#akış #teknoyardım
Laptop kaç yılda bir temizlenmeli? Termal macunun ömrü nedir? İşlemci nette gezerken 75 derece civarı gösteriyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

#FacebookTadındaPaylaşımlar #BirazMüzik

https://www.youtube.com/watch?v=oVJ4fDLwg0k

Özge Özpirinçci ve Anadolu Kartalları (MJ Remix)

04.11.11 tarihinde Beyaz Show için yapılan video montajı. Yeni videolarla da yakında görüşürüz. Ekipten wonka'ya da kocaman bir alkış. http://facebook.com/ed...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

K6 note gibi ekranı kendinden eğimli telefon kullananlar ekran koruyucu olayını nasıl hallediyor? Cam aldım kenarlarda 1 cm yer havada kaldı. Daha silikonumsu ekran koruyucular var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

Cep telefonu donunca enistemin cep telefonunun hafiza kartindaki hersey ucmus. Yegenimin bebeklik fotograflari falan vardi nasil kurtarilir nasil bir yol izlemeli?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kameralı ilk cep telefonu Sharp J-SH04 imiş.

Bu vesileyle arka kamerasının yanında selfie aynası bulunan telefonları da tekrar hatırlamış olduk. 🙂

#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#android programlamadan anlayan arkadaşlardan küçük bir yardım istiyorum.

Bir uygulama ile çevrede görünürlüğü açık olan bluetooth cihazlarından ismine bakarak x cihazı sinyali alıyorum diye uyarabilen bir uygulama yazılabilir mi?

Sürekli cihaz taraması yapıp istediğim cihaz menzile girince uygulama içinde dahi olsa da uyarmasını istiyorum. Mümkün müdür acaba?

#akış #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Turkcell sitesinde fatura ödemesi yaparken halkbank kredi kartı bilgilerimi girdikten sonra 3dsecure sayfasına bağlanırken “www.posnet.ykb.com web sitesinin sahibi siteyi hatalı yapılandırmış. Bilgilerinizin çalınmasını önlemek için Firefox bu web sitesine bağlanmadı.” diyor ne yapmalı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar acil babamı daha fazla bekletemiyorum aldı beni vatana geldi lenovo k6 note alıyoruz 1300 liraya odeabank kredisi ile ne dersiniz hemen ellerimizi telefondan cekmeli mi yoksa birakayim alsin mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

Babamın #GM Android One 4G telefonu Vodafone ile şebekeden düşme çekmeme az çekme problemleri yaşıyor. Servisin çözüm bulamadığını okudum bir kaç yerde.

Bu konuda bilgisi olan, benzer problem yasayan, Telpa da falan yakını olanlar varsa bilgi verirse sevinirim. Telefon asli görevini yerine getiremiyor. Kullanıcı hatası, yok baz istasyonuna uzaksınızdır diyorlarmış. Sizce ne yapmalı?

Yedek telefon çok sıkıntı gönderip 20 gün beklemeden bilgi almak istiyorum.

Teşekkürler #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap