@gamsizm Abi bişey soracağım, Mesut Çevik ile gündem’de kafama takıldı. Pc labs zamanında bir arkadaş vardı, adam işlemciyi tasarlayan mühendis çıkmıştı demiştin o yayında. O arkadaş Eğitimi bizim ülkede mi almış, hatırlıyor musun?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Cep telefonuyla ilgili ithalat-ihracat sayıları 2007-2017
http://aa.com.tr/tr/ekonomi/telefona-2-havalimani-parasi-harcandi/1060072

#akış #ceptelefonu

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Apple yeni bir ipod touch modeli çıkartır mı, bilgi var mı? Ben biraz baktım bişey bulamadım.
Şuan ki model artık alınmaz galiba.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vay be…

https://youtu.be/WbyafyWP19g

Bölümün açıklama yazısı:
Donanımsal Bölüm 2. sene 2006. Google YouTube’u yeni satın almış. Facebook var ama henüz üniversite ağı. 2006 yılının Eylül’ünde herkese açılacak. Twitter’da ilk mesaj 21 Mart 2006’da atılmış. 8800 serisi tanıtılmak üzere. Direct X10 henüz yok. Vista ile tanışmamışız. TTNET ADSL modem vermeye başlıyor. Konumuz overclock. Canlı yayında overclock yapıyorum ki akla zarar. Marka isimlerini özgürce konuşuyoruz. RTÜK var ama bizi görmüyor. Teknik olarak oldukça ilkel bir stüdyo ama bugün böyle bir içeriği yapabilmek mümkün değil. Sponsor değilse marka ismi söyleyemez hele hele karşılaştırma işine hiç giremezsiniz. Teknoloji programı denen şeylerin mağazalarda koşuşturma ya da sadece basın bülteni olmasının sebebi, kanuni kısıtlamalar aslında. Biz önemsenmeyen bir kanalda yayın yapmamızın etkisiyle 44 bölüm istediğimizi konuştuk. Şimdi ancak internet ortamında mümkün olabilecek bir içeriği sunabildik. İnternette de sunamayacağımız günler gelecek o ayrı. RTÜK ve kuralları olmasaydı TV’de nasıl işler yapılabilirdinin, içerik açısından bir örneği olarak da izleyin programı.

#akış #tbt

Donanımsal - Bölüm 2

Donanımsal Bölüm 2. sene 2006. Google YouTube'u yeni satın almış. Facebook var ama henüz üniversite ağı. 2006 yılının Eylül'ünde herkese açılacak. Twitter'da...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

TRT televizyon 50 yaşında olmuş.
Ülkemizde ilk televizyon yayını 31 Ocak 1968′ de yapılmış.
#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şuan udemy’de çoğu kurs 25 tl teknoseyirden siteye gidince.
Geçen kurslar zaten indirimde demişti bazı kişiler şuan benim gördüğüm kursların çoğu indirimde.

#akış #Udemy

BeğenFavori PaylaşYorum yap