#Bim klavye seti uygun gibi sanki.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 15

CES de elektrik kesilmiş. Tam bir rezalet. http://www.bbc.com/news/amp/world-us-canada-42639780

Rain blamed for CES tech show blackout

Attendees were evacuated from an area hosting Samsung, LG and Sony at the giant Las Vegas trade fair.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yanlış ellerde yanlış arabalar,
Yanlış ellerde yanlış bilgisayarlar,
Yanlış ellerde yanlış telefonlar.

https://m.youtube.com/watch?v=IdLHAqL8KJw

Super car driver idiots [NO pics, only videos]

I got bored with all the "super car crashes"-videos here on YouTube that only contained PICTURES, CRAPPY MUSIC or/and clips of pure racing cars on official r...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

kaçak elektrik kullanamıyorsak elektriğimizi kesin

https://m.timeturk.com/dicle-elektrik-ten-bekirhan-beldesi-aciklamasi/haber-278150 link isteyen okusun. batman'da 350 aboneli bekirhan beldesi sakinlerinin isteği. dicle elektrik dağıtım...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Edit: Son 4 video aynı gün çekilmiş sanırım.

Güncelleme: AMD sistem videou da ayrıca aynı gün çekilmiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Vodafone fiber satmak için zile bastı az önce ne kullandığımızı sordu. Superonline 100 mbit kullanıyorum deyince inanmayıp bir de bana aptal muamelesi yaptı. O 100gb dır siz bilmiyorsunuz diyor. (Kendileri 25-50 satmaya çalışıyor 100 diye tarifeleri bile yok)

G.zekalı benden iyi mi bileceksin diyorum “evet” diyor. (Tabi G.zekalı demedim ama) sonra aptal aptal sırtını döndü karşı komşunun ziline bastı.

Açık ara en nefret ettiğim sağlayıcı olur kendileri.

#VodafoneNetPişmanlıktır

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

#Kalem

İnternetten kalem alışverişi yaparken işe yaraması muhtemel ama çoğu kişiye göre de gereksiz sayılabilecek bir bilgi;

“Rollerball” denen kalemler tükenmez kalem olarak bildiğimiz kalemlerdir. Kağıda dokundurup beklerseniz kağıt daha fazla ıslanmaz.

“Ballpoint” tipi kalemler de bizim pilot kalem olarak bildiklerimiz. Oldukça akışkandır ve yavaş yazmaya, kağıtta bekletmeye gelmez.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Ek olarak rollerball diye geçenler genelde yumuşak yazım deneyimi sunar. Pilot kalem yani ballpoint tipte olanlar sanki kağıdı falçata ile kesiyormuşçasına yumuşak yazımı sunmuyor. Ek olarak tabi rollerball ama kaliteli olacak ben mesela faber castell 1425 kullanıyorum iğne uçlu diye geçer ama ondan değil. 1 mm ucu var. Çok yumuşak böyle kağıtta ucu kayıyor mis gibi yazıyorum. 1-2 lira falan ama en çok dayananı ve en düzgün rahat yazılan tükenmez kalem budur. Envai çeşit bic stabilo vs. vs. denedim en rahatı buydu.

  • Waterfallll @waterfallll

   Faber Castell 1475 ve Pilot V Ball da benim favori pilot kalemlerim.

   Aslında yumuşak yazım daha çok uç kalınlığında bitiyor. Yine kaliteli bir markadan 1mm ballpoint alırsanız kağıtta buz pateni yaptığını görebilirsiniz. 😀 İmza kalemi olarak geçerler genelde. Mikro MK-8523 almıştım en son fiyatına göre oldukça başarılı.

  • Orcun @orcun

   @waterfallll Öyle yağ gibi kayacak ya benim aradığım tek şey bu zaten. 😀 Pilotların çoğunda bu yok, gidip denedim de yani envai çeşitlerine baktım o olay yoktu, ha iyisi var ama gene o kağıdı kesiyormuşum olayı oluyor. Böyle yağ gibi kayacak az ses çıkacak beni sinir etmeyecek. Kurşun kalemde takılıyorum arada kara kalem çiziyordum falan 2b 2h 2hb dolu kalemlerim var. 😀 Keçeli falan gene aynı şekilde incesi kalını oooohooo. dolma kalemi bilmemnesi birton var. ha kullanıyor musun dersen işte bir kurşun birde bu kalın olan yağ gibi kayanı o kadar. 😀

  • Atacan @kosmer

   @orcun @waterfallll Güzel bilgiler teşekkürler.

Ülkemiz adına tescili için gerekli yerlere başvurmak lazım. Youtube “sentello” aramasında listelenen ilk 3 videoda da Türk kullanıcı harici yorum göremedim. #BirazMüzik

https://youtu.be/wJ_RdbEOA2Y

DJ Halou - Sentello

- Abi neden bu parçayı çalıp duruyosun ki? + Öyle deme, bu şarkının olduğu karışık cd'den 22 tane sattım bugün.. Unutmamak lazım.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

49" QLED Kavisli Oyuncu Monitörü

Samsung Türkiye Online Satış Sitesi
BeğenFavori PaylaşYorum yap