Merhabalar 🙂
Asus Rog Strix 1080 Ekran Kartı ve Evga GTX 1070 Superclocked kartı satılıktır. Kartların kutusu ve tüm kutu içeriği jelatinlerine kadar mevcuttur. Kartların bir problemi bulunmamaktadır, elden teslim edilebilir.
Sahibinden İlan No: 603088260 (1080)
Sahibinden İlan No: 603086326 (1070)
Kartların kullanım süresi 9 aydır.
1080’nin garantisi 3 yıl, 1070’in garantisi ise 2yıldır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

Uzun zamandır 2014 senesinden beri bir gün bile kaçırmadığım Teknoseyir haftalık gündem değerlendirmesini ilk kez dinlemedim. Bir kaç aydır diğer videolarına bakmıyorum bile. Nedense durumlardan dolayı mı bilmiyorum ama ilgimi çekmiyorlar. Benim gibi teknoloji düşkünü adamın bile sıtkı sıyrıldıysa bu işten, varın gerisini siz düşünün..
Problem TS ile alakalı değil yanlış anlaşılmasın, o kadar pahalı ki herşey.. ve bunlar daha iyi günlerimiz

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

Gidip dji mavic air aldım hb den dün.
Niye yaptım bende bilmiyorum, zam mam haberlerinin gazına geldim herakde, kullanırım biliyorum ama bu kadar yüksek bir parayı bağlamak böyle hobisel bir cihaza bu dönemde mantıklı değil sanırım.
Yarın geri iade edeceğim, buarada hb deki fiyatı klasfoto diye bir firmada 100tl düştü düne göre.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar öncelikle içinizdeki en muhalif olanlardan biri benim, ancak yapılan yorumlar içler acısı. Lütfen cahilliğe artık bir son verelim, bilip bilmeden sanki biliyormuş edasıyla, gerçekte “suç” işlemekten uzak duralım. Soru sormak, eleştirmek tabi ki hakkımız. Özellikle emeğimizle kazanan biz halk, uzun süredir muhalif olan bizler sonuna kadar bu hakkımızı kullanmalıyız ancak böyle değil.

Şu videoyu izlemenizi tavsiye ederim; https://youtu.be/PCf-GgU5c3E

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Alp @acpcore

  Yok bankalar batacak, yok efendim acil para çekmemiz lazım enpara para vermiyor vs gibi gerçek dışı (gerçek temellerden yoksun) şeyler paylaşmayın. LP nin de söylediği gibi, sokak ortasında bağıra bağıra söyleyemeyeceğiniz hiçbir şeyi internette yazmayın.
  Bakın tenzih ederek konuşuyorum çoğunuzun yaptığı konuşma ve söylemler “suç” veya “ayıp” teşkil ediyor.

 • Alp @acpcore

  Bakın, doların artması nedeniyle fakirleşmiyoruz veya IMF / avrupa veya farklı bir ülke bize para verince zenginleşmeyeceğiz. Akılcı politikalarla “verimli” üretime dayalı politikalara geçmemiz gerekiyor. Bunun iktisadi ve ekonomik temelleri olması ve büyümeninde bu temelde olması önemli.
  Bugün diyoruz ki ya iphone 1000 dolar pahalılaştı, ya arkadaş iphone niye 1000 dolar diye sormuyoruz, belki elin adamı yarın onu ülkesindeki refah seviyesi arttığı için 2000 yapacak, senin ona ulaşman 2 katı zorlaşacak. Yapmayacağının bir garantisi? Ne demek canım iphone ozaman ucuz bişi alırız. Ya arkadaşım sadece iphone mu ithal ediyoruz, ya gaz? Petrol? Veya cevizinden tutta bir çok tüketim malzemesi, üretim için ara mamül vs. Dışa bağımlı olmak ne demek, işte tam da bu. Gerisi faso fiso. Daha uzun uzun anlatırım da gerek yok, temeli anlayın yeter.

 • NAKAH @nakah

  Kriz normalde hükümetlere zarar verebilir, ama bizde durum öyle olmaz şu an hükümet daha güçlü. O yüzden “biz demiştik, işte son geldi” gibi cümleler boşa.

  • Alp @acpcore

   Hükümeti doğru şekilde eleştiren, yönetimde yenilik getirebileceğini gösteren veya bu konuda bir önerisi olan alternatif yok da ondan. Bizim işimiz hükümeti eleştirmek değil, hükümeti eleştirecek muhalefeti seçmek. Ancak ülkede seçtiğimiz muhalefeti görebiliyor musunuz? Doğru bilgileri konuşan, politika gelitiren ve gerektiğinde eleştiriye açık.
   Açıkcası hükümeti yönetim taraflı değil hakaret içerikli veya küçümseyici eleştirilerden dolayı kutuplaşma ayrışma oluyor ve böylece hükümet me olursa olsun bir taraf için antipati bir taraf için ise sevgi odağı oluyor.

  • Bella Ciao @bestami

   Mevcut Hükümet gitti an dolar düşer

 • Aziz @aziz

  Helal olsun kaç gündür gördüğüm en akıllıca postu attın.

Sanırım herkesin teknik direktör olması gibi, ekonomi uzmanı kesildiği günlerdeyiz. Bilgi yanlışlarına itibar edilmemesi, panik yapılmaması gerekli. Bazı arkadaşlar dolar çekme fotoğrafları falan göndermiş, veya banka hesaplarıyla ilgili şeyleri gerçekten çok ayıp. Siz çekebilirsiniz, ama toplumu iyi veya kötü yönlendirmeyin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Enparam var çok memnunum, cepteteb de de hesap açmak istiyorum, nasıl bilirsiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 17

Arkadaşlar bi yardım!
e480 Thinkpad için ram ve ssd araştırıyorum
En az 4gb ram ve 480gb ssd almam gerekiyor. En ucuz ve en hızlı nereden temin edebilirim acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 17 / 18

4 sene önce ilk arabamı aldım, tam 38.700TL ye, seat ibiza. 1.2tsi motor ve dsg şanzımana sahipti, o dönem alınabilecek en üst paketle almıştım.
Şuanda 13 inç macbook pro 4tb ssd ile birlikte 2018 versiyon 41 bin küsür lira.

(not o dönem macbook umda vardı, 3 küsüre almıştım, çok pahalı gelmişti)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar şirket işleri ile ilgili farklı bir bilgisayara geçmem gerektiği için;
DELL XPS 13.3″ 9350 i5 işlemci+256gb ssd bilgisayarımı ve MSI GE62 6QD Apache Pro kodlu bilgisayarımı satacağım. Malum sitelere ilan koymadan önce ilk burada bilgi vermek istedim. İki bilgisayara da kızım gibi baktım, zaten aşırı titiz olduğum için tertemizler, yabancıya gitmesin.
Kutusu vs herşeyi ilk günkü gibi, kutusundaki jelatinlerinden ekran koruma bezine kadar duruyor.
Şarj aleti vs. herşeyleri var.

İki bilgisayarında orjinal Windows’u mevcut.
Dell’de Windows Pro 10 – MSI’da ise Windows 10 Home var.

https://www.msi.com/Laptop/GE62-6QD-Apache-Pro.html

GE62 6QD Apache Pro | Laptops - The best gaming laptop provider | MSI Global

MSI designs and creates top-tier gaming gear for gamers.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar! Kendinize gelin ya!
Ne Apple ı kardeşim.
Yeni Türkiye’deyiz artık.

Apple mapple yok, reis Samsung kullanacak herkes dedi asdsfdgd. Apple Lobisinin işi bunlar

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7