Arkadaşlar birkaç ay önce keenetic Hopper Dsl almıştım aldığım günden beri de sorunsuz kullanıyordum ama bu sabah uyandım internet yok modemi kapattım açtım yine gelmedi. Modem ayarlarına girdim bağlı internet yok yazıyor. Eski modemle deneyim dedim eski modemde sorunsuz internet geliyor. Acaba neden kaynaklanmış olabilir?

Düzenleme: Arkadaşlar modeme tekrar bakayım diye açtım ve sorun gitmişti bağlandı şuanda

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar Ocak ayının sonunda Mardin'e gideceğiz ailecek. Kalacak yer tavsiyesi olan var mı? Google yorumları gerçekten kafa karıştırıcı birinin mükemmel dediğine diğeri 1 yıldız vermiş. 7 aylık bir bebeğimiz de olacak yanımızda.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar. İnternet kutusu Telekom abonesi olup interneti kullanabilen var mı?Nevşehir'de gitti ve müşteri hizmetleri de daha hiç çalmadan çağrı sonlandırıldı diyor. Tam da 1 senelik peşin ödeme yapma öncesi kafamı karıştırıyor bir iki gündür olan sıkıntılar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 20

Merhaba arkadaşlar Netspeed’in yaptığı son zamlardan sonra internet kutusuna geçiş için başvurdum. Henüz geçiş olmadı referans kodunu kullanabilir miyiz bilmiyorum ama bir şansımı deneyeyim. İnternet kutusu kullanıp referans kodu verebilecek olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar. Amazon gaming Lords Mobile isimli oyun için 10. etap hediye kodu veriyor. Eğer kullanmayacak varsa ben 5 adet koda talibim. Yardım edenlere şimdiden teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 13

Merhaba arkadaşlar. Amazon gaming Lords Mobile isimli oyun için 9. etap hediye kodu veriyor. Eğer kullanmayacak varsa ben 5 adet koda talibim. Yardım edenlere şimdiden teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar. Amazon gaming Lords Mobile isimli oyun için 8. etap hediye kodu veriyor. Eğer kullanmayacak varsa ben 5 adet koda talibim. Yardım edenlere şimdiden teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar. Amazon gaming Lords Mobile isimli oyun için 6. etap hediye kodu veriyor. Eğer kullanmayacak varsa ben 5 adet koda talibim. Yardım edenlere şimdiden teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 18

Merhaba arkadaşlar uzun süredir laptop ihtiyacım olmadığı için piyasayı takip etmemiştim ki herşeyin fiyatı uçtu gitti. Kardeşim öğretmen olarak atandı onun günlük kullanımı için üzmeyecek bir laptop önerisi istiyorum. Bütçeden emin olamadığım için 5000 lira 7500 arası bir bütçeye ne tavsiye edersiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar. Amazon gaming Lords Mobile isimli oyun için 4. etap hediye kodu veriyor. Eğer kullanmayacak varsa ben 4 adet koda talibim. Yardım edenlere şimdiden teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 17 / 26