Merhaba arkadaşlar, yeni eve taşındım ev dubleks, internet üst kata aldım ama alt kat için de kablo çekip wifi ile interneti dağıtmam lazım. bunun için router mı kullanmam gerekiyor,fiyat performans router öneriniz varsa yazarsanız sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 16

Merhaba arkadaşlar, yatak odasında kullanmak için samsung m7 monitör aldım fp gibi geldi bana ,youtube netflix ve çok nadir oyun için kullanacağım bu ürünü kullanan var mı? görüntü kalitesi vs idare eder mi?

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0B6ZZDLXC/ref=ppx_od_dt_b_asin_title_s00?ie=UTF8&psc=1

Samsung M7 LS43BM700UPXUF 43'' UHD 60Hz 4ms (HDMI+Type-C) Akıllı Monitör :...

Samsung M7 LS43BM700UPXUF 43'' UHD 60Hz 4ms (HDMI+Type-C) Akıllı Monitör : Amazon.com.tr: Bilgisayar
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar yeni bir eve taşınacağız fakat kombisi yok dubleks ama doğalgaz ayrı ayrı. 2 adet kombi alacağız evler 2+1 85 metrekare civarı tavsiye ettiğiniz bir marka model var mı? demirdöküm nitromix iyi diyorlar tavsiyelerinizi alırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 11

Uyuduk uyandık neler olmuş burda böyle, zehir mevzusu nerden aklına gelmiş neye sinirlenip böyle söylemiş bilmiyorum ama yıllardır burdaki kadar düzgün bir ortam olmadığı için her gün girdiğim tek site burası diyebilirim. ben burda öyle küfür eden hakaret eden bir kaç kişi haricinde pek kimseyi görmedim zaten bu yüzden her gün buraya giriyorum. sırf burdaki kaliteli insanlar için sosyale giriyoruz zaten. zehirli tayfa birbirini kaybetmemeli bence başka bir platform veya oluşum varsa ordan devam etmeliyiz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar, teknosa sitesinden logitech mx anywhere 3 mouse aldım fakat mouse kutudan fotorğafta görüldüğü gibi tozlu şekilde çıktı,sizce bu ürün kullanılmış veya teşhir olabilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 21

Merhaba arkadaşlar, almanyadaki bir devlet kurumunun hesabına euro olarak para göndermem gerekiyor, bu swift ücretini bizim bankamız kesiyor onu biliyorum almanyada hesabın bulunduğu banka da swift ücreti kesiyor mu? yoksa burdan gönderdiğim net tutar direk hesaba geçer mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar, iş bilgisayarını yedeklemek için taşınabilir ssd almak istiyorum. 500 gb veya 1 tb boyut yeterli benim için fakat sandisklerde geçen gün bir sorun vardı haftalık gündemde konusu geçmişti. siz hangi modeli önerirsiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar, iphoneda sim kartı nasıl devre dışı bırakabilirim? yurtdışına çıkacağım sim kartı çıkarmadan androiddeki gibi simi devre dışı bırakmak istiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar, mobil için ofis programlarına ihtiyacım var lisans sitelerinde satılan lisanslar uygun fiyatlı bunlar güvenilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap