Şişme bot almak istiyorum, çocuklar çok heves ediyor, arkasına motor bağlanabilen 4 kişilik bot İçin tavsiyesi olan, şişme bot işinden anlayan arkadaşlar yardım lütfen...
#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Alper Kutlu @alper-kutlu

  Çocukken bunun daha kalitesizine kuzenlerle binmiştim kışın denizin içi gözüküyordu hiç unutumam bide yazın balık tutmuştuk çok zevkli oluyor resimdeki gibi kaliteli bir şey alıp bir de üstünü kapatabilirsen çok zevkli zaman geçirilir

  • Alper @jaguar

   Fi tarihinde bende arkadaşlarla çok binmiştim, aslında fiber olanları çok daha oturaklı ve rahat oluyor ama şimdilik bununla başlayalım dedim, normalde jel akülü motor alacaktım arkasına, şarjla falan uğraşmamak için benzinli bir motor takmayı düşünüyorum.

  • Alper Kutlu @alper-kutlu

   @jaguar biz oltayı taktık patladı fiber olanlar daha dayanıklıdır almışken onlardan almak daha mantıklı bence bot ve motor fiyatları ne durumda?

  • Alper @jaguar

   @alper-kutlu İşin açıkçası yazlıkta kullanacağız, dönerken havasını alıp evin içine koyarım diye şişme bakıyorum, yoksa gönlüm fiberden yana, koyacak yer sıkıntısı yaşamak istemiyorum. 5hp motorla birlikte ortalama 12 ₺ falan buluyor fiyatı. Tente hariç.