den 15 aylık kampanya var, gönül razı değil ama ben alacağım, sizleri de bilgilendirmek istedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Seat Ibiza 1.2 TSI Style 2013 Model 51.000 TL Sahibinden satılık ikinci el...

Sahibinden satılık ikinci el 2013 model Kırmızı Seat Ibiza 1.2 TSI Style 51.000 TL - Türkiye' nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com'da dakikada iki araba sahibini buluyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aşağıda belirttiğim şemada kullanılmak üzere wifi menzil genişletici almak istiyorum. Marmaris’de kullanılacak. Altyapı olarak Türk Telekom’un verdiği bir modem var, wifi bağlantı hızı maksimum 4mbit ; eve gelen bağlantı hızı ise maksimum 8 mbit. Zaten inanılmaz düşük hız olan bu interneti eve en az kayıpla dağıtmak istiyorum. Ekipman konusunda yardımcı olabilir misiniz?

http://www.hepsiburada.com/tp-link-tl-wa850re-300mbps-n-kablosuz-kompakt-access-point-ve-menzil-genisletici-p-BD302580?magaza=Hepsiburada
http://www.hepsiburada.com/zyxel-wre2205-v2-300mbps-kablosuz-alan-genisletici-p-BD500808?magaza=Hepsiburada

Elimde bir adet TP-Link sıfır kutusunda access point var, zamanında almıştım;
http://www.hepsiburada.com/tp-link-tl-wr810n-300mbps-wifi-cep-router-ap-usb-sarj-adaptoru-menzil-genisletici-p-BD804829

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 22 / 45

İnternet sitesi yapabilmek için hangi programı önerirsiniz, basit bilgilerin yer aldığı bir site hazırlamak istiyorum. Ayrıca bir de bir yakınımız küçük bir butik otel açtı, o otelle alakalı bir internet sayfası oluşturmak istiyorlar. Hazır wordpress yapsak nasıl olur (örneğin wix.com iş görür mü?) veya hiç uğraşma birisine yaptır mı dersiniz, önerebileceğiniz biri veya yer var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Basit bir video işleme programı tavsiyesi alabilir miyim?
Giriş (Intro) , alt başlık, 2 veya 3 farklı dosya birleştirme, ses birleştirme, video sonu eklenecek. Çalışma amatör amaçlı, profesyonel olarak kullanılacak. Fiyatı 100 dolara kadar olan programlarda iş görür. 720p veya maksimum 1080p ve en yüksek 60fps de işlenecek olması yeterli. Sony Vegas Pro 400dolar biraz pahalı. Eski sürümlerini daha ucuza almanın bir yolu yok mudur, ayrıca fatura gerekiyor şirket üzerine olacağı için.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Kadir @abdlkadrergin

  Proshow işinizi görebilir belki. Video kesme -- kısaltma kısmını var mıydı hatırlamıyorum. Bir kaç projem olmuştu amatörce..

  http://www.photodex.com/proshow

 • Agah BAGRIK @agah

  DaVinci Resolve’u tavsiye ederim. hem çok gelişmiş bir kurgu programı, hem temiz bir arayüzü var hem de bedava.

  • Agah BAGRIK @agah

   @bekirbiohazard ilk çıkış noktası color correctiondu ama sonradan kurgu yanını da geliştirdiler, hatta en son sürümünde profesyonel ses düzenleme programını da satın alıp içine dahil ettiler. şu anda komple bir studyo (final cut studio, adobe creative studio gibi) haline geldi. üstelik ayrı ayrı programlar projeler aktarmalarla uğraşmadan hepsi aynı timeline üzerinden hallediliyor. buna rağmen kullanımı karmaşıklaştırmamalarını takdir ettim.

  • Alp#173 @acpcore

   @agah kesinlikle bakacağım. İmovie be kadar işimi görür bilemedim. Kullanacak kişi ben olacağım için ve hiç tecrübem olmadığı için çok profesyonel bir program bakmıyorum, zaten tecrübem de yok. İşimi görecek kadar basit bir yazılımı olsun yeter. Dediğiniz işimi görecek gibi geldi.

  • Agah BAGRIK @agah

   @acpcore bu davinci’nin bu yönü benim hoşuma gitti. basit bir şey yapmak istersen detaylara girmeden işini hallediyorsun ama iyice derinlere dalmak istersen de o imkan bir tarafta duruyor.

Nereye yaptırıyorduk? #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 20

@hkellecioglu Müsait bir zamanınızda siteye en yukarı kısma “önemli” vb. bir uyarı şeklinde başlık koyabilir misiniz? Örneğin site, TS için açıklamalar veya bu akşam MG’nin paylaştığı tarzda açıklamalar orada kalır, isteyen basınca o açıklama linkine ulaşır. Aynı şeyler çünkü söylense dahi bir çok kişi tarafından kaçırılıyor ve tekrar tekrar soruluyor. Sadece son olaylarda değil, örneğin bardak bittiğinde de veya yeni stok geldiğinde de bu şekilde açıklama olsa iyi olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap