Günün fırsatında bugün Anker Soundcore,
Sadece 699₺
#akış
#teknoöneri
#Hepsiburada

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Şişme bot almak istiyorum, çocuklar çok heves ediyor, arkasına motor bağlanabilen 4 kişilik bot İçin tavsiyesi olan, şişme bot işinden anlayan arkadaşlar yardım lütfen...
#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Alper Kutlu @alper-kutlu

  Çocukken bunun daha kalitesizine kuzenlerle binmiştim kışın denizin içi gözüküyordu hiç unutumam bide yazın balık tutmuştuk çok zevkli oluyor resimdeki gibi kaliteli bir şey alıp bir de üstünü kapatabilirsen çok zevkli zaman geçirilir

  • Alper @jaguar

   Fi tarihinde bende arkadaşlarla çok binmiştim, aslında fiber olanları çok daha oturaklı ve rahat oluyor ama şimdilik bununla başlayalım dedim, normalde jel akülü motor alacaktım arkasına, şarjla falan uğraşmamak için benzinli bir motor takmayı düşünüyorum.

  • Alper Kutlu @alper-kutlu

   @jaguar biz oltayı taktık patladı fiber olanlar daha dayanıklıdır almışken onlardan almak daha mantıklı bence bot ve motor fiyatları ne durumda?

  • Alper @jaguar

   @alper-kutlu İşin açıkçası yazlıkta kullanacağız, dönerken havasını alıp evin içine koyarım diye şişme bakıyorum, yoksa gönlüm fiberden yana, koyacak yer sıkıntısı yaşamak istemiyorum. 5hp motorla birlikte ortalama 12 ₺ falan buluyor fiyatı. Tente hariç.

Özel araçla şehirler arası seyahat İçin HES koduna ihtiyaç var mı arkadaşlar?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

Bir evde, aynı hat üzerine bağlı iki farklı kablosuz modem kullanılması mümkün mü arkadaşlar?
Değerli görüşlerinize ihtiyacım var.
Teşekkür ederim.

#teknoyardım
#cahilliğimeverin

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10
 • kurtcuk @kurtcuk

  Tam olarak ne istiyorsunuz?
  İnternet bağlı olan modem >----< 2. Modem arası kablosuz güçlendirme mi?
  Yoksa özel bir durumdan kaynaklı 2. Modeme daha çok görev düşecek bir iş mi?

 • ARMv7 @armv7

  biri interneti sağlar diğeri de ondan gelen interneti kablosuz olarak yayınlarsa olur. Hattı bir modeme bağlarsın sonra o modemden diğerine cat kablo çekip o modemde de interneti tekrar kablosuz olarak yayınlarsın.

 • Orcun @orcun

  1. sende wifi modem varsayıyorum. 2. router destekli bir düz modem veya direkt router alarak evet 1. modemden interneti wifi ile genişletebilirsin. Veya kablo çekersin 2. router/modem'e oradan wifi ile interneti yayarsın. Yeter ki aynı band üzerinde wifi yayını yapmasınlar. Misal işte 2.4 ghz biri 10. kanaldan yayıyor 2. taktığınıda 10. kanaldan 2.4 ghz yaymasın karışmasın. 9. veya 8. kanala alırsın sıkıntı çözülür veya 5 ghz ac desteği olursa aldığın router'da o zaman sorun yok.

 • Alper @jaguar

  @kurtcuk @armv7 @orcun Hocam evde ki kablosuz modemim 2. katta duruyor, 4. katta ki telefon hattına farklı bir modem takıp 3-4 katlara rahatlıkla Wi-fi erişimi sağlamak istiyorum, 2.katta duran modemi güçlendirmekle çözülebileceğine pek inanmadığım için farklı bir modem kurulumu düşünüyorum, ara da ki mesafeyi güçlendireceği mümkün olabilir mi Router sizce?
  Kablo çekme şansım yok ayrıca.

Arkadaşlar aramızda Macaw (ara) papağanı besleyen var mı?
Benim oğlan çok ısrar ediyor ama ısırgan tavırlı diye hatırlıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 21

Bu Corona belası için deniyor ki,
Ağız-burun yoluyla bulaştıktan sonra bir kaç gün boğazda kalıp ilerleyen günlerde akciğere indiği söyleniyor. Ben her akşam bir iki kadeh alkol tüketiyorum, boğazda ki olası virüsü temizlemez mi?
Siz ne düşünüyorsunuz?
#CoronaVirus

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 20

Beyler,
Bu DC motordan 1000 adet lazım.
1$ civarı fiyatlı arıyorum, bulamıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?
#TeknoYardım
#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sunroof temizliği yapan oldu mu hiç?
Servisler baya kitlediği için kendim yapmaya karar verdim, aranızda bu temizliği yapanlar hangi ürünleri kullanarak yaptılar?
İnternette daha çok TUNAP 107 tavsiye ediliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap