Apple ın üniversitelilere ve öğretim görevlilerine mac alana beats kulaklık hediyesi kampanyasına katılmak istiyorum fakat faturayı şirket adına kestirebiliyormuyum? Yani hem kulaklık hediyesi hem de vergi indiriminden yararlanmak istiyorum bu mümkün müdür?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar elimde Sony kulaklık var ve ben bununla iPad Den müzik dinlerken ilerletme tuşu çalışmıyor yani işlevsiz halde. Bunun bir çözüm yolu var mı?
Kulaklık çalışıyor bu arada hergün telefonda kullandığım kulaklık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Eski bir arkadaşım WhatsApp dan mesaj attı ama arkadaşın ismini tam hatırlayamıyorum ayıp olmasını da istemiyorum 118 li numaralar dışında başka bir öğrenme yolu var mı?
Not: Cıa yı da denedim de bulamadı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elimde yaklaşık 300 sayfalık bir belge var. Ben bunu kendi yazıcım ile taramaya kalktığımda çok uzun sürüyor. yazıcıdan yazıcıya hız farkı olur mu acaba? Bir de yakınımda hiç kırtasiye vs yok onlar yapar mı bu işi sizce? Ve yaparsa bana kaça patlar. 😀 Daha önce hiç bu kadar yüklü belge taramamıştım umarım basit bir yolunu bulabilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Daha önce telefon kasasını değiştirmeye kalkan oldumu aramızda. Evde eskiden kullandığım bir xperia s var. çok severek kullandığım bir telefonumdu. Ben bu telefonu adam edip ara sıra kullanmayı düşünüyorum. Şimdi Bu ürünü sipariş etsem tek başıma halledebilirmiyim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dün yazmıştım ama istediğim cevabı alamadım kusura bakmayın teknoseyir ahalisi arkadaş acil fiyat beklemese tekrar sormazdım
5. Nesil 64 gb 6 aylık ipod touch kaç lira eder yanında 6 tane de aliexpress işi kılıf var. Cihaz gayet temiz olmakla beraber çizik vs yoktur 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 18

5. Nesil 64 gb ipod touch kaç lira eder. Cihaz 6 aylık ve üzerinde çizik yok ( satıcı ağzıyla değil gerçekten yok) 😀 😀 görüşlerinizi bekliyorum

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Pazartesi ye 1-0 geriden başlamak bu olsa gerek. Sabah alarmı kapatayım derken telefon masadan düştü ve köşe plastik çatladı. Neyse ki temperli cam bu sefer sağlam 😀 asıl kafama takılan bu kırık suya dayanıklılığı etkiler mi ? Bunu kontrol etmek için bir numara vardı onu bilen söyleyebilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

resimler ile yazıların bir alakasızlığı mı var yoksa ben mi uykusuzluktan alaka kuramıyorum 😀 yoksa @hkellecioglu nu mu çağırmalıyım ?? 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap