BAkts paylaştı.

Aselsan ve Sabancı Üniversitesi, en yüksek piksel çözünürlüğüne sahip grafen tabanlı ekranı üretti.

Haber detayı için ;
https://tr.sputniknews.com/amp/savunma/201808041034608645-turk-muhendis-grafen-tabanli-ekran/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Turkcell de önerebileceğiniz faturasız paketler var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçen hafta sim kart değişikliği yapacaktık babam iki gün gitti kart yok deyip geri yollamışlar ve 22-30 Tl değişen fiyat vermişler farklı bayilerde. Halbuki 4G’ ye geçişte ilk sim kart ücretsiz. 3. gün beraber gittik bir bayiye, kız kimliği falan aldı, sisteme giriş yaptı. Vergi borcu falan gibi bişey dedi, biz diyoruz her ay 1.8 Tl telsiz vergisini çekiyor. Kız diyor yok, e devlet bişeyler vs, sonra yalan mı söyleyeceğim diyor. Faturalı yapayım bir ay hat düzelir diyor yok diyoruz birkaç kez daha tekrarladı. Sonra diyor ki kartı değiştiririm 22 tl ödersiniz hattaki para gider ve belki çalışmaz vs uzadı sinirlendik çıktık.
Şehir merkezinde başka bir bayiye gittik. Dedik sim kartı değiştireceğiz, tamam dedi. O da baktı hat faturasız e devletten bişey oluyor vergi falan bişeyler dedi. Dedim her ay para çekiyor telsiz vergisi diye o mu evet, diyorum o zaman e devletten ne oluyor anlatın ses yok. O da faturalı yapayım falan dedi bir de babamın hattına baktı onun hat 15 yıldır falan(hiç değiştirmedi) Turkcell faturasız, kız dedi durum bunda daha beter. Onu da faturalı yapalım falan derken babam iyice sinirlendi. Biraz bağırdı, dedi yapıyorsanız yapın yoksa başka firmaya gidiyorum falan susup ücret almadan yaptılar ve hattımdaki paraya da bişey olmadı sorunsuz çalışıyor. Diğer bayiye kalsa hem para vereceğim, hem hattaki para gidecek hem de çalışmayacaktı.
Sonuç olarak Turkcell bayilerinden hiç memnun değilim çoğu bu şekilde berbat iş yapıyor(sadece bu olayda en az 4-5 bayiye gidildi). Bağırıp çağırmadan hakkını alamıyorsun böyle şey olur mu! Düpedüz kandırmaya(dolandırmaya daha doğru bir kelime) çalışıyorlar. Diğer firmalarda da durumun pek farklı olduğunu sanmıyorum evde internet TT onda da sorun yaşamayan yok gibi. Acaba şu firmalar müşteri hizmetlerini ve hizmet kalitesini düzeltecek mi
#akış #Turkcell

BeğenFavori PaylaşYorum yap

1000-1300 TL civarlarında hangi telefonu önerirsiniz? Şunlar listede

Sony XA1 plus
Honor 9 lite
Meizu M6 note

Pek bir beklentim yok günlük kullanımda kasmasın yeter. Yüksek oyunlarla pek işim yok. Sony kullanıcısı olduğum için bir adım daha önde. Bir konu kafama takılıyor şu 3b tarama olayları uygulama olarak gelişirse arkada çift kamera olması ekstra bir katkı sağlar mı?

#SanaTelefonÖneremem

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 17

Takipsiz kargoda PTT ye gidip bana bir kargo vardı, ne durumda diye biliyor muyuz? 25.05 de ülkeye giriş yapmış ama hala ses seda yok.

Türkçe karakter olmaması herhangi bir aşamada sorun oluyor mu? Benim hem isimde hem de adreste farklılık var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

For Honor uplay’ de ücretsiz şuan.

#ücretsizoyun

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Böyle bişey varmış. Bu sene başvuru tarihi geçmiş ama seneye belki.

http://www.venuseizbirak.com/#Birlikte-gelistirelim
#akış #Yarışma

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu hafta #BİM ‘ de

BeğenFavori PaylaşYorum yap