Telefonda vs batarya dolu geliyor ya ilk şarjda tamamen boşaltıp sonra mı şarj etmek gerekiyor yoksa 20 nin altına düşünce 100 e kadar mı edelim. li-on bataryada tamamen bitirince kapasite kaybı oluyormuş ondan sordum.

#batarya

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10
BAkts paylaştı.

Herkese selamlar
Aşağıdaki kullanım senaryolarına yetecek bilgisayar tavsiyelerinizi bekliyorum.
-Web site ve sosyal medya hesapları yönetimi
-Corel Draw ve Photoshop kullanımı
-Office Kullanımı
Chrome da 5-15 sekme açıkken bir yandan excel de çalışıp aynı zamanda photoshop ve corel de
sitede satılacak ürünlerin barner tasarımlarını yapabileceğim aynı zamanda gelen siparişleri mail geçebileceğim… dizüstü bilgisayar arıyorum.

Performans en önemlisi benim için elbet ancak ergonomi ve taşınabilirlik de çok önemli.

Fiyat olarak şirkete aldıracağım için elbette en ucuz olanını isteyeceklerdir bu nedenle minimum bütçe diyebiliriz…

windows tarafında
http://www.hepsiburada.com/hp-probook-400-intel-core-i5-7200u-8gb-256gb-ssd-freedos-14-fhd-tasinabilir-bilgisayar-z3a12es-p-HBV000003EMQE?magaza=Webdensin

apple tarafında da aşağıdaki iki en ucuz model
http://www.hepsiburada.com/apple-macbook-pro-retina-intel-core-i5-2-7ghz-8gb-128gb-ssd-13-3-tasinabilir-bilgisayar-mf839tu-a-p-BD802460
http://www.hepsiburada.com/apple-macbook-air-intel-core-i5-8gb-128gb-ssd-macos-13-3-tasinabilir-bilgisayar-mmgf2tu-a-p-HBV000002BVX0

şuana kadar gözüme çarpan aklıma takılan bu üç model oldu kendi seviyelerinin en uygunları (tabi casper vs . markalara bakmıyorum bile …) siz ne dersiniz hem taşınabilir hem güçlü hem tasarımı başarılı hangi laptopu almalıyım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fotoğrafını çekip atsaymış bari birisi, bir model de bizden sızmış olurdu 🙂
http://www.trthaber.com/haber/turkiye/tanitimi-dahi-yapilmayan-iphone-8i-koli-koli-getirdiler-326631.html

Tanıtımı dahi yapılmayan iPhone 8'i koli koli getirdiler

Atatürk Havalimanında, Hong Kong'dan getirildiği ve Havalimanı Kargo Gümrük Müdürlüğüne "polipropilen granül" eşya olarak beyan edilen paketlerden 20 bine yakın telefon çıktı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi bir video olmuş. Ferhat ALBAYRAK otomobiller konusunda bayağı bilgili adam, onun videoda olması ayrı bir değer katıyor.
https://youtu.be/tVhWPfNokes
#OtoSeyir

Ferrari F12 Berlinetta | TEST

Bu haftaki konuğumuz bugüne kadar kullandığım en güçlü, en hızlı otomobildi. O bir Ferrari F12 Berlinetta. Volkan ve Can ile bir Temmuz öğleden sonrası, ter ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çok oldu mu bilmiyorum ama Bim Turkcell hat için para yüklemeyi bırakmış.
#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Snapdragon 430-410 ya da MediaTek MT6737T 2 gb ram kombinasyonu ne kadar götürür internet kullanımı için genel olarak, ram’i 3 e çıkartmak bu ömrü uzatır mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 17

2500tl civarında laptop önerebilir misiniz? Arkadaş makine mühendisliği okuyor beklentiler cad vs programlarını belli ölçekte çalıştırması lol, cs go vs oynatması.
#LaptopTavsiye

BeğenFavori PaylaşYorum yap

SAR değeri nedir ?

Türkçeye özgün soğurma oranı gibi çevriliyor. Bir birim kütleye bir saniyede emilen enerji miktarı da tanımı, Telefonun bekleme durumunu ile konuşma durumundaki değerde değişiyor anladığım kadarı ile. Doğru muyum ?

Şimdi, markaların verdiği baş, vücut değerleri neye göre belirleniyor, bekleme mi konuşma mı ? Bu iki durum arasında ne kadar fark ediyor? Telefon cebimdeyken beni çok etkilemez diyebilir miyiz? Wİ-fi kullanımı bu değere nasıl, ne kadar etki eder?

SAR değeri hakkındaki düşüncelerini paylaşır mısınız ?

#SARdeğeri

BeğenFavori PaylaşYorum yap