https://imgupscaler.com

Başarılı bir yükseltme sunuyor. İmaj ne kadar iyiyse o kadar sonuç veriyor. Piksel piksel anadolu bir imaj var ise olduğunca makyajlıyor. 4 tane bedava yükseltiyor.

AI Image Upscaler - Upscale Photo, Cartoons in Batch Free

Free image upscaler to upscale image by 400% and upto 16000*16000. Upscale and enlarge images without losing quality. Support JPG/PNG/JPEG
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ya bu CV hazırlamak ne kadar riskli bir iş 😀 2 gündür şablon bakıyorum ama bir tane dahi güzel istediğim tarz bulamadım. Hepsi çok karışık göz yorucu şeyler 😀 Sizin "bu olmalı işte heh" dediğiniz cv örneği varsa göz atmak isterim 😀
edit: Arkadaşlar ücretsiz cv hazırlamak değil benim derdim 😀 Güzel bir şablon bulmak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 21

Sunumda kullanılması için şu tip görseller oluşturan bir site bulmuştum. Sitede farklı durumlar için farklı tarzlarda olan ve renkleri, katmanları falan düzenleyebiliyordum. Şimdi kaybettim siteyi, bilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tokyo Vice ve The Shining Girls dizilerini öneririm, 2022 nin güzel dizilerinden. Tokyo Vice sezon finali verdi, Shining Girls ise 4. bölümde ve güzel gidiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#PodcastTavsiye

Sadece 4 kanalı takip ediyorum. Sizlerde durum nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

@orcun Sende bir Windows 7 lite ISO vardı. Yüklü olan bir yer var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Asla silmemem gereken bir şeyi sildim. Bildiğiniz ücretsiz ve iyi çalışan bir veri kurtarma aracı var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 22

Program Tavsiyesi.... Biraz tuzlu ama sonuçları muazzam. mesela 400 piksellik bir resminiz var. Bunu photoshop da temizlediniz. Nasıl 4K 8K yapacaksınız. Topaz ile. 🙂 🙂 Ulen geğik yapacaktım da içime kaçtı .) 🙂

https://www.topazlabs.com/gigapixel-ai

Topaz Gigapixel AI ile eski resimlerinizi 4K 8K yapabilirsiniz. Ama güçlü sistem istiyor söyleyeyim. İşi yaparken pc hafif tansiyona maruz kalıyor.

Topaz Video Enhance AI da mevcut. Bu programda 360p yi 480p yi 4K 8K ya çıkarıyor. Ve çok başarılı bir program. Ama bu video olduğu için en aşşağı 3070 li bir sistem lazım oluyor. Yoksa ki süre çok uzuyor.
Kimi temizlenen filmleri bu programla 4K ypapıyorlar.

Anlayacağımız Topaz bildiğin orman ayısı. İşini güzel yapıyor güzel sistemde. Uçan ruh onur abiye selamlar. 🙂

Gigapixel AI

Improve image resolution with deep learning. Join hundreds of thousands of photographers who use Gigapixel AI for printing, cropping, restoration, and more.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 23
 • Tai per Dog Un @alipektas

  İş/çalışma amaçlı kullanırım belki zorda kalınca lâkin kişisel hiçbir görselimi böyle bir şeyle yapay/sahte bir şekilde geliştirmem. Daha doğrusu geliştirdiğime dair kendimi kandıramam diyeyim. Bu hile yani özünde bildiğin. Hoş bence onu da pek iyi yapamıyor ya neyse. Pastel boya tablosuna dönüyor görseller. İyi yapsa da bir şey değişmez ayrıca benim için. Orijinalliğini bu denli bozmak beni tersine rahatsız ediyor.

 • Outrun @outrun

  Tek seferlik ödemeyse yine iyi fiyat. İlerde aboneliğe çevirirler bunu. Şimdi alanlar ömür boyu kullanır 😀

 • Vural @vuralt62

  Yalnız sitenin tasarımı güzel olmuş.

 • Ekrem @huseyinekrem

  Kaynak iyiyse sonuç fena değil ama diğer türlü iş görmüyor maalesef. Ben bunu yıllardır kullanıyorum. İlk başlarda vaaaaaaaaaauv dedirtiyor doğru, ama zamanla gözünüz sonradan ortaya çıkan kusurları görmeye başlıyor. Ben de basit vectörel logoları afişe koymada falan kullanıyorum. Ama öyle mucize beklemeyin derim. Mucizeyi telefondaki Remini yazılımı yapıyor, sıfırdan çiziyor detayları çünkü. Ama o da sadece yüz hatlarında işe yarıyor, o kadar.

  Anime özelinde de Waifu2x Extension GUI'yi tavsiye ederim. AMD ve Nvidia ikisini de destekliyor. Logolarda falan işe yaramıyor ama, üzer. Sadece 2d çizimler için iyi. İçinde 3D real life diye ayar da var ama en son baktığımda çok başarısızdı, şimdi ne hale gelmiştir bilmiyorum. Bunun dışında 30fps'i 60 yapma olayı da var ama yine çizgi filmlerde iyi çalışıyor, frame interpolation deninlen şey.

Yapay zekayla çalışan filigran silme sitesi
#YararlıSiteler

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar.

Resmi kırmızı dairenin içinde bulunan beyaz dairenin içine yerleştirmek istiyorum. Bunu en hızlı ve en iyi şekilde nasıl yapabilirim?
Resme maske uygulayıp dışarıda kalan alanları silmek zor oluyor çünkü beyaz dairenin sınırı çok ince ve genelde kayıyor. Bana daha hızlı ve daha efektif bir yol lazım.
Ne önerirsiniz? Bu arada photoshop kullanıyorum yazmayı unutmuşum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6