Böyle bişey varmış. Bu sene başvuru tarihi geçmiş ama seneye belki.

http://www.venuseizbirak.com/#Birlikte-gelistirelim
#akış #Yarışma

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu hafta #BİM ‘ de

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Seminer, söyleşi, panel vs kaydetmek için bir kamera lazım. Aksiyon kameraları iş görür diye düşünüyorum. Sonuçta konuşma önemli ama görüntünün de izlenebilir olması lazım. Xiaomi Yi, Sjcam SJ5000X Elite, SJCAM M20 veya SJCAM M10 Plus seçenekler arasında sizin önerebileceğiniz bişey var mı ?

#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Japon dayı bant ile overclock mu yaptı robota netti öyle.

https://www.youtube.com/watch?v=76blllun09Q

#akış #robot

31st All Japan Micromouse Robot Event: Ng Beng Kiat

Ng Beng Kiat, from Singapore, is one of the top micromouse robot builders in the world and has often won the All Japan Micromouse Robot competition. This yea...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tavsiye ederim.

https://youtu.be/1ppq42d8pBA

#akış #patent

Patent ve Fikri Sinai Mülkiyet Hakları Eğitimi

Bursa Teknik Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) tarafından buluşların tescili, fikri ve sınai mülkiyet gibi konularda farkındalık düzeyinin artırılm...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Jaguar’ ın son isimlendirmesi saçma oldu bence.
E-pace elektrikli, I- pace kompakt SUV olmalıydı. Küçük SUV’ nin adı başka bişey de olabilirdi, genel isimlendirmeye uymuyor fakat dediğim gibi olsa bile daha iyiydi. E diyince elektrik, electricity, electric ya da her neyse akla o geliyor.

#akış #OtoSeyir #Jaguar

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@gamsizm @hkellecioglu

Şu gündem başlıklarının ayrı video olarak yüklenmesi bence güzel oldu teknoseyir’ in daha büyük kitlelere hitap etmesine yardımcı olacaktır. Teknoseyir’ in herkese hitap etmesini istiyordum böylece sizin için de daha iyi olur diye düşünüyordum. Herkes teknolojik alet kullanıyor içindeki işlemciyi merak etmese de işine yarayacak, kullanıcı deneyimini arttıracak bişeyler öğrenebilir insanlar. Teknoseyir’ de herkesin ilgisini çekecek içeriklerin artması ve teknoseyir’ in büyümesi ümidiyle, iyi akşamlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap