BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

Günaydın Teknoseyir ahalisi bir sorunum var.
Denizli'de özel erkek öğrenci yurdunda kalıyorum.Odamızda rutubet ve çok kötü bir koku var.Parkelerin altında su var ve bizim yapmış olduğumuz birşey değil.Parkelere bastıkça rutubetli su ve koku çıkıyor.Banyonun tavanının yarısı siyah ve dökülüyor.Sözleşmeden cayma hakkım doğarmı? Nereye şikayet edebilirim?
https://www.youtube.com/watch?v=cPjNJJMF8QQ

https://www.youtube.com/watch?v=fUqb9m6OQAU

https://www.youtube.com/watch?v=PjtYmG4rNCo

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

Teknobiyotik ile olan maceramızın sonuna geldik.Ekran kartının para iadesini gerçekleştirmişlerdi geçen hafta fakat kargo parasını iade etmemişlerdi.Bize gönderdikleri mesafeli sözleşme 2011 yılına ait olup kargonun parasını bizim karşılamamız gerektiği yazıyordu.Fakat 2014 yılında çıkan mesafeli sözleşmede satıcının kargo parasını iade ettiği ile ilgili bir madde var.(MADDE 12).Mesafeli sözleşmenin ilgili maddesini ve linkini atıp gerekli bilgilendirmeyi yaptıktan 1 hafta sonra dönüş gerçekleştirdiler.10 gün içinde kargo parasını iade edeceklerine dair yazı göndermişler.Bilgilendirmeniz için teşekkürler @vural62
güncel mesafeli sözleşme :
http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2014/11/20141127-6.htm

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teknobiyotik sonunda aldığımız ekran kartı parasını iade etti.Bidaha alışveriş yapmaktan uzak duracağım siteler arasına kendisini eklemeyi başardı.İlerde ihtiyacım olursa 50-100tl fazla verip vatan veya n11den alışverişimi gerçekleştireceğim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar teknobiyotikten aldığımız ekran kartı bozuk çıktı ve iade etmek istiyoruz.Sitelerinde iade talebi dün açtık ve telefonla aradığımızda sadece müzik dinliyebiliyoruz.Daha önce teknobiyotiğe iade işlemi yapan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar arkadaşım için kasa topladık fakat ekrana görüntü gelmiyor ama anakartın vga girişinden kullanabiliyoruz. Sorun sanırım ekran kartında daha önce böyle birşey ile karşılaşan varmı ekran kartını teknobiyotikten almıştık rx460 ve 6pin girişi yok psu kaynaklı olucağını düşünmüyorum sanırım pazartesi ekran kartını iade ediceğim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 16