Google Asistan ile Spotify kullanabiliyor musunuz?
Spotify'da bir müzik veya sanatçı söylediğinizde (ben arabaya bağlı kullanıyorum) Sİri ile kullanamıyorum mesela. Sadece apple music ile çalışıyordu. Açıkcası Siri yi en çok arabayla kullanıyorum ve memnundum ve benim için Apple'dan vazgeçmeme sebeplerimden birisiydi. Eğer samsung ve google şu işi kıvırırsa bir sonra ki telefonumun Samsung olmama sebebi yok gibi.
Bir de samsung'un uygulama kapandı gibi crash olmasa hala 2018 yılında. Daha teşhir ürününü elime aldığım anda ekranı dondu, sonra da uygulama çöktü uyarısı verdi. Bu çok kötü yani Android'in.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

TürkTicaretNet'den herhangi bir şekilde hosting hizmeti almak, sunucu hizmeti almak çok büyük pişmanlıktır. Hayatımda gördüğüm en ama en kötü firma. Merdiven altı firmalar çok daha iyi. Sahibinden de salatalık gönderen telefon yerine ve telefonunu açmayan satıcılar gibi bir firma.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İphone xs veya xs max kullanıcıs var mı şuanda?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şaka gibi!
Kesin lafı dönmüştür, uzun süredir buralara girmiyorum ama iphone fiyatlarını görünce size de danışıyım dedim, bunlar resmi fiyat mıı? Kafayı mı yediler yahu!
Dubaiden geçen ay 7k ya pahalı diye almamıştım, xs 256 lık bekliyordum tr için, 13 bin tl diyor.
Bu telefonu tr de satarlarsa ben de bişi bilmiyorum, helal olsun diyorum herkese.
Bu para cebimde olsa bile gidip bi telefona bu parayı vermem kimse kusura bakmasın, bir mühendisin 1 senede en fazla kenara koyabildiği para bu

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar Duman konseri için 2 kişilik bilet alacağım fakat Garanti One (gençlik mobil uygulaması Garanti'nin) sahipleri bana bir güzellik yapıp %20 indirim sağlayabilir mi 🙂 http://www.garantione.com.tr/go/kampanyalar/kampanya-detay.html#http://www.garantione.com.tr/go/kampanyalar/kampanya-detay.html?gbid2=20020#campaign-5

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Türk Ticaret Net kullanan var mıdır?
Dünya üzerindeki en kötü firma olabilir mi acaba kendileri?
Ciddi olarak bugün yaşadığımız problemlerden sonra değiştirmeyi düşünüyorum, ücretlendirmesi çok fazla dahi olsa G-Suite düşünüyorum küçük ölçekli işletmem için, öneriniz var mıdır?
Microsoft Exchange benzeri sistemler çok pahalı ancak artık saçma türk firmalarıyla uğraşmak istemiyorum, telefon açarsın kimse bakmaz, ticket atarsın düzelecek derler düzelmez.
Not: Maillerimiz işimizin çok önemli bir parçasını oluşturuyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çok kısa süreliğine 1 adet 1080 rog strix ekran kartı 2800TL (pazarlıksız)
1 adet 1070 evga superclocked 1900TL (pazarlıksız)
Kartların garantisi mevcut, kutuları kutu içerikleri full.
İstanbul içi elden teslim. Son fiyatlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar 🙂
Asus Rog Strix 1080 Ekran Kartı ve Evga GTX 1070 Superclocked kartı satılıktır. Kartların kutusu ve tüm kutu içeriği jelatinlerine kadar mevcuttur. Kartların bir problemi bulunmamaktadır, elden teslim edilebilir.
Sahibinden İlan No: 603088260 (1080)
Sahibinden İlan No: 603086326 (1070)
Kartların kullanım süresi 9 aydır.
1080’nin garantisi 3 yıl, 1070’in garantisi ise 2yıldır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

Uzun zamandır 2014 senesinden beri bir gün bile kaçırmadığım Teknoseyir haftalık gündem değerlendirmesini ilk kez dinlemedim. Bir kaç aydır diğer videolarına bakmıyorum bile. Nedense durumlardan dolayı mı bilmiyorum ama ilgimi çekmiyorlar. Benim gibi teknoloji düşkünü adamın bile sıtkı sıyrıldıysa bu işten, varın gerisini siz düşünün..
Problem TS ile alakalı değil yanlış anlaşılmasın, o kadar pahalı ki herşey.. ve bunlar daha iyi günlerimiz

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

Gidip dji mavic air aldım hb den dün.
Niye yaptım bende bilmiyorum, zam mam haberlerinin gazına geldim herakde, kullanırım biliyorum ama bu kadar yüksek bir parayı bağlamak böyle hobisel bir cihaza bu dönemde mantıklı değil sanırım.
Yarın geri iade edeceğim, buarada hb deki fiyatı klasfoto diye bir firmada 100tl düştü düne göre.

BeğenFavori PaylaşYorum yap