Playstation'cular, Xbox'cılar, mevlid kandiliniz mübarek olsun. Hayatta ne olursa olsun, bu kısa hayatta olduğunca keyif almanız dileğiyle.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Microsoft Türkiye dertli, microsoft türkiye umutsuz, mi,crosoft türkiye yaptığı xbox one indirimini kaldırıp biz indirim yapmadık ki stajer cocuk yapmıs diye açıklama yapmasını bekliyoruz 🙂

Sony zaten bu fiyatlar revize edilebilir demisti.

Dilekler gerçek oldu, 8300tl lik fiyat daha çıkmadan 9 olur 🙂

8300 e bulan varsa yangından mal kaçırırcasına alacak.

Bİzim gibi fakir ülkeler ve fakir yerler için almamak en hayırlısı onu diyeyim. bize ps5 çok, 4 bile çok 3 neyimize yetmiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Alptekin @alptekinck

   yeni model telefonlar, tvler, konsollar derhal engellenmeli. fakiriz biz 10 yıllık ürünleri 2. elde döndürüp geçiniriz kendi kendimize 😀

  • Alp @acpcore

   adam olana 1 çok bile. hepsinde aynı şey yok mu, wwiivvvv wuvvvv düşmanları pataklıyon, zaten çok oyun oynamak zararlı.

  • Alp @acpcore

   @alptekinck hani yurtdışında eski iphone u ver yeni iphone al kampanyaları var ya, işte o eski iphone lar çok eski değildir, bize göndersinler. Yanında da kulaklık ve şarj aleti versinler, bizim millet 5 gün önce bunu tartışıyordu, resmen ekonomiyi bu hale getirenlerden çok apple a kızıyorlardı 😀

  • Alptekin @alptekinck

   @acpcore hepsini geç alana kızacağına satana kızmaları her şeyi özetliyor zaten.

  • TeknoStil @teknostil

   @acpcore Ekonomisi iyi olan ülkelerin teknoloji basını da eleştirisini yapıyor hatta adamlar 10 doların hesabını yapıyor.

  • Alp @acpcore

   @teknostil Hocam yurtdışında yaşadım, hem de Amerika'da. Neyin ne olduğunu anlıyorum. Bana kalırsa ülkemizde şuanda Apple'ın kutu içeriğinden şarj aleti çıkarmasının dışında çok ciddi boyutta problemlerimiz var.
   Nitekim o konu özelinde de şöyle bir açıklamam var ki iphonedo da videosunda zaten çok güzel anlatmış; ürünün fiyatı bir çok nedenle artıyor, apple da ürünün fiyatını arttırmamak için gereksiz olan alet edavatı kutu içeriğinden çıkararak ciddi bir kazanç elde ediyor, bu sayede 1300 1400 dolarlara değil, daha ucuza ürününü sunabiliyor.
   Dünyadaki navlun başına ödenen ücretlerin %50'den fazla arttığının farkında mısınız mesela? Sırf uçuşlar azaldı ve inanılmaz zamlar yapıldı diye. Gümrük vergileri artıyor vsvs.
   Kaldı ki Apple hayır kurumu değil, adamlar bunları düşünmeyerek kendi kar oranını da aynı tutmak veya arttırmak istemiş olabilir, yani kimse Apple almak zorunda da değil, eğer ki düşünce size uymuyorsa mesela yanından bile geçmeyebilirsiniz 🙂

  • Alptekin @alptekinck

   @teknostil eleştirenlerin çoğusu gidip en üst modeli alacak zaten. keşke kimse almasa da bir daha bu tarz şeyler görmesek. öte yandan iphone se neyine yetmiyor milletin? 12 ne sunuyor ki insaların %99'u alt tarafı instagrama girmek için iphone alıyor.

Outlook u IMAP olarak kullananlar için, duplicate (çiftlenen veya çoklanan) mailleri silme şansı var mıdır? En kolay nasıl yapılabilir. Örneğin mail kotamın 50/45gb ı dolu. Ancak ben biliyorum ki bu 45 gb'ın 25gb'ı tekrar tekrar gönderilen ekler ve mailler yüzünden dolu. Bunları silmek hem işlerimi kolaylaştıracak hem de mail kotamı rahatlayacak, bununla ilgili bir çare arıyorum, teşekkürler şimdiden 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

NOVEL DIŞ TİCARET VEPAZARLAMA LTD.ŞTİ. Dijital Pazarlama Satış Uzmanı İş İlanı

Kariyer.net'teki NOVEL DIŞ TİCARET VEPAZARLAMA LTD.ŞTİ. firmasına ait Dijital Pazarlama Satış Uzmanı iş ilanını hemen inceleyin ve başvurun!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

NOCTUA NH-U12S Chromax vs. AMD Wraith Prism biri 800TL, diğeri 400TL ; Sessiz sedasız fanları oyun sırasında bağırmayacak ve soğuk kalacak bir sistem istiyorum. İki katı verip Noctua alayım mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 23

Cooler Master Air MA410P 120mm RGB Led Fanlı İşlemci Fiyatı

Cooler Master Air MA410P 120mm RGB Led Fanlı İşlemci en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 22 / 31

Hadi yine iyisiniz, ilk benden öğreneceksiniz; bu sene ki BlackFriday için firmalar birbirini ezecek; tüm tedarikçileri kışkırtmaya çalışıyorlar türlü indirimlerle.
Dikkat ederek, kur artışı olmadığı sürece herhangi bir ürünü yaklaşık %7-12 oranında indirimle almak mümkün bu sene.
Son not; yeni konsollar ve ürünler kesinlikle kampanyaya dahil değil, sanırım bu konuda üst taraftan gelmiş emirler var. #HaftalıkGündemeMalzeme #akış #TeknoseyirMuhabbet

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 28

https://www.hepsiburada.com/microsoft-office-365-ev-abonelik-32-64bit-turkce-ingilizce-5-kullanici-1-yil-p-HBV00000UNYH0

Burası hariç, Office 365'i bireysel olarak 1 kullanıcı ve en az 1tb onedrive şeklinde daha ucuza alabileceğim bir yer var mıdır? Ev tipi bir kullanım için alacağım.
Teşekkürler,

Microsoft Office 365 Ev Abonelik 32/64Bit Türkçe/İngilizce 5 Fiyatı

Microsoft Office 365 Ev Abonelik 32/64Bit Türkçe/İngilizce 5 en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir soru daha gençler, genç kalanlar 🙂
Benim 2021 bimlem kaçıncı aya kadar ps+ üyeliğim var. Ben şimdi 180 liraya bir 12 ay daha alsam, bu üyeliğimi sorunsuz şekilde 2022 bimlem kaçıncı aya kadar ve ps5 içinde geçerli olmak üzere kullanabilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fallout 76 konusunda düşünceniz nedir, 70 küsür liraya ps4 için değer mi? Daysgone aynı şekilde 124 tl (onu alacağım sanırım), Doom Etarnal (eğer doom un aynısı ise ben aksiyondan yoruluyorum) For Honor 40tl ne düşünüyorsunuz? Son olarak böyle indirimli iyi oyun var mı önereceğiniz, FarCry 5 oynuyorum, bitmek üzere, hikaye beni çok sıktı ama, aşırı zorlama hikayesi var. Konuşmaların hepsini atlıyorum açıkcası

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 19