Siteyle ilgili öneri, istek, hata raporu yapan arkadaşlara topluca cevap vereyim. Salı günü ikinci kere baba oldum, çarşambadan beridir de 40 derece ateşle yatıyorum. Son birkaç gündür hastanelerde sürünüyorum. Yazdığınız şeyleri takip ediyorum merak etmeyin ama cevap vermeye ya da kod yazmaya halim yok. Birkaç gün dinlendikten ve işleri yola koyduktan sonra esaslı bir elden geçirme yapacağım. Hem yeni özellikler eklenecek hem de site kodunda iyileştirmeler yaparak sunucu yükünü azaltacağım.

Tepe menüye "Keşfet" adıyla bir bağlantı gelecek ve buradan son 24 saat, bir hafta ve bir ay içinde en çok beğenilen, yorum alan, paylaşılan iletileri ve en çok takip edilen kullanıcıları görebileceksiniz. Bu sayede siteye yeni üye olan ama faydalı (beğenilen) içerik oluşturan kullanıcılar kolayca bulunabilecek.

Engellenen kullanıcıların etiketlerde, arama sonuçlarında çıkması, yorumları kaydırması gibi temel sorunlar da çözülecek. Bu yazıya gelen iyi dilekler için şimdiden teşekkür ederim. Soru soranlar da kusura bakmasınlar zira cevap vermem zaman alabilir. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap