patpat paylaştı.

Ücretsiz Udemy kurslarını tek bir konu altında toplamışlar. Sadece konuya değil, konunun altındaki mesajlara da bakın. Asıl hazine orda 🙂 Ama hepsi İngilizce. Çoğunda Türkçe altyazı vardır diye düşünüyorum ama emin değilim. #udemy

iOS C# C++ Photoshop Python Premiere Unity kursları ücretsiz UDEMY » Sayfa 1...

Başlangıç seviyesinden Uzman seviyesine kadar, toplamda 22:35 saat IOS geliştirici video serisi ücretsiz iOS 4,4 (916 puan) 23.970 kayıtlı öğrenci Se
BeğenFavori PaylaşYorum yap
patpat paylaştı.

Mercedes mühendislerinden S serisi 🙂
1 saat. Tam hafta sonu izlemelik. 😍

https://youtu.be/ihNVOLOuo7M

The S-Class and Its Engineers: from W109 to W140 (German)

Last autumn we not only had the unique opportunity to test drive several generations of the Mercedes S-Class on one of their original test tracks in Germany,...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

#udemy den bir kurs için kredim var. Önerdiğiniz kurslar var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Evrim videosunu izlemek isteyen ama plus olmayan ogrenci bir arkadaşa bir aylık plus kodu hediye etmek istiyorum. Eğer şartlar uyuyorsa aşağıya mail adresi bırakan ilk kişiye göndereceğim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

Bence gelecekte anlaticilik diye bir meslek olacak. Öğretmenlikten ve gazetecilikten farklı olacak. Kimse derinlemesine okuyup öğrenmiyor artık. Bilgi ortada ama almaya yeter dikkatli gayret yok. Dikkatini toplayıp okuyup, araştıran insanlar geleceğin anlaticilari ( öğretmen veya youtuber da denebilir) olacaklar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Çinli abiler anakartlara pirinç tanesinden daha küçük bir çip koyarak her donanıma arka kapı yapmış, ve amerikanın en gizli yerlerine erişmişler. tabii chipset ve işlemciyi kendileri üretmediklerinden amerikalılar gibi gömülü arka kapı yapamıyorlar henüz 🙂 .

https://www.zerohedge.com/news/2018-10-04/explosive-report-details-chinese-infiltration-apple-amazon-and-cia

Explosive Report Details Chinese Infiltration Of Apple, Amazon And The CIA

Bloomberg exposes How China used a tiny microchip "no bigger than a grain of rice" to infiltrate more than 30 US companies, the DoD and the CIA: "The global supply chain has been compromised."
BeğenFavori PaylaşYorum yap
patpat paylaştı.

RETRO

BBC televizyonu arsivinde (1940-1989) bilgisayar, video oyunlari, vb konularda ki videolarini sitesinde yayinladi. VIdeo serisi 1980 yilindan itibaren mevcut.

@gamsizm @leventp #HaftalıkGündemeMalzeme
https://computer-literacy-project.pilots.bbcconnectedstudio.co.uk/

BeğenFavori PaylaşYorum yap