Aynasız / Fujifilm / X-T30 / XT-30 SIFIR + 18-55mm Kit + Çanta + 3Yıl Garanti...

Aynasız / Fujifilm / X-T30 / XT-30 SIFIR + 18-55mm Kit + Çanta + 3Yıl Garanti + UV Kit vs. sahibinden.comda - 956047386
BeğenFavori PaylaşYorum yap

APPLE TR GARANTİLİ - MACBOOK PRO 15 - SIFIR GİBİ + UAG KILIF - İlan ve...

Intel Core i7 (8.Nesil) işlemci, 16 GB RAM, kapasiteli Apple MacBook dizüstü bilgisayar ilan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Beyler bayanlar; satılık sıfır model bir Fujifilm makinam var, kullanamadık madem biz satalım, kullanan da güzel fotoğraflar çekip paylaşsın.
https://mobile.donanimhaber.com/fujifilm-xt-30-18-55mm-kiti-sifir-kutusunda-canta-vs-dolu-dolu--150568388
DH üzerinden bana ulaşabilirsiniz, sahibinden e de koyacağım.
Pekala teknoseyir üyelerine özel bir iskonto uygularız.
Selamlar, sevgiler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Alp @acpcore

  Makinayı kılı kırk yararak araştırıp aldım, bence f/p si en yüksek makinaydı döneminde. Siz de bir araştırın, takım taklavatı da yeterli, tek yapacağınız şarj edip deklanşöre basmak.

Çok iyi ✌🏻

Rakamım 141 ama 54 no ya sahip birisi varsa üzerine gerekirse ödeme yaparak değiştirebilirim 🙂 Yeni evim 54 numara o yüzden 😊🤘🎸

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elektronik eşya krizi geliyor.
Bu çip krizi sonunda çalıştığım sektörü de vurdu.
Panasonic'in Japonya daki fabrikası Mart ayına kadar (onlardaki sene başlangıcı) üretimlerini durdurdu, kendi çalıştığımız firma ise üretimlerinde zorluk yaşadığını bugün basın bülteni ile açıkladılar.
Kısaca fiyatlar daha da artacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 18

Normalde de iyi ama bu bölüm ekstra iyi; https://www.youtube.com/watch?v=FOojgOMZvy4&t=851s&ab_channel=FluTV

Işık Hızı Neden Aşılamaz? - Olmaz Öyle Saçma Bilim - Prof. Erkcan...

Fizik profesörü Erkcan Özcan ile İlker Canikligil ve Serpil Özcan bu kez stres yayından yola çıkarak (slinky) ışık hızını anlamaya çalışıyor. Işık hızı nedir...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

20TL KDV + 15TL Kargo + 40TL en az ürün / malzeme işçilik + 10TL sticker ve kutu = 85TL. Bir de bunun üzerine gelen kargolama/paketleme/web-sitesi sunucu vs. tüm giderler (allahtan yazılım ve diğer işlemler in-house) + müşavir giderleri.
Teknoseyir'in buradan para kazandığını düşünen varsa beri gele. Sırf 3-5 bin tl gelir için bu kadar riske tantanaya insanlarla uğraşmaya girilmez, aslında yaptıkları büyük bir özveri. valla helal olsun. ben 200-300tl en az çıkacak diye bekliyordum ki hakkı oydu bu kadar uğraşın.

125TL eskiden olsa yüksek derdik de böyle bir tasarım ve ürün için komik bir fiyat günümüzde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

@hkellecioglu Abi rahatsız etmeyeyim dedim ama ne denediysem olmadı, safari üzerinden telefondan bir çok kez ürünü sepete ekledim (mişim yani 404 verdiği için farketmeyip sayfa yeniledim) neyse şimdi sepeti düzenleyemiyorum. pc den girdim yine aynı, gizli sekmede açtım yine login olduğumda sepet o şekilde geliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bir film soracağım çok aklıma takıldı, küçükken klasik ğazar sineması eşliğinde star da falan izlemiştim. Bir kötü adam kadını rehin alarak kaçırıyo yol boyunca polisle kovalamaca, artık araba kullanırken uyuyolar yemek yiyorlar sevişiyorlar falan öyle sadece arabada geçen bi filmdi. (Speed değil o otobüste geçiyo) bulamadım bi türlü

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar, bu bilgiler verilmeden üye olunamıyor mu? Adama aşağıdaki bilgileri sağladık diyelim, ya kötü amaçlı bir şekilde kullanır veya bilgisayarı / server ı bir şekilde hacklenir ve bilgiler kötü amaçlı kullanan birinin eline geçerse ozaman ne olacak?
TurkNet Hizmet Sözleşmesini eksiksiz hazırlayabilmemiz için aşağıda belirttiğimiz evrakları e-posta ile paylaşmanızı önemle rica ederiz.
1- Hizmet verilecek açık adres,
2- Telefon numarası (varsa)
3- Yetkili kişi veya kişilere ait güncel T.C. Kimlik kopyası (önlü-arkalı)
4- Abonelik için gerekli kurum evrakları:
o Vergi Levhası
o İmza Sirküsü
o Ticaret Sicil Gazetesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 12
 • Hasan @hasans

  Bu memlekette yaşam güvencesi bile yok. Geçen vapur iskelesinde adamı aşağı atıp öldürdü manyağın biri. Demem o ki evrak meselesine gelene kadar düzelmesi gereken bir sürü şey var

 • Ekrem @huseyinekrem

  Kimlik gibi belgelerin üstüne okunaklı ama silik bir biçimde türknet internet aboneliği içindir yazdım ben. Çalacaksa bile uğraşsın 😀

  • Alp @acpcore

   Çözümü bile bizim bu şekilde aramamız ve her “koyunun” kendi bacağından asılması, zaten bir kısmın hiçbir kural izan tanımaması, kurallara sadık kalmaya çalışan bizlerin ise her konuda ezilmesi ve kuralsızlığa maruz bırakılması ne kadar doğru.

  • Alp @acpcore

   @acpcore açıkcası bu konuyu bu platform dışında bağırabileceğim hiçbir yer olmaması ise ayrı bir acı. Twitter da millet o kadar cahil ki iki kitap okumuş bir mafya babasına ilah gözüyle bakarken, instagramda dar paça veya baby shower sovunda yarışılıyor, diğer platformlara hiç girmiyorum bile. Devlete şikayet etsene diyeceklere ise sadece gülüyorum. (Kimi kime) gerçekten diyorum ama bi Levent Pekcan bi de Murat Gamsız Bey tüm Türkiye de bu konuları dile getiren az ama öz adamlardan birileri, belki bir plaltformda sesli dile getiren tek insanlar.

 • totsu @totsu

  Diğer açıdan bakarsanız bu bilgileri vermeden şirkette yetkili olduğunuzu kanitlayamazsiniz. Ortada böyle bir şirket olduğunu da muallak da kalır. @huseyinekrem in yaptığını yapabilirsiniz silik yazmanıza da gerek yok.

  • Ekrem @huseyinekrem

   Altındaki kimlik bilgilerini okumaları gerekiyordur diye öyle gönderdim 😀

  • Alp @acpcore

   Kanıtlamama gerek var mı, sistemler artık analog değil hangi devirde yaşıyoruz, edevlet üzerinden zaten tüm kimliğim hangi şirkette çalıştığımız veya diğer bilgilere erişilebiliyor.
   Vergi dairesi tapusu bimlemlesini ne yapacak bu yetkili, ben size söyleyeyim üstün körü baktıktan sonra eskiden çıktı alıp dosyalıyorlardı. Şimdide online olarak ücra bir yere koyacak sisteminde. Hacklendiğinde ne olacak, oldu da duyulursa özür dile geç.

  • totsu @totsu

   @acpcore imza sirkülerine erisemezler. Dediğiniz doğru gönderdiğiniz evraklarda ki tutarlılığı kontrol etmeyecekler. Bunlar yazılmış prosedür firma kendini korumak için alıyor. Kendini koruduğu kadar bizim verilerimizi korumayacak bu çok açık.

 • qubit @qubit

  Bunların sayısal ve şifreli olarak iletilip-saklanması-doğrulanması gerekiyor ama bunu düşünecek kadar umursayanlar bir araya gelemediği için daha çok uzun bir yol var. Maalesef. Bu da bir afet.