Consigliere paylaştı.

Geçici olarak #Grid2 oyunu bedava veriliyor...:=)))

https://store.steampowered.com/app/44350/GRID_2/

Save 100% on GRID 2 on Steam

Be fast, be first and be famous as the race returns in GRID 2, the sequel to the BAFTA-award winning, multi-million selling Race Driver: GRID.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İnternette kopma problemi yaşadığım için Türk Telekom'u aradım. 16 mbit interneti 2 mbit'e düşürdüler. Çözüm bu mu yani !

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu fiyat aralığında tripod kullanan veya bu tripodlar hakkında bilgisi olan var mı ? İş görür mü ? #tripod #appa #zoomex

https://www.hepsiburada.com/appa-157-cm-profesyonel-tripod-canta-digipod-tr462-p-FTSARF6985142

https://www.hepsiburada.com/zoomex-ex-tr472-170cm-profesyonel-tripod-tasima-cantasi-p-HBV000007RG8N

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Değerler nasıl ? #Samsung 500GB 7200rpm

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

#reddit #sci-fi #FilmÖnerisi #BilimKurgu

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Youtube'da sol kısımda bulunan abonelikler sekmesini kullanarak abone olduğum kanalların videolarını oradan izliyorum ve daha sonra siliyorum. Ancak dünden itibaren daha önce abone olduğum ama şuan abone olmadığım kanalların videoları gözüküyor ve silinmiyor. Mobil ve chrome'da da aynı sorun var. Nasıl düzeltebilirim bilgisi olan var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tplink WD8961N modem kullanıyorum. Elektrik gidip geldikten sonra Wi-Fiye neredeyse 5-6 saat sonra bağlanıyor. Nasıl çözebilirim bilen var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Joe @joe

    Aynı sorun bende de var. Yıldım bezdim saçma salak bir modem kendisi. Çözümü eski airteis rt205i ethernet ile ana modeme bağlayıp wifi yayını 205 üzerinden yapmakla çözdüm.

  • Jubei @jubei

    Yazılım sorunu varsa modemi sıfırlamak veya yeniden firmware kurmak çözüm olabilir, donanım sorunu var ise garantisi varsa servis yeni modem verir, garanti yoksa yeni modem satın almanız gerekir.

Sizce fiyat nasıl ?

Canon EF 50mm f/1.8 STM Lens

Canon EF 50mm f/1.8 STM Lens videoda sessiz netleme yapabilen ef - full frame uyumlu mükemmel bir portre lensidir. Canon tüm modellerinde kullanılabilen canon 50mm f/1.8 STM Lens Fiyatı ve...
BeğenFavori PaylaşYorum yap