BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu anime filmi ilk defa izledim. Bana ağlayabileceğim bir film öner diyorsanız bunu izleyebilirsiniz. 1988 yapımı. Türkçe adı, Ateşböceklerinin Mezarı. Japonca adı, Hotaru no haka.

2. Dünya Savaşı'nın sonlarında iki Japon kardeşin hayatta kalma mücadelesini anlatıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

https://bulten.turkpatent.gov.tr/
Tam kurcalanmalık siteymiş yeni tescillenen markalar tasarımlar yemektarifleri v.b. ne varsa buradan akıyor. resimli mesimli.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba

Bir filmi/diziyi hangi platformlarda izleyebileceğimi söyleyen bir websitesi/uygulama var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

Bir site vardı dizi ve filmlerdeki 🔞 aileyle izlenmeyecek sahneleri belirtip puanlama yapıyordu hatırlayan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dosya paylaşım sitesi arayışında olan varsa buyursun. Firefox Send vs. kapanınca bu konuda bir boşluk oluştu. Silinmesi için zaman ayarı ve parola koruması da mevcut.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

3 kardeş torrent tracker 1 gün için üyelikleri açıyor. Önemli siteler, bulması zor, ratio tutturması daha da zor yerler. Seedbox gerekecektir. Bonus puanları damla damla veriyorlar çünkü. Ev bağlantısıyla denemek boşa olur. Her içerik yok ama rare içerikler var. Özellikle asya içerikleri(cinemaz hariç). 3 site de özelleştikleri konuda iyiler.

AvistaZ- Asian media (Movies, TV, some music) - https://avistaz.to/auth/register

CinemaZ- European and South American movies & TV shows, some non-mainstream English, SD, classics, silent film, ArtHouse, obscure - https://cinemaz.to/auth/register

ExoticaZ- Asian & Western xxx - https://exoticaz.to/register

@ufkabakan @gurkan-atilgan

BeğenFavori PaylaşYorum yap

The Intouchables (Can Dostum) isimli bir film izledik evde ailecek, çok çok beğendim. Oyunculuk, müzikler falan güzel yapmışlar filmi. Gerçek bir hikâyeyi anlatıyor, o detay da ufaktan seyir keyfini artırdı benim. Sonunda ağlamadım belki ama gözlerim doldu şimdi yalan konuşmayayım. 😛
Kabaca, vücudu boynuna kadar felçli über zengin bir adam ve ona bakıcılık yapan fakir, "problemli" bir adamın arkadaşlığını anlatıyor. Komedi ve duygusallık içeriyor genel anlamda. Ailecek izlenir gibi ama küfür/argo muvcut ve fark edilir seviyede. Artık ailesine göre. Görsel açıdan pek bi +18'lik durum yoktu hatırladığım kadarıyla.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17

Evet sonunda çabalar meyvesini veriyor kesinleşmeden yazmak istemedim az önce kesinleşti.

TOGG girişimi 2 hafta sürecek ve seçtikleri Elektrikli Araç kullanıcılarından geri bildirim alacağı etkinliklerine beni de çağırdı. Yarın aracı görüp teknik detayları bize aktaracaklar ve geri bildirimde bulunacağız.

Nasıl bir etkinlik olacak pek bilgim yok ancak eğerki telefonum yanımda olursa bol bol fotoğraf çekmeyi düşünüyorum. (Gizlilik esaslı bir etkinlik telefonlar toplanabilir.)

Söylenen ve gördüğüm prototiple alakalı da geri bildirimde zaten bulunurum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 24